תוספת שכר - תואר שני

ורוד

משתמש חדש
שלום, אני מורה בתיכון -יש לי תואר שני
אולי מישהו יודע לגבי העלאה בשכר:
1. האם משרד החינוך מעביר כסף עבור כל מורה או כתקציב כללי למוסד?
2. האם כל מורה עם תואר שני משפיעה על פרופיל ביה"ס ?
3. האם נתקלתם במנהל שטוען כי אינו מסכים להעלות בשכר כיון שמשרד החינוך לא מעביר ישירות עבור המורה
אלא רק מעלה פרופיל באופן כללי, וכו'..??

משק

משתמש חדש
שלום וברכה.
1. משרד החינוך לא מעביר כסף עבור כל מורה ומורה. אלא תשלום כולל של צוות ההוראה, למעט שכר מנהל.
2. תלוי היכן עומד סטטוס בית הספר לפעמים מורה עם שנות וותק יכולה להקפיץ את הסטטוס ובית ספר מרוויח הרבה לפעמים יתכן מצב שיש מורה עם מעמד גבוה ורק עולה להנהלה יותר כסף. בגדול זה ישתלם לו כי ברגע שיש עוד מורה עם סטטוס גבוה זה כבר יהיה רווחי אבל לא תמיד.
3. המנהל מחויב לתת למורה את השכר המגיע לו לפי דרגתו במשרד החינוך, יש דברים שמנהל יכול לעשות שהוא לא יפגע מכך שלא עלה סטטוס בית הספר ועדיין הוא ירוויח והמורה ירוויח אבל חייב להיות בסיס של אמון ביניהם,
לפי סגנון השאלה אני רואה שיש כאן כעס כלפי המנהל שבדרך כלל מוביל לחשדנות ולהיצמד לסטינג נוקשה ששומר על המנהל, ממליץ להפשיר את האווירה בניכם ולנסות לעבוד בשיתופי פעולה (לדוגמא דיווח על אחוזי משרה....)

ורוד

משתמש חדש
שלום וברכה.
1. משרד החינוך לא מעביר כסף עבור כל מורה ומורה. אלא תשלום כולל של צוות ההוראה, למעט שכר מנהל.
2. תלוי היכן עומד סטטוס בית הספר לפעמים מורה עם שנות וותק יכולה להקפיץ את הסטטוס ובית ספר מרוויח הרבה לפעמים יתכן מצב שיש מורה עם מעמד גבוה ורק עולה להנהלה יותר כסף. בגדול זה ישתלם לו כי ברגע שיש עוד מורה עם סטטוס גבוה זה כבר יהיה רווחי אבל לא תמיד.
3. המנהל מחויב לתת למורה את השכר המגיע לו לפי דרגתו במשרד החינוך, יש דברים שמנהל יכול לעשות שהוא לא יפגע מכך שלא עלה סטטוס בית הספר ועדיין הוא ירוויח והמורה ירוויח אבל חייב להיות בסיס של אמון ביניהם,
לפי סגנון השאלה אני רואה שיש כאן כעס כלפי המנהל שבדרך כלל מוביל לחשדנות ולהיצמד לסטינג נוקשה ששומר על המנהל, ממליץ להפשיר את האווירה בניכם ולנסות לעבוד בשיתופי פעולה (לדוגמא דיווח על אחוזי משרה....)
ראשית,
מעריכה מאוד את התשובה המפורטת!!!!!!
לא מספיק הבנתי איך אפשר לנסות להגיע לשיתופי פעולה (מה הכוונה דיווח על אחוזי משרה?)
אשמח מאוד לדעת עוד קצת.
איך שעדיף לכם, כאן או באישי או בטלפון מצידי
תודה רבה!!!!!

משק

משתמש חדש
לדוגמא: אם את עובדת 80% משרה, המנהל יכול לדווח על שמך במשרד החינוך 100% משרה..... וד"ל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה