תוכנת FL Studio (פרוטי לופס)

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
בטח! יש פלאגין שנקרא newtone שמגיע עם התוכנה ואפשר לתקן בו זיופים וגם לעשות pitch באופן ידני.
אם תרצה כשהיה לי זמן (חוה"מ...) אני יעשה מדריך עליו, בנתיים הסבר קצר (מצורף צילום מסך) :
  1. bandicam 2018-09-20 23-05-55-739.jpg
    הצמדה לתו (לפי הממוצע הקרוב)
  2. תיקון ויברציה או חריגות בתוך התו
  3. מהירות המעבר בין התווים
  4. לחיצה כפולה על תו מסוים פותחת אפשרות לשחק רק איתו
  5. שמירה בתור קובץ אודיו או midi
  6. שמירה בתוך הפרויקט כקובץ אודיו
  7. שמירה בתוך הפרויקט ככקובץ מידי
בהצלחה!

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
כן, באפשרות 6 (אולי תתצטרך לגרור את זה למקום המדויק)
ושכחתי את העיקר... אתה יכול להזיז את התו (התוכנה מזהה לבד כמעט כל אחד בנפרד אם לא אפשר לחתוך, יש שמה ציור של סכין) לכל תו אחר על פני המקלדת.

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תודה רבה עוד שאלה קטנה יש בתוך כל תו יש את הגלים בצבע כתום ואני רוצה לכוון אותם ממש לא רק למעלה למטה אלא ממש כל גל לעלות או להוריד יש אפשרות (דוגמא: אם הכל של הזמר כזה עולה ויורד (לא זיוף) ולא יציב ואני רוצה לסדק את הגל) תודה רבה מראש

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
לערוך את הגל הזה ממש אי אפשר אבל אתה יכול לחתוך את הקטע בעזרת כלי החיתוך שלמטה מאפשרות 1 (מימין הגלגל שיניים הורוד), ואז ליישר אותו עם לחיצה כפולה על התו (4-לעייל)וגרירה של המסגרת התחתונה.
אם אתה מתכוון שהזמר עולה ויורד בווליום (ויברציה) אם תכנס לתו באופן המוזכר (4) יש לך עוד כמה אפשרויות נראה לי שבצד ימין שלו אפשר לתקן ויברציה של ווילום.

נתי והקלידים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
קודם כל מממש תודה רבה על המדריכים שעזרו לי מאוד ואנו נשמח לראות עוד מדריכים רציתי לשאול 1 איך מגדירם את המידי יש לי מקלדת דרך כרטיס קול סטיינברג שכבר מוגדר בתוכנה איך מגדירם שאת הכלי שאני מנגן איתם לשלו במידי במחשב אניט מקווה שהבנת נכנסתי לאופשיין והגדרתי את הכרטיס קול שממנו ייצא TCK CNHSHS KT GUCS

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני לא בטוח שהבנתי אבל אני יפרט:
בעקרון אין אפשרות עד כמה שאני יודע באורגנים הקלאסיים כמו yamaha או korg להוציא את הסאונדים והדגימות מתוך המחשב עצמו (אם הבנתי נכון זה מה שאתה מנסה לעשות).
זה מכיוון שההקלטות והמידע לגבי הדגימות נמצא בדיסק של האורגן ולא במחשב ואין ממש אפשרות להעביר את המידע למחשב תוך כדי קריאת midi (חוץ מזה בשביל מה החברות מייצרות אורגנים? שייצרו רק דגימות, מי שירצה יוריד לאורגן...)

יש אפשרות לחבר את האורגן ביציאת out שלו לכרטיס הקול, לפתוח לו ערוץ במיקסר, ולהשתמש בפלאגין midi out (נמצא ב VIEW>plugin picker) כדי למצוא את הדגימות של האורגן (לתאם את הport והchanel בהגדרות ובפלאגין, ולבדוק אם יש מצב מתאים או אולטימטיבי באורגן).
כך שמהתוכנה יצאו הוראות midi לאורגן והוא ינגן אוטומטית את מה שכתבת על התוכנה,
תוכל להקליט את זה או אפילו לרנדר את זה, בלחיצה ימינת על הרצועה >consolidate this track ובחירת האפשרות הרצויה כמו שהסברתי במדריך השני לגבי רצועות אודיו נפרדות.

בקרוב בעז"ה מדריך לעבודה עם קולות, מידי, ובסיס למיקס, שם אני יפרט יותר לגבי זה.​

your mosic pro

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה

בקרוב בעז"ה מדריך לעבודה עם קולות, מידי, ובסיס למיקס, שם אני יפרט יותר לגבי זה.​
ישששששששששש.
מחכה בקוצר רוח
המדריכים שלך קידמו אותי המון
בהמשך אני יעלה בעז"י את התוצאות לביקורת שלכם.

MusiCode

משתמש מקצוען
טוב, לקח לי הרבה זמן... אבל הנה המדריך השני, האמת שתכננתי לעשות משהו יותר מקיף אבל לא היה לי זמן, המדריך בנושא עבודה עם אודיו והקלטות, ממש הבסיס.
מדריך פרוטי לופס 2-הקלטה ועבודה עם אודיו

תודה!

מזמין מדריך שתיקח הקלטה גולמית,
ותמקסס אותה לחלוטין (אקולייזר, קומפרסור, וכל מה שאני לא יודע)
ושוב תודה!

אגב, יש אפשרות לתקן את הרעש שיוצא מכרטיסי הקול הבייסיק של המחשב,
והפכשככששש שיש ברקע כל הזמן (כמו בהקלטות מנַגָן)?

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
זה בדיוק מה שאני הולך לעשות במדריך הקרוב שבהכנה (מקוה שיסגר עוד היום בעז"ה) אני יסביר שם גם על ניקוי רעשים. אבל הרעש שאתה מדבר עליו, יותר מגיע מהמיקרופון בדר"כ.

נתי והקלידים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אני לא מתכוון להקליט דרך המידי האודיו אלא אני מחבר את הרולנד EA7 לכרטיס קול סטיינברג במידי והא לא מצליח לתקשר באפ אל סטודיוזאת אומרת שהוא לא מראה לי אותותמידי ובקיובייס זה כן עובד לי תודה....

נתי והקלידים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אחלה ממש תודה רבה הצלחתי. תן לנו מדריך לכלים וירטואלים איפה הם ממוקמים בתוכנה לא טרנסים ואם יש לך דברים טובים לעלות אנו מאוד נשמח . על מציאת טמפו אוטמטי לשיר על אוטמציות תודה ולילה טוב:D:D:D

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה