דרוש מידע תוכנית לאסיפת שכנות

mirimer13

משתמש פעיל
אשמח לקבל תוכנית\סדנא מתאימה לאסיפת שכנות עם הכרות מינימלית

חנהנה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לקבל תוכנית\סדנא מתאימה לאסיפת שכנות עם הכרות מינימלית
כל משחק של הכרות חברתי יתאים לך
סתם זורקת לך רעיונות
יכולה להניח כל מיני חפצים על השולחן כל אחת לוקחת משהו שהיא מתחברת אליו ומסבירה למה
מוצאים קשר בין כל זוג ואז רביעיה ואז שמיניה עד שמוצאים שבעצם יש משהו משותף לכולם
לוקחים פקעת של צמר אחת מתחילה נגיד יש לי 4 ילדים ואז מי שיש לה גם 4 ילדים מקבלת את הפקעת לידים ואומרת משהו אחר וזורקת את הפקעת לבאה בתור עד שכולן מקבלות ונוצר סבך של חוטים כי א"א להפריד בינינו
מקבלים משהו קפוא ליד (כפפה ח.פ. עם מים קפואים) וצריך לספר על עצמי כל זמן שאני מחזיקה את זה
זה מה שקפץ לי דברים מוכרים וידועים אבל תוכלי לשאול מדריכות בדימוס חייב להיות להן כמה משחקים כאלה..
גלוי נאות אני מדריכה כזאת וזה מרעיונות שהיו לי...

קומפיילרית

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
משהו שאחותי כתבה פעם לאסיפת שכנות ראשונה והיה ממש חמוד.

קבצים מצורפים

• שכנות כנס.pdf
    KB 94.5 · צפיות: 40

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה