ש.צ

משתמש רשום
שקו 23 ברמה ד4 שיכנס לרחוב רבי ברכיה, וזה יחסוך לנו להעלות עליה מטורפת של 10 דק עד לתחנה.

ידיד מ

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה תגובת חברת תנופה
שלום רב,
חברת תנופה מפעילה שירות תחבורה ציבורית על-פי רישיון משרד התחבורה וזאת בהתאם לרישיון הקו שנקבע על ידם.
בקשות לשינוי רישיון הקו (תדירות, לוחות זמנים, מסלולים ותחנות במסלול הנסיעה) יש להפנות לרשות הארצית לתחבורה ציבורית באמצעות אתר האינטרנט:
https://www.gov.il/he/service/complaint_about_conduct_in_public_transportation
דוא"ל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

פקס: 03-6849876

3524

משתמש מקצוען
כעת, משהסתיימו ימי הבחירות, ביטאון שלומי אמונים מבשר לנו שסיעתו קיבלה אחריות מלאה על כל נושא התחבורה בבית שמש, יש לנו מעכשיו 'שעיר לעזאזל' לתלות בו את כל תחלואות התחבורה.

אם כי, בהכירי את הנפשות, הם מאמצים בחום את האימרה העממית 'להצלחה אבות רבים והכישלון יתום'. ירחם המרחם.

תקוה נותרה עדיין, שבמאמציהם למחות את חרפת התבוסה יתאמצו להציג פעילות לטובת הציבור.

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אחרי שקו 617 עובר בנהר הדן יוצא שרמת אברהם יש להם שתי קווים ליירושלים פלוס פינוק לשמגר ירמיהו,
לכן צריך לדאוג שקו 616 ייצא מיד אחרי זכריה הנביא לכיוון 38 וזה לא על חשבון אף אחד, כי לרמת אברהם יש כבבר אוטובוס לירושלים, ועם כל הכבוד זה שכונה קטנה ולא גדולה כמו ד
תציפו את פניות משרד התחבורה בנידון,,,,,
דווקא לי נראה שקו 600 הוא סתם פינוק לרמה ד' שמגיעה עד לתחנה מרכזית,
יאללה תפיצו פניות למשרד התחבורה בנידון, קו 600 מתחיל ברמה א'!

המליונרית

משתמש מקצוען
כעת, משהסתיימו ימי הבחירות, ביטאון שלומי אמונים מבשר לנו שסיעתו קיבלה אחריות מלאה על כל נושא התחבורה בבית שמש, יש לנו מעכשיו 'שעיר לעזאזל' לתלות בו את כל תחלואות התחבורה.

אם כי, בהכירי את הנפשות, הם מאמצים בחום את האימרה העממית 'להצלחה אבות רבים והכישלון יתום'. ירחם המרחם.

תקוה נותרה עדיין, שבמאמציהם למחות את חרפת התבוסה יתאמצו להציג פעילות לטובת הציבור.
כדי שיהיה מה לכתוב בפשקוילים בבחירות הבאות

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

3524

משתמש מקצוען
אני אשמח להסבר

@המליונרית למה את כועסת?
היה להם הסכם שבבחירות הבאות הם מקבלים את ראשות העיר. כעת, כשהבחירות הראו את גודלם האמיתי והתברר שמדובר בבלון נפוח, נחתם הסכם עם שס שהם יקבלו את הראשות בעוד חמש שנים, וכל האחרים יצטרכו להמתין בחוסר סבלנות לפחות עוד עשר שנים.

ידיד מ

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נו תפסיקו לשב מול המקלדת ול"סדר" לנו את המוח
תתחילו לבלבל או יותר נכון לסדר במשרד התחבורה את המוח
במחילה

מישמשית

משתמש מקצוען
מנכ״ל עיריית בית שמש יוחנן מאלי שלח כעת מכתב לעובדי העירייה בו הוא מודיע על התפטרותו. גם אדריכל העירייה אוהד כהן התפטר הבוקר.

3524

משתמש מקצוען
עדכון לגבי קו 618

בחודש האחרון יצא לי להשתמש הרבה בקו הזה, מנהר הירדן לירושלים, נסעתי איזה עשר פעמים, בשעות ה'מתות' בין 11 ל13.

זמן ההמתנה הממוצע 27 דקות, בעבר 12 דקות.

תפוסת האוטובוס בממוצע 140 אחוז, כעשרים איש בעמידה. בעבר היתה התפוסה 70 עד 80 אחוז.

ברוב הפעמים לא אסף נוסעים בשכונת חפציבה כי לא נותרו מקומות עמידה.

אכן, השירות השתפר, הקו הפך להיות ריווחי יותר.

ידיד מ

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עדכון לגבי קו 618

בחודש האחרון יצא לי להשתמש הרבה בקו הזה, מנהר הירדן לירושלים, נסעתי איזה עשר פעמים, בשעות ה'מתות' בין 11 ל13.

זמן ההמתנה הממוצע 27 דקות, בעבר 12 דקות.

תפוסת האוטובוס בממוצע 140 אחוז, כעשרים איש בעמידה. בעבר היתה התפוסה 70 עד 80 אחוז.

ברוב הפעמים לא אסף נוסעים בשכונת חפציבה כי לא נותרו מקומות עמידה.

אכן, השירות השתפר, הקו הפך להיות ריווחי יותר.
גם אני מצטרף לנתונים שלמעלה יצא לי לחכות קצת יותר זמן ממה שכתבת
וכן תפוסה של 200 אחוז
והשארת נוסעים
הם מצאו את המסכנים בלי מכוניות ובלי אינטרנט והנה הסוס נוסע בלי אוכל
אבל בזה אני פונה אליכם העליתי מקודם פרטים של משרד התחבורה פנו אליהם
הם טוענים שאין מספיק פניות
ואולי מי שיש בידו כלי תקשורת רחבה שיפיץ בבקשה
אנא רחמו

איילה לב

משתמש צעיר
גם התחבורה ב617 השתפרה פלאים בבוקר אפשר לחכות 20 דקות++
ואז מגיע אוטובוס מפוצץ
לפעמים אחרי כמה דקות יש עוד 1 כי זה שלפניו התעכב בגלל התדירות הנוראית

ידיד מ

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כבתי כמה פעמים אנחנו נמשיך לבכות מול המקלדת
זה יביא מקסימום צורך להחליף אותה
קדימה העלו רעיונות יצרתיים ככל שיהיו לחלץ את עצמנו מהמיצר
אין לי גישה לתקשורת רחבה אבל מי שיש לו אנא הורידו ידיכם על המקומות הנכונים
וליהודים היתה אורה ושמחה
פרק תהלים להצלחת מערכת כלל ישראל(הפרט והכלל)
תהלים פרק ק
(א) מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַה' כָּל הָאָרֶץ:
(ב) עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:
(ג) דְּעוּ כִּי ה' הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ ולא וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:
(ד) בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרֲכוּ שְׁמוֹ:
(ה) כִּי טוֹב ה' לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה