תוצאות שלב א' - אתגר פורים

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
אפתח בהתנצלות על העיכוב בכתיבת תוצאות האתגר. פורים, פסח וזה... נשמע עלוב, ובכל זאת. עמכם הסליחה.

ברוח האתגר "עד דלא ידע" הפרתי בבוטות כמה מכללי האתגר. למרות הגבלת מספר המילים, לבסוף החשבתי גם את הקטעים שלא עמדו בכלל זה, ולמרות שלא ציינתי שאין להעלות יותר מקטע אחד, לא שפטתי את הקטע השני של היוצר.

מעלה את התרשמותי מהקטעים השונים:

@chani t - קטע צבעוני, אסוציאטיבי וזורם בניחוח טרופי. כיפי לקריאה.

@גדי ישראלי - תיאורים חדים וציוריים, שואבים את הקורא לתוך הסיפור. והסיום המוחץ... הם בטח נשארו שם לנצח.

@רוח סערה - סיפור נוגע ללב עם מסר חשוב, וגם הנימה ההומוריסטית לא נעדרה ממנו ("אין מורה רע... :)) .

@אפשוטער איד - כתיבה קולחת עם ארומה אותנטית. אפשר ממש להרגיש את הסלידה של הגיבור מהבחורים, ולהיות שותפים לשינוי שעבר.

@ששונית - עצוב, מצחיק, דוחה, פדנטי, שנוא, אהוב, אטום, רך לבב! הצלחת לעורר רגשות מנוגדים בו זמנית.

@בית היין - דו קרב מילולי שמסתיים בנוק אאוט אמיתי! כזה שאפילו הגביר נכנע לו.

@אשר שרבר - סיפור נוקב. מסיר מסיכות, מקרצף את הקליפות ומרחיק את התולעים המרקיבות...

@רבקה מם - אין כמו האוכל של היידישע מאמע לקירוב לבבות. כמה פשוט, ככה חכם.

@rachelgreen - סיפור כל כך מתוק עם מסר כל כך חד! משאיר נקודה למחשבה.

@פרוגיוזרית - שנון. מצחיק. משעשע. לכתוב מילה נרדפת נוספת? פשוט עשית את זה! הצחקת אותי.

@נתן גלנט - תיאור עסיסי ומשובח."אל תשלחו קבלה" – אאוצ'. מישהו פה נמצא בכלוב של זהב. נוגה ומעלה הרהורים.

@תמר21 - סיפור מרגש. למרות שהוא פרי דמיונך. הוא משקף סיפורים שאני מכירה מקרוב. והסיום – יופי של סיום. היית אופטימית מכולם.

@Ushaya - סיפור מסקרן, מעלה חיוך ומחשמל. אהבתי את השילוב של המילים בלע"ז. יוצר עניין ומוסיף נופך ייחודי.

@שריונה - התרחשות תזזיתית. מופרעת משהו. הקצב והתיאורים מרתקים עד לסוף המשעשע.

@מוצרלה - ניגוד קוטבי בין התמימות הילדותית לבין הקשיחות של השוטר בסביבה של פשע, שמספר את הסיפור כולו.

@דוכסוסטוס - תיאורים חיים, אורגינאליים. יצירתיות ומקוריות שופעת, ביטויים נימוחים ופריכים. תענוג.

@מירי סגל - הז'אנר המטורף הזה,הכתיבה הצולפת, והתיאורים מעלי הצמרמורת, השאירו אותי עם פה פעור.

@אהוב - קלאסיקה חרדית שרלוונטית יותר מתמיד. מסר חשוב על ההשפעה של המעשים שלנו על זולתנו.

ישנם קטעים רבים וטובים. היה לי קשה מאוד מאוד לשפוט ולהחליט. כמעט הפלתי פור, אבל בסוף בחרתי את שלושת הפייבוריטים (נאלצתי לבחור מספר מצומצם ביותר, תלונות להנהלה....). אתם, משתתפי הפורום הנכבד, תבחרו את הקטע הרביעי.

ואלו העולים לשלב ב':

@פרוגיוזרית

@דוכסוסטוס

@מירי סגל

מחר, אעלה לפה, בעז"ה, את הקטעים של שאר המשתתפים באתגר כדי שתוכלו לצלצל לקטע המועדף עליכם.

לינק לאתגר הנעול
https://www.prog.co.il/threads/אתגר-הפורים-הגדול.346967/

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
חיכינו... חיכינו... ובסוף זה בא:)
סיכום מושקע ומענין!!
זכיות אלופות!
מחכים בציפיה להמשך...:)

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפתח בהתנצלות על העיכוב בכתיבת תוצאות האתגר. פורים, פסח וזה... נשמע עלוב, ובכל זאת. עמכם הסליחה.

מעלה את התרשמותי מהקטעים השונים:

@תמר21
- סיפור מרגש. למרות שהוא פרי דמיונך. הוא משקף סיפורים שאני מכירה מקרוב. והסיום – יופי של סיום. היית אופטימית

לגבי העתוי - בטח, אני סולחת, לא נשמע לי עלוב בכלל!
דווקא ממש מוכר :)

אני? ברור אופטימית!
חשבתי זה מדובר על יום פורים...
מה, לא? :eek:
ותתפלאו - אבל זה לא רק מדמיוני... גם אני מכירה אי אלו דומים בסביבתי :) ויש שם עוד אי אלו אמיתויות לא קטנות (טוב, חוץ מזה שאני לא גרה בבנין)

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
יפהפה! מושקע, מעולה!
תודה גדולה על המאמץ וההשקעה!

מציע דרך נוספת לאפשר לקהל להצביע:
להעלות סקר עם שמות הניקים, ובתחתית ההודעה לינקים להודעות הרלוונטיות (על יד כפתור ה'אהבתי' יש סולמית, לחיצה עליה תאפשר להעתיק את הלינק להודעה הספציפית)
לשיקולכם.

שוב, אתגר מעולה, שהוציא חומרים מעולים.

קריאה קדושה:
האם יש מתנדב לרכז ברשימה מסודרת לינקים לכל האתגרים שהיו כאן בשנים האחרונות?
חבל שזה טובע בים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה