תופעה מוזרה במחשב

בראש מילה

משתמש סופר מקצוען
לאחרונה, ובלי ששיניתי שום דבר בהגדרות, כשאני מדליקה את המחשב או מוציאה אותו מ"מצב שינה", המסך מסרב להידלק.
המחשב פועל - המקלדת מפעילה חלונות שפתוחים (לחצתי על רווח ונשמעה מוסיקה מהנגן הפתוח...) - אבל המסך לא נדלק.
הנורה שלו מהבהבת, ורק אחרי דקות ארוכות (לפעמים 15-20 דקות) נדלק הלוגו שנראה תמיד כשהמסך נדלק, ואז שוב כבה, והנורה מהבהבת. כך פעמיים-שלש, ורק לאחר מכן המסך נדלק.
למה זה? ואיך משנים את זה?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
יכול להיות קשור לספק כח.
אם זה קרה ממש לאחרונה, הייתי בודק אופציה של הגדרה לא נכונה ע"י שיחזור מערכת.

בראש מילה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י פרסומון;2005158:
יכול להיות קשור לספק כח.
אם זה קרה ממש לאחרונה, הייתי בודק אופציה של הגדרה לא נכונה ע"י שיחזור מערכת.

איך עושים את זה?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
התחל> לרשום 'שיחזור'.
אחד התוצאות יהיה שיחזור המערכת.
בהצלחה.

בראש מילה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י פרסומון;2005454:
התחל> לרשום 'שיחזור'.
אחד התוצאות יהיה שיחזור המערכת.
בהצלחה.

זו התוצאה שקבלתי, האם לזה הכוונה?
ומה לבחור?

קבצים מצורפים

• שחזור המערכת.png
    KB 93.2 · צפיות: 4

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
לא , לא זה תפתחי בלוח הבקרה שחזור-פתח את שחזור מערכת ותמשיכי לפי ההוראות שימי לב לבדוק תוכניות מושפעות שאת לא מוחקת תוכנה חשובה

בראש מילה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י שיילה;2009541:
לא , לא זה תפתחי בלוח הבקרה שחזור-פתח את שחזור מערכת ותמשיכי לפי ההוראות שימי לב לבדוק תוכניות מושפעות שאת לא מוחקת תוכנה חשובה

לא מצליחה... המחשב שלי משוכלל מידי אולי?
אין לי אופציה של שחזור בלוח הבקרה.
windows10. מי יכול לעזור?

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
גם לי יש ווינדוס 10 , כנסי ללוח בקרה תעשי תצוגת סמלים קטנים יש שם שחזור תפתחי אותו כתוב שם כלי שחזור מתקדמים / פתח את שחזור המערכת תלחצי ותמשיכי לפי ההוראות , רק תזכרי לבחור נקודת שחזור שהתאריך לפני שהתחילה הבעיה

בראש מילה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י שיילה;2012069:
גם לי יש ווינדוס 10 , כנסי ללוח בקרה תעשי תצוגת סמלים קטנים יש שם שחזור תפתחי אותו כתוב שם כלי שחזור מתקדמים / פתח את שחזור המערכת תלחצי ותמשיכי לפי ההוראות , רק תזכרי לבחור נקודת שחזור שהתאריך לפני שהתחילה הבעיה

תודה!
עוד שאלה, הוא נותן לי כמה נקודות שחזור, אבל כולן אחרי שהתחילה הבעיה... איך אני בוחרת נקודה לפני?

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אין אז אין,
אני הייתי אומר לראות הבגדרות צריכת חשמל מה קורה שם לי יש ווינדוס 10 וכל פעם אתה מגלה חפירה חדשה שם תעברו יסודי הגדרות צריכת חשמל אפשרויות לראות שמה הגדרות צג משהו כזה לחפש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה