דרוש מידע תושבי הדרום החזר ימי לחימה?

חחח

משתמש סופר מקצוען
הבנתי שיש אפשרות לקבל החזר של 100% יום עבודה ועד לתקרה של 460 ש"ח ליום, עבור הורה שלא יכול לעבוד בגלל הילדים (עד גיל 14).
ילד חינוך מיוחד זה עד 150% וכן הורה יחידני כנל
הבקשה צריכה להיות מוגשת דרך ביטוח לאומי
ואני בדרך לעשות את זה בהזדמנות הקרובה..
תעדכני אם הולך לך
כרגע לא פורסם שום מתווה.
לא כדאי לקחת סיכון, כי הפעם, בשונה מהפעמים הקודמות - זה לא עוד מבצע, זה מלחמה. כל הארץ שבתה, חלקים נרחבים עדיין שובתים, ימי הלחימה מרובים מאד וכל זה עולה למדינה הוןןןן כסף. לא בטוח שבסוף יפצו את כולם. ע"כ לדעתי, מי שיכול לעבוד - שיעשה את זה שלא ימצא את עצמו עומד אח"כ ח"ו מול שוקת שבורה.

**Moko**

משתמש מקצוען
לכאורה המעסיק אמור לשלם לו משכורת רגיל. הוא לא אשם שהמוסד סגור.
אני מבינה שזאת הסיבה שאנחנו הולכים לשלם החודש על מעון שהילדים לא דרכו בו מתחילה ועד סוף.
ועוד תשלום רגיל בלי דרגות.

חוי חרצית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מלחמה זה לא מבצע
במבצעים היו פיצויים
במלחמה יכולים להחליט אחרת
אף אחד לא יכול להבטיח שיהיו

חוי חרצית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אדרבה,
במלחמה ייתנו יותר,
כי היא נמשכת הרבה יותר זמן.
אני שמעתי (לא יודעת כמה המקור אמין)
שיכולים לעדכן שמלחמה, זו מלחמה וכולם מפסידים
ולא יתחייבו לפצות
אלא יתנו עזרה כמו תלושי מזון וכד'(לא החזרי שכר)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה