דיאטה תוכנית הרבלייף להרזייה, מה אומרים?

זבון וזבין

משתמש מקצוען
הערה חשובה שלא הדגשתי מקודם,

המוצרים של הרבלייף הם מאוד חשובים (ובמיוחד השייק שלהם בפרט בבוקר - כל השאר - אסור לי לגלות את זה (....) אבל ניתן להצליח גם בלי זה - זה מוסיף רק קצת),

אבל מה שהכי חשוב - זה הליווי המקצועי שתקבלו !!!

אני מכיר מאמנים שהם מוצלחים ומי שירד דרכם במשקל שימר את התוצאה גם כשהפסיק עם ההרבלייף,

מצד שני - אני מכיר גם משווק/ת/ים שלדעתי גורמים נזק לחברה..... אבל הם משקיעים הרבה בפרסום....

מי שרוצה להצטרף להרבלייף - שיברר היטב אצל מי שהיה אצל המאמנ/ת הספציפי הזה,

ולעצם הדיאטה -
יש כמה כללים בדיאטה שחלקם ניתן לעשות גם ללא מוצרי הרבלייף (!!!) ולרדת היטב במשקל:

1. להקפיד לאכול מנת חלבון (לפחות כ-10 גרם חלבון) תוך שעה מהקימה (מומלץ השייק שלהם - שיש בנוסף מהחלבון גם עוד 21 ויטמינים ומינרלים) - זה גורם שיגיעו לארוחת בוקר לא רעבים ולא שבעים - וכך כל היום יהיה מאוזן ללא שינויים קיצוניים,
2. להקפיד לאכול ארוחה כל 3 שעות בממוצע (לא פחות משעתיים ולא יותר מ-4 - ועדיף בדיוק 3) - החל מ-3 שעות לאחר השייק בוקר - עד שעתיים לפני השינה,
ארוחה אחת מביניהם תהיה עיקרית - 2 ארוחות רגילות (בוקר וערב) וארוחה אחת נוספת תהיה שייק נוסף (או דמוי - כמו חצי קופסת גבינה/קוטג' וכדו'),
זה גם גורם שהגוף יהיה מאוזן - ולא יגיעו לארוחה רעבים,
3. כמות הקלוריות בארוחות יהיו כפי כמה שהגוף הספציפי שורף (יש המון מחשבונים - לפי גובה מין גיל) בגירעון של כ-200 קלוריות,
4. הארוחה תהיה מבוססת על פחמימות וחלבונים - עם משקל רב לחלבונים - בארוחת בוקר וערב כ-20 גרם חלבון - בארו''צ כ-30 גרם חלבון (וכמובן לחשב את הקלוריות שזה לא יעבור את הרף המותר),
(מותר להוסיף ירקות כפי הצורך והתחושה)
השילוב ביניהם נותן תחושת שובע אמיתית לאורך זמן (פחמימות משביעה לזמן קצר - חלבון ממלא לזמן ארוך),
5. מוצרי הרבלייף גורמים שהתהליך יהיה יותר איכותי - בכך שהם מגבירים חילוף חומרים ומלאים בסיבים תזונתיים,

מקווה שעזרתי ולא הזקתי (גם לחברה - בגילוי הסודות הלא כמוסים.... ס''ה ניחשתי את זה לבד...)

זבון וזבין

משתמש מקצוען
אני ביררתי על זה והרבה אמרו לי שברגע שהם הפסיקו לשתות את השיקים הם עלו הכל בחזרה
מכירה כאלה שמתמידות הרבה שנים לשתות שייקים ואז נשמר
השאלה אם יש לך כסף לממן לך שייקים קבוע
לי דרך אחת המשווקות הציעו תוכנית ב 560 ש''ח לחודש
שייקים לבד (רק לבוקר) לא אמורים לעלות יותר מ-150 שח לחודש.

ניק 1045

משתמש חדש
נטו שייקים יכולים לעזור להרזיה?
או שחייב את כל האלוורות וכו?

ניק 1045

משתמש חדש
אצל אחת המשווקות שביררתי אצלה
היה 7 שייקים ושייקר 770 ש"ח
לשלוש חודדים

שפירא - ישראל

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
למזמינים דרך אתר הרבלייף בהחלט יש לבדוק כשרות
אבל ברגע שזה משווקי/ות חרדים
אפשר לסמוך...
לא קשור .
יש לזה כשרות מסוימת שלא כל אחד סומך, גם דרך המשווקים החרדים ...
שיברר כל אחד ויחליט בעצמו.

fit plus - פיט פלוס

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
כל תוכנית שמשלבת תזונה וספורט עוזר,
הרעיון הוא לא שהשייק עושה את העבודה, זה בסך הכל עוזר בתהליך הירידה,
בתכלס אפשר גם בלי השייק,
רק פרקטית זה מאד נוח זמין משביע מספק חלבון טוב ללא הרבה קלוריות,
אבל חשוב לדעת שכדי להמשיך לשמור לא רק השייק הוא הפתרון, צריך לשמור על איזון,
ולדעת לנהל מערכת יחסים נכונה עם הצלחת בכל מיני מצבים בגלגל החיים.

זבון וזבין

משתמש מקצוען
זה היה דרך משווקת שזה כולל ליווי ושייקים ואחת לשבוע שקילה עם התעמלות
גם דרך משווק זה לא אמור לעלות יותר מ-150 לחודש (למי שכבר היה כמה חודשים בתוכנית והגיע לדרגת זהב),
אולי המשווקת הזאת לא קשורה רק להרבלייף - כי בהרבלייף אין צורך בעשיית פעילות גופנית (כמובן שהם ממליצים ע''ז - אבל זה לא בכללי הדיאטה)
כל תוכנית שמשלבת תזונה וספורט עוזר,
הרעיון הוא לא שהשייק עושה את העבודה, זה בסך הכל עוזר בתהליך הירידה,
בתכלס אפשר גם בלי השייק,
רק פרקטית זה מאד נוח זמין משביע מספק חלבון טוב ללא הרבה קלוריות,
אבל חשוב לדעת שכדי להמשיך לשמור לא רק השייק הוא הפתרון, צריך לשמור על איזון,
ולדעת לנהל מערכת יחסים נכונה עם הצלחת בכל מיני מצבים בגלגל החיים.
גם זה דיאטה אחרת ולא הרבלייף (יתכן שהיא יותר טובה מהרבלייף...)
זה לא מספיק זמן כדי לראות אם התוצאה נשמרת....
תשאל אותי עוד שנה/שנתיים....

אינני מכיר מי שעשה את זה לפני שנתיים...

עריכה: יש מישהו שאני מכיר שעשה לפני שנתיים וירד 32 קילו - והוא משמר את זה עד היום בלי שום עלייה - וזה המאמן של קרובי משפחתי....
(וזה לא הוכחה כלל - כי הוא ממשיך להשתמש עם כל המוצרים לגמרי - אני רוצה לראות מי שהספיק להשתמש עם כלל המוצרים או רובם)

משתמש משודרג

משתמש סופר מקצוען
תשאל אותי עוד שנה/שנתיים....

אינני מכיר מי שעשה את זה לפני שנתיים...
זאת לא הייתה שאלה, זאת הייתה עובדה-
מי שעשה דיאטה- אינו יכול לומר "הצלחתי" אם עברה רק חצי שנה מאז שסיים, זהו פרק זמן מידי קצר לאומדן התוצאות!

זבון וזבין

משתמש מקצוען
זאת לא הייתה שאלה, זאת הייתה עובדה-
מי שעשה דיאטה- אינו יכול לומר "הצלחתי" אם עברה רק חצי שנה מאז שסיים, זהו פרק זמן מידי קצר לאומדן התוצאות!
היות שאני לא מאמן ולא מרוויח כסף מכל מי שיצטרך - ולהיפך - יש לי כמה הסתייגויות - אין לי שום אינטרס לחזור על דבריי....

אמרתי שאינני מכיר בכלל אנשים שעשו את הדיאטה לפני שנתיים - לא מי שמשמר (חוץ מהמאמן) ולא מי שלא משמר,

לגבי אלו שאני כן מכיר - הם לא עלו כלל בחצי השנה האחרונה,
מה יהיה עוד שנה/שנתיים - אינני יודע - ואם זה מעניין אותך - תשאל אותי אז....

(מה שלי נראה - זה שמי שמעלה במשקל בחזרה - מעלה גם בחצי השנה הראשונה לאחר שגמר את הדיאטה... ולא רק לאחר חצי שנה.... - והם לא עלו בכלל),

ואגב, המילה ''הצלחתי'' אומרים גם לאחר 5 הקילו הראשונים שירדו במשקל....
לא רק לאחר שירדו כ-40 קילו ואח''כ עבר חצי שנה ונשארו במשקל הנמוך...

yael48

משתמש רשום
אמא שלי עשתה את זה והיא אמרה לי שאין קסמים בדיאטה.
הפתרון הוא= תזונה נכונה וספורט.
היא לא ממליצה על זה בכלל, היא גם לקחה גם את הליווי אבל זה לא עזר במשהו....

ים כחול

משתמש פעיל
אני התחלתי את התוכנית היה לי 10 קילו לרדת . מאוד שמרתי תקופה לפני ולא הצלחתי לרדת הגוף שלי ממש היה תקוע במשקל . תכלס אחרי חודשים וחצי ירדתי כ 5 קילו בסך הכול . לאט אבל מבחינתי זה הצלחה כי לפני כן המשקל לא זז. אגב אני רק עם השיקים . הסיבים לא עשו לי טוב

משתמש משודרג

משתמש סופר מקצוען
מה שלי נראה - זה שמי שמעלה במשקל בחזרה - מעלה גם בחצי השנה הראשונה לאחר שגמר את הדיאטה... ולא רק לאחר חצי שנה.... - והם לא עלו בכלל
אתה מדבר מניסיון??
כי אני, מנסיון.
והמשפט שהדגשתי הוא לא כ"כ נכון, כי דיאטה היא משהו שמסיימים אותו, כשכבר לא רואים תוצאות וקשה להשאר בהרגלי התזונה שניסו להתרגל אליהם, המוטיבציה להמשיך ולשמור יורדת. וגם כשמסיימים לרדת בדיאטה מנסים לשמור מאוד על התוצאות ולא מתחילים ישר לעלות.
מאוד נכון המשפט שאומר: הקושי דיאטה היא לא לרדת במשקל- אלא לשמור על מה שירדו...
ולגבי הרבלייף וכל הדיאטות האחרות- ברור שתזונה נכונה וספורט- עוזרים לרדת במשקל ומשמרים דיאטה!
ועוד משהו- ככל שיורדים מהר- הגוף יעלה את המשקל הזה מהר, אל תנסו לרדת הרבה בתוך פרק זמן קצר, תנסו לרדת ירידה מאוזנת ולהרגיל את עצמכם לתזונה נכונה וספוט- כך בעז"ה תצליחו יותר לשמר תוצאות!
בהצלחה רבה לכל הדיאטטים (וגם לי בינהם...)!

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה