דיאטה תוכנית הרבלייף להרזייה, מה אומרים?

הודיה צ

משתמש רשום
אני מכירה מישהי מקרוב קרוב שעשתה הרבה דיאטות בחיים שלה ורק 2 דיאטות עזרו לה והורידו משמעותית במשקל,
1. דיאטה של דוקטור אשחר- דיאטה מאוד קשה אבל נתנה תוצאות יפות מאוד.
2. הדיאטה של הרבלייף- היא הלכה לרב יפת טיירי מרמת השרון/ הוד השרון וביקשה ממנו ברכה, הוא המליץ לה ללכת לאחותו (אני חושבת שקוראים לה נחמה מבני ברק) ולמרות הכשרויות הוא אמר לה שתלך על זה (כל אחד שישאל את הרב שלו) והיא באמת הורידה המון קילו בחצי שנה וגם כשהפסיקה ונשארה רק עם השייקים חלקית היא לא עלתה חזרה משמעותית, אולי בקטנה 2-4 קילו.

שירה עבאדי

משתמש פעיל
אני מכירה מישהי מקרוב קרוב שעשתה הרבה דיאטות בחיים שלה ורק 2 דיאטות עזרו לה והורידו משמעותית במשקל,
1. דיאטה של דוקטור אשחר- דיאטה מאוד קשה אבל נתנה תוצאות יפות מאוד.
2. הדיאטה של הרבלייף- היא הלכה לרב יפת טיירי מרמת השרון/ הוד השרון וביקשה ממנו ברכה, הוא המליץ לה ללכת לאחותו (אני חושבת שקוראים לה נחמה מבני ברק) ולמרות הכשרויות הוא אמר לה שתלך על זה (כל אחד שישאל את הרב שלו) והיא באמת הורידה המון קילו בחצי שנה וגם כשהפסיקה ונשארה רק עם השייקים חלקית היא לא עלתה חזרה משמעותית, אולי בקטנה 2-4 קילו.
מרמת השרון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה