דרוש מידע תומכת לידה

חני-לו

משתמש חדש
יש למישהיא המלצה לתומכת לבני ברק .מישהיא מקצועית מאד . ומה תווך המחירים?
ועל נועה פישר שמעתן?
תודה ובשורות טובות
אני לא מבינה למה צריך דוקא מאותו מקום שאת גרה... תומכת לידה בד"כ באה אלייך עד הבית נותנת לך את השירות שאת צריכה, היא איתך תמיד לכל מענה בטלפון וכאלה (כמובן זה משתנה מתומכת לתומכת). וכמובן שהיא מגיעה לבית חולים שאת נמצאת. יש כאלו שלא עובדות באזור שלך - זה משהו אחר.
בכל מקרה, יש את ריקי אייזן מבני ברק היא מדהימה ממש.
אם את לא נעולה על בני ברק יש לך את אדלר, אליאב, גוטליב... הן עובדות גם בבני ברק.
יש לי עוד... אני משתדלת להמליץ רק על כאלו שמכלי ראשון אני יודעת שהן טובות.

פרוזן

משתמש מקצוען
רציתי להבין עליה משהו שלא מספיק ברור לי
היא אומרת שהיא לא עומדת בשבילי מול המיילדת והצוות
נגיד אם אומרים לי לעשות איזו תנועה בעיתית, היא תרמוז לי ואני זאת שיצטרך להגיד לא
רציתי לדעת איך זה מסתדר עם מה שכתבת שהיא זורמת עם המיילדת, זה לא בא על חשבון אסרטביות?
אני שואלת כי אני עם סמפיזיוליזיס ואני לוקחת אותה כדי שאני לא יעשה תנועות בעייתיות בלידה כמו פיסוק
אבל לא ברור לי כמה היא באמת עושה את זה?
אשמח לשמוע על ההתנהלות שלה

תודה רבה!!
אסתר, תומכת לידה לא יכולה להיות מידי אסרטיבית כי אז בית חולים לא יראה אותה בצורה טובה והיא ממשיכה לבוא הלאה בפעמים הבאות עם יולדות נוספות
לכן חשוב גם לך שזו תומכת שיודעת להסתדר עם כולם ואם יש תנוחות שאסור לך לעשות כדאי שגם את תהיה מודעת ותיידעי את המיילדת
ואם את עדיין מחפשת תומכת או רוצה לשמוע שמות נוספים את יכולה לפנות אלי במייל srm9755

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
אני יכולה להגיד לך שיש יולדות שמשתדלות שלא להעלות את המחיר ונעות בין 2500 ל-3000 בזמן שאחרות לוקחות 4000-5000 באזור המרכז.
את מתכוונת תומכות
אבל זה החיים... כמו כל דבר.
תומכת זה מקצוע שהוא שליחות, בפירוש.
אבל בסופו של יום, גם התומכת הכי מעולה בעולם מעוניינת להתפרנס מזה.
(אולי יש כאלו שלא. מדברת על רובן)
לעומת זאת יש תומכת לידה ידועה מקריית ספר שעשתה עוול לגיסי, לא הגיע ללידה של גיסתי, ביקשה מהם להתנהל לבד בבית החולים, התעכבה בגלל אירוע שולי שהיה לה ולבסוף הגיע ונשארה שעתיים אחרי הלידה כי היא חייבת רק בשביל לקחת כסף... פשוט זוועה! אני כמובן לא מזכירה שמות, אני חלילה לא מעוניינת לפסול אף אחת בפומבי
כל הכבוד!
אם כי חושבת שבאישי מותר לך לכתוב את שמה, כי זה נשמע באמת זוועה
אבל רובן מקסימות באמת!!!
עשו את זה כאן לתומכת לידה אחת ובעיני זה מזעזע
אני לא נתקלתי בכזה דבר, ואם עשו, את תמיד יכולה לעשות "דווח על תוכן שלילי" והמנהלים בודקים את זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה