דרוש מידע תושבי מודיעין עילית? מה עושים עם העומס בתח"צ הפנימי בימי החופש??

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
קווים כבר קנו את המפרקיות
אבל העיריה עוד לא גמרה לסדר את הרחובות שיתאימו למעבר שלהם

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
זה לא נובע מיציאה שלא לפי הלו"ז, אלא נובע מקטע מסלול דקות יחסית דליל, שאחריו מגיע מקטע אם יותר ביקוש.
מה שגורם שהאוטובוס הראשון עוצר ואוסף נוסעים, ואילו האוטובוס שיוצא אחריו עובר את המקטע הראשון מאוד מהר (ולא מעלה שם אף אחד), ונצמד לאוטובוס הראשון אחרי 2 תחנות עם ביקוש
אתה מתאר מצב שבו זמני העצירה בתחנות מסוימות גבוה מהרגיל.
כדי לפתור את הבעיה צריך לבדוק האם עומס הנוסעים הממתינים גדול מהקיבולת, האם מתאפשרת הפעלת מפרקית, האם מבנה האוטובוס מתאים לסוג הנוסעים (עגלות פתוחות, מעברים צרים באוטובוס), או לשקול הוצאת שני אוטובוסים יחד.

ודאי שעדיף להוציא אוטובוסים בשפע לפי הצורך, אבל אין כזאת אפשרות.
בבין הזמנים מתגברים את קו 15, ואי אפשר להדפיס אוטובוסים או לייצר נהגים לתקופה הזאת, ולכן צריך למצוא פתרונות ביניים.
חזרנו לסוגיית המחסור בנהגים, אבל זה נובע מבחירה של חברות התח"צ, יוכיחו אלפי הנהגים בחברות הקבלן שידיהם עמוסות בעבודה בתקופה הזו...

כשהתדירות גבוהה, למרות ההיצמדות, אנשים לא ממתינים הרבה זמן בתחנה, ביחוד אנשים שמתזמנים את זמן היציאה שלהם מהבית לפי מיקום האוטובוס.
הבאתי למעלה צילום מסך מקו 2 בב"ב, שני רכבים שיצאו בהפרש של 10 דק' סיימו את המסלול בהפרש של שעה. המסלול במו"ע קצר יותר, אבל פערים תמיד יישארו.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
זה לא הבעיה איפה לשים את הילדים
רב האנשים מחזיקים את הילדים על הידיים ומשאירים את העגלה פתוחה
זו לא בעיית מקום כמו בעיית ראיה מרחבית ולא אגוצנטרית כאילו רק אני חי בעולם

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

מתנסה 1

משתמש חדש
ראיתי פעם מכתב של משרד התחבורה שאין בעיה בזה כמובן לא בהגזמה לחסום לנהג את שדה הראיה וכו

מתנסה 1

משתמש חדש
ראיתי בערד עשו בריסטול מטר על מטר בערך ובו שבלונות לתלונה למשרד התחבורה כל אחד בא לביהכנ"ס ממלא והאחראי שולח מידי פעם
דיברתי עם זה שמטפל בזה והוא סיפר שזה עבד פלאים כל איחור וכדומה זה קנס ובאיזשהו שלב פשוט לא משתלם לחברה לשתוק לנהג או אם זה בעיה שלה לזלזל במה שהיא חייבת
יש לי את הקבצים ואשמח לשלוח (A039724907 ג"ימייל) למי שרוצה לשים בביהכנ"ס עם בריסטול או בקלסר
זה עבודת נמלים אבל זה עובד
מצורף דוגמאות

קבצים מצורפים

• אי עצירה 1.docx
    KB 13.3 · צפיות: 3
  • אוטובוס נוסף כשאין מקום.pdf
    KB 93.8 · צפיות: 2
  • המתנה יותר מרבע שעה פרסומת.pdf
    KB 78.2 · צפיות: 4
  • עומס נוסעים לא יצא קו נוסף.docx
    KB 13.3 · צפיות: 5

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
ראיתי בערד עשו בריסטול מטר על מטר בערך ובו שבלונות לתלונה למשרד התחבורה כל אחד בא לביהכנ"ס ממלא והאחראי שולח מידי פעם
דיברתי עם זה שמטפל בזה והוא סיפר שזה עבד פלאים כל איחור וכדומה זה קנס ובאיזשהו שלב פשוט לא משתלם לחברה לשתוק לנהג או אם זה בעיה שלה לזלזל במה שהיא חייבת
יש לי את הקבצים ואשמח לשלוח (A039724907 ג"ימייל) למי שרוצה לשים בביהכנ"ס עם בריסטול או בקלסר
זה עבודת נמלים אבל זה עובד
מצורף דוגמאות
הייתי שם , זה לא נראה כזה שימושי. נראה עומד ומתאבק
בנוסף,
זה טוב לקווים בין עירוניים שיוצאים בשעות קבועות
אבל לא לקווים פנימיים שזה לא ברור איזה נסיעה התפספסה והאם זה באמת לא יצא או שהוא סתם מתעכב או סתם יצא באיחור

מתנסה 1

משתמש חדש
הייתי שם , זה לא נראה כזה שימושי. נראה עומד ומתאבק
בנוסף,
זה טוב לקווים בין עירוניים שיוצאים בשעות קבועות
אבל לא לקווים פנימיים שזה לא ברור איזה נסיעה התפספסה והאם זה באמת לא יצא או שהוא סתם מתעכב או סתם יצא באיחור
יתכן שעכשיו זה כבר לא שימושי אבל זה עזר להם בבעיות הגדולות שנפתרו ,עכשיו זה רק לדברים הקטנים,
(אני כותב מידיעה דיברתי עם האחראי על זה)

מתנסה 1

משתמש חדש
מתוכנן קו שיוכלו שם לדווח וישלח מידית במייל משהו מאוד יפה ,
כרגע מתעכב גם בגלל תקציב (צריך לשלם קבוע על זיהוי דיבור),
וגם בגלל עבודה (לא שלי אלא יהודי טוב שיודע לכתוב קודים מושלמים)
ניתן להשאיר לי הודעה בקו הישן שעשיתי 023136477
שימו לב הודעות של עזרה ולא פניות כי הפסקתי לתחזק מרוב פניות כעת נצרך רק עזרה

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
מתוכנן קו שיוכלו שם לדווח וישלח מידית במייל משהו מאוד יפה ,
כרגע מתעכב גם בגלל תקציב (צריך לשלם קבוע על זיהוי דיבור),
וגם בגלל עבודה (לא שלי אלא יהודי טוב שיודע לכתוב קודים מושלמים)
ניתן להשאיר לי הודעה בקו הישן שעשיתי 023136477
שימו לב הודעות של עזרה ולא פניות כי הפסקתי לתחזק מרוב פניות כעת נצרך רק עזרה
ומה הפיתרון לזה?

מתנסה 1

משתמש חדש
בעיה אשאל אותו אם יש לו פתרון לזה
אבל יכול לעזור לתחנות ראשונות או לעומס או לנהג שמכבה את המנוע כי... כידוע לתושבי העיר וכדומה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה