תח"צ תחבורה ציבורית - ביתר עילית

יוסי ה

משתמש חדש
זה תלונה למבקר המדינה שאני שלחתי :
אנו תושבי בני ברק באיזורי פרדס כץ וקרית הרצוג ושיכון ה' ורמת אלחנן (החלק הפנימי) מבקשים שיהיה לנו אוטובסים בינעירוניים מביתר עילית לבני ברק שימשיכו בכביש 4 ללא להיכנס לעיר דרך גשר קוקה קולה (מבצע קדש גבעת שמואל) אלא שימשיך ישר לכיוון רח' זבוטינסקי ויעצור בכל התחנות על גהה וזבוטינסקי . ובזה פותרים 3 בעיות קשות מאוד שקורים מדי יום ובפרט בימי שישי ומוצאי שבת וחג : 1העומס הרב שיש על האוטובסים שיוצא מכלל שליטה (אתם לא מקבלים פניות מכיוון שהציבור החרדי אינו מודע כ"כ על עזרתכם) אדגים לכם שלמשל אני בעצמי בשבועיים האחרונים ישבתי עם ביתי על המדרגות באוטובוס בכל הנסיעה מכיוון ששני אוטובסים עברו ללא לעצור בתחנה כיהם היו מלאים והאוטובוס השלישי הסכים לעלות אותי עם הילדים ועם המזוודה(כי לא היה מקום גם בתא מטען) ולשבת על המדרגות מאחורה!כשיהיה עוד קוכזה כדלעייל ירד העומס מהקווים האחרים! 2הנסיעה בתוך בני ברק בזמני העומס(ערבי ומוצאי שבתות וחג ) לוקח כשעה כי זה עושה סיבוב ברחובות חזון איש ועזרא שזה רחובות מאוד עמוסיםואוטובוס מלא שמגיע לתחנה ואין לו מקום לעלות עוד נוסעים גורם לאנשים לא לתת לו להמשיך ואז נוצר פקק ועומס רב על הכביש (סיפור זה קורה מדישבוע!) .כשיהיה אוטובוס שנוסע דרך זבוטינסקי ירד העומס מהקו הזה! 3כל התושבים מהאזורים גשר רמת אלחנן ,קריית הרצוג ,פרדס כץ ,שיכון ה' ועוד..יוכלו ליסוע בקו אוטובוס שמתקרב יותר לאזור מגורם
מי שיכול להצטרף ולהתלונן יהיה זה לתועלת!!
וזה הקישור תפיצו ותועילו אם לא לכם אז חסד עם אחרים

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אנו תושבי בני ברק באיזורי פרדס כץ וקרית הרצוג ושיכון ה' ורמת אלחנן (החלק הפנימי) מבקשים שיהיה לנו אוטובסים בינעירוניים מביתר עילית לבני ברק שימשיכו בכביש 4 ללא להיכנס לעיר דרך גשר קוקה קולה (מבצע קדש גבעת שמואל) אלא שימשיך ישר לכיוון רח' זבוטינסקי ויעצור בכל התחנות על גהה וזבוטינסקי . ובזה פותרים 3 בעיות קשות מאוד שקורים מדי יום ובפרט בימי שישי ומוצאי שבת וחג : 1העומס הרב שיש על האוטובסים שיוצא מכלל שליטה (אתם לא מקבלים פניות מכיוון שהציבור החרדי אינו מודע כ"כ על עזרתכם) אדגים לכם שלמשל אני בעצמי בשבועיים האחרונים ישבתי עם ביתי על המדרגות באוטובוס בכל הנסיעה מכיוון ששני אוטובסים עברו ללא לעצור בתחנה כיהם היו מלאים והאוטובוס השלישי הסכים לעלות אותי עם הילדים ועם המזוודה(כי לא היה מקום גם בתא מטען) ולשבת על המדרגות מאחורה!כשיהיה עוד קוכזה כדלעייל ירד העומס מהקווים האחרים! 2הנסיעה בתוך בני ברק בזמני העומס(ערבי ומוצאי שבתות וחג ) לוקח כשעה כי זה עושה סיבוב ברחובות חזון איש ועזרא שזה רחובות מאוד עמוסיםואוטובוס מלא שמגיע לתחנה ואין לו מקום לעלות עוד נוסעים גורם לאנשים לא לתת לו להמשיך ואז נוצר פקק ועומס רב על הכביש (סיפור זה קורה מדישבוע!) .כשיהיה אוטובוס שנוסע דרך זבוטינסקי ירד העומס מהקו הזה! 3כל התושבים מהאזורים גשר רמת אלחנן ,קריית הרצוג ,פרדס כץ ,שיכון ה' ועוד..יוכלו ליסוע בקו אוטובוס שמתקרב יותר לאזור מגורם
לא הבנתי איך זה קשור למבקר המדינה
יש סדר
צריך לפנות קודם למשרד התחבורה ולבקש מענה... ורק אז אם אין תשובה לפנות למבקר המדינה
קפצת קפיצה גדולה מדי ודילגת על כמה שלבים בדרך

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מה קרא לקווים עם הזמנים המפורסמים בעיתון?
צריך מחשבון בשביל לחשב את הזמנים!!
מה אפשר לעשות עם זה שיחזרו לפרסם זמנים נורמליים??
באתר שלהם העלו לוז רגיל
1723619607151.png

יוסי ה

משתמש חדש
כשמגישים מיד למבקר המדינה הם נכנסים לתמונה (בדר"כ) לעשות לחץ ולבדוק את כל הנושא ... מקווה שזה יעזור משהו

יוסי ה

משתמש חדש
ולכל מי שרוצה ומעוניין להגיש תלונה ובקשה לתחבורה ציבורית זה הקישור "תדעו לכם שכשיש הרבה פונים אז הדברים זזים" מניסיון...

בניק

משתמש חדש
סוף סוף זה קורה אוטובוס מביתר עילית לבית שמש שכונות ג' וד' יחל לפעול ביום ראשון שבוע הבא.
קו 168.

זמני קו 168.PNG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה