אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
כתבו פה ש"הם טוענים שאין מספיק פניות".
נכון שצריך לפנות שוב ושוב, ואם כולם היו פונים המצב היה אחרת, אבל קרה לי כמה פעמים שענו לי על פניות בזמן אמת "אם זה נכון למה אתה היחיד שפונה", אבל פעם אחת יצא לי בדיוק לשמוע עוד 2 לידי שגם מתקשרים ודברו איתם לפני... ועניתי להם "פה לידי יש עוד כמה שפנו", והנציג בבית שמש אקספרס, אבל ללמד על התח"צ באופן כללי... ממש יצא מכליו.

ידיד מ

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתבו פה ש"הם טוענים שאין מספיק פניות".
נכון שצריך לפנות שוב ושוב, ואם כולם היו פונים המצב היה אחרת, אבל קרה לי כמה פעמים שענו לי על פניות בזמן אמת "אם זה נכון למה אתה היחיד שפונה", אבל פעם אחת יצא לי בדיוק לשמוע עוד 2 לידי שגם מתקשרים ודברו איתם לפני... ועניתי להם "פה לידי יש עוד כמה שפנו", והנציג בבית שמש אקספרס, אבל ללמד על התח"צ באופן כללי...
נו ו.........,
הבעיה שכל אחד שולח אותך למשהו אחר ומסיר אחריות
מלבד שאל פניותי לא חזרו עד כעת כמו בכל דבר ......

אליה אליה

משתמש חדש
בנוגע לקו 618
במוקד *8787 יש שלוחה לטיפול מיידי בבעיות מטעם משרד התחבורה והם חוזרים למתלונן תוך 10 דקות (בדוק)
ואם מתקשרים יותר מ3 נוסעים שנשארו בתחנה הם מחייבים את החברה להוציא עוד אוטובוס בפרק זמן סביר (גם אם זה אוטובוס אחרון (לי הם הוציאו אוטובוס לצפת 4 שעות לפני שבת כי האוטובוס לא עצר))
תנסו שם זה עוזר יותר מלהתקשר לחברה

yosher2005

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
דווקא לי נראה שקו 600 הוא סתם פינוק לרמה ד' שמגיעה עד לתחנה מרכזית,
יאללה תפיצו פניות למשרד התחבורה בנידון, קו 600 מתחיל ברמה א'!

יודעת שנכתב בציניות ועם זאת - אני איתך
קו 600 במילא מגיע לרמה א' מפוצץ בלי מקומות ישיבה (בשעות העמוסות)
אז עד שיש קו אחד ויחיד(!) שמגיע מרמה א' לבנייני האומה - אין מקום לשבת.
באמת תודה.
לא נוסעת בעמידה.

איילה לב

משתמש צעיר
בקיצור החברה הזו לא מוסיפה אפילו אוטובוס 1 משנים מסלולים של קווים ומקזזים תדירות מאחד ומוסיפים לאחר

אופקים 1

משתמש פעיל
בקיצור החברה הזו לא מוסיפה אפילו אוטובוס 1 משנים מסלולים של קווים ומקזזים תדירות מאחד ומוסיפים לאחר
לא החברה אלא משרד התחבורה.
אין תקציב להוספת נסיעות, גם במקרים של עומס או איכלוס שכונות חדשות, ולכן מקצצים ק"מ במקום אחד, ומוסיפים אותו למקום אחר.

די

משתמש סופר מקצוען
אין תקציב להוספת נסיעות, גם במקרים של עומס או איכלוס שכונות חדשות, ולכן מקצצים ק"מ במקום אחד, ומוסיפים אותו למקום אחר.
כשהוסיפו את הקווים החדשים ברמה ד' 2 4 6 21 23, וכן את קווים 600 616, לא קיצצו משום מקום אחר.
אכן הקווים לבני ברק ומודיעין עילית נפרסו מחדש בבית שמש והם עוברים בכל הרחובות הראשיים בבית שמש כולל רמה ד' וקיצצו רחובות פחות ראשיים שהם עברו בהם מקודם, אבל לא שקיצצו ק"מ מקו אחד והוסיפו לקו אחר.

די

משתמש סופר מקצוען
קו 617 קוצץ לגמרי מגיע מלא עד אפס מקום ולפעמים לא עוצר יצא לי לחכות יותר מחצי שעה
מה זה קוצץ? בין שעה 7 ל8 יש קו 617 כל תשע דקות, לפני כן היה יותר מזה?
מה זה מגיע מלא? לאן? היום הוא לא עובר ברמה ב' כך שהוא אמור להיות פחות מלא.

אופקים 1

משתמש פעיל
כשהוסיפו את הקווים החדשים ברמה ד' 2 4 6 21 23, וכן את קווים 600 616, לא קיצצו משום מקום אחר.
אכן הקווים לבני ברק ומודיעין עילית נפרסו מחדש בבית שמש והם עוברים בכל הרחובות הראשיים בבית שמש כולל רמה ד' וקיצצו רחובות פחות ראשיים שהם עברו בהם מקודם, אבל לא שקיצצו ק"מ מקו אחד והוסיפו לקו אחר.
יש תוספות שתוקצבו במסגרת המכרז, ותוכננו מראש.
שינויים שנעשים שלא במסגרת שתוכננה במכרז נעשים בלא הוספת תשומות.
וכמו שכבר כתבתי בעבר, ההכנסות מהנוסעים הוא אחד המקורות להוספת נסיעות, וההכנסות לא צומחות בקצב של הגידול בנסיעות.

איילה לב

משתמש צעיר
מה זה קוצץ? בין שעה 7 ל8 יש קו 617 כל תשע דקות, לפני כן היה יותר מזה?
מה זה מגיע מלא? לאן? היום הוא לא עובר ברמה ב' כך שהוא אמור להיות פחות מלא.
בין 9-8 בבוקר לא עצר בבן זאב מגיע עמוס מאוד!
אני עולה בסוף כך שאין לי מושג איפה עולים בעיקר
יש מצב שיש נסיעות שצריכות לצאת ובזמן אמת לא יוצא
בערב יצא ששעה לא עבר ואז הגיעו 2

די

משתמש סופר מקצוען
בין 9-8 בבוקר לא עצר בבן זאב מגיע עמוס מאוד!
אני עולה בסוף כך שאין לי מושג איפה עולים בעיקר
כל רבע שעה נשמע יחסית סביר. לפני כן היה יותר מזה?
יכול להיות שרמת אברהם התחילו לעלות עליו...

איילה לב

משתמש צעיר
חיכיתי חצי שעה לא רבע שעה לא יוצאים אוטובוסים שצריכים לצאת ואז הם מגיעים ממש מלאים הוא מלא בבוקר יותר מהזמן שהיה עובר ברמה ב' כמעט לא היה מצב שאוטובוס לא עוצר בתחנות
עובדה שתגברו את 618 לתדירות של 10 דקות

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
שאלה דחופה!!
למי יש מושג איפה זה "מוקד שירת דבורה"
התקשרתי לתנופה 4 פעמים - ותשמעו תשובה שקבלתי מהנציגות "אני לא יודעת!! לא מופיע לי!!" :mad::mad::mad::mad:וכד'

image (11).png

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מקרוב משפחה שמשתמש עם אוטובוסים מרמה ב קו 618 במוצש מבית שמש היה תמיד עד 12.3 שבוע שעבר האוטובוס האחרון היה ב 12.15
האוטובוסים הרבה יותר מלאים והרבה פעמים זה גם בעמידה
עוד מישהו סיפר לי שחיכה יותר מחצי שעה בשעות אחה"צ
בקיצור התחבורה הציבורית ממשיכה ללכת אחורה

איילה לב

משתמש צעיר
ממש ככה, מרגיש שהיה צריך להיות שינוי יסודי כשהחליפו את אגד
תכלס הכל מדשדש היה כתבה בהתחלה שלא נוספה תדירות רק פיזור מחדש כשתנופה נכנסה
ויש מקומות שהיתה ירידה לדוג קו 620 היה כל 10 דקות וירד לתדירות של 20 דקות וזו רק דוגמא שזכורה לי

די

משתמש סופר מקצוען
ממש ככה, מרגיש שהיה צריך להיות שינוי יסודי כשהחליפו את אגד
אגד יצאה מבית שמש לפני 15 שנה.
אם הכוונה לסופרבוס, נוספו מאז המון קווים חדשים פנימיים 2 4 5 6 17 21 23, לירושלים 600 616, לבני ברק 690 695.

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה