מידע שימושי תוכניות לשבת התאחדות

• פותח הנושא ov
  • פורסם בתאריך

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
חשבתי שזה טוב שנאגד פה רעיונות לתוכניות, מזכרות, וכו' לשבת התאחדות,
זה ממש נראה שהרבה משפחות יוצאות בחורף עכשיו לכאלה שבתות, וזה יהיה ממש נחמד לשמוע רעיונות...

אני יודעת שיש מלא מלא אשכולות בנושא, עברתי עליהם, אבל הרוב כבר ישנים...

אז קדימה---
שתפו ממה שעשיתם בעבר, מתכוננים לעשות וכו'.

תודה מראש!

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
כתבתי שבת התאחדות וגם פעילויות, תוכניות וכו'...

ריקי קלפהולץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש תוכנית מאוד חמודה שאי אפשר לשחק אותה כשיש הרבה אנשים,
כל אחד מקבל שלושה בלונים ופתק עם השם שלו, שניים הוא צריך לנפח כשהם ריקים ובשלישי להכניס את שמו.
שמים את הבלונים של כולם במרכז,
משחקים במשחק הבטחות-
הראשון שמתחיל אומר מהי ההבטחה שלו, לצורך העניין אני מבטיחה אירוח לשבת (עדיין לא יודעים למי....)
אני לוקחת מחט ומפוצצת בלון, אם יצא שם של אחד המשתתפים- הוא זוכה בהבטחה,
אם יצא בלון ריק עלי לשדרג את ההבטחה, לדוגמא, אירוח לשבת עם עוגת גבינה,
כך עלי לפוצץ עד שיוצא שם של משתתף שיזכה בהבטחה, ככל שיתפוצצו יותר בלונים ריקים הזכיה תהיה יותר "שווה".

rachelgo

משתמש פעיל
יש תוכנית מאוד חמודה שאי אפשר לשחק אותה כשיש הרבה אנשים,
כל אחד מקבל שלושה בלונים ופתק עם השם שלו, שניים הוא צריך לנפח כשהם ריקים ובשלישי להכניס את שמו.
שמים את הבלונים של כולם במרכז,
משחקים במשחק הבטחות-
הראשון שמתחיל אומר מהי ההבטחה שלו, לצורך העניין אני מבטיחה אירוח לשבת (עדיין לא יודעים למי....)
אני לוקחת מחט ומפוצצת בלון, אם יצא שם של אחד המשתתפים- הוא זוכה בהבטחה,
אם יצא בלון ריק עלי לשדרג את ההבטחה, לדוגמא, אירוח לשבת עם עוגת גבינה,
כך עלי לפוצץ עד שיוצא שם של משתתף שיזכה בהבטחה, ככל שיתפוצצו יותר בלונים ריקים הזכיה תהיה יותר "שווה".
זה משחק מהמם, לא מתאים לשבת, ויפה גם כשיש הרבה אנשים
שיחקנו אותו באחד השנים בנופש משפחתי וזה היה מאד מאד מוצלח
אצלינו לא שידרגו את ההבטחה, אלא הכפילו אותה, למשל מישהו הבטיח סיבוב ברכב והגיע בסוף ל8 סיבובים...

פרג

משתמש מקצוען
אצלינו-
מישהיא לקחה חפצים מענינים מהבית- חדשים.
ארזה כל אחד בנייר אחר.
וכשישבו כולם. הוציאה משקית חפץ ויחדה אותו למישהו- ואמרה לו מי שלח לו את החפץ מצד המשפחה המקבילה (שלא השתתפה). אח/ גיס / חם/ ות והיו צריכים למה השולח בחר דוקא במוצר הזה.
זה היה מדהים. עד שעלו עליה שזוהיא שהכינה הכל.
בין בחפצים היו:
חבילת שקדים, מחברת, עפרון, מחק, פודינג וניל, שובר חינם לכניסה לתערוכה. ועוד

nar

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
משחק נחמד וקצר:
שואלים שאלות וכל אחד לפי הסדר צריך לענות תשובה עפ"י סדר הא"ב. צריך לענות במהירות. התשובה לא חייבת להיות נכונה, אבל לפי סדר האותיות.
לדוג': בא' אפשר לענות: אני לא יודעת
בת' אפשר לענות: תפסיקי כבר לשאול וכד'

אם יש משתתפים רבים אפשר לעשות כמה סיבובי א"ב

nar

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מחפשת דחוף רעיון למזכרת לכל משפחה שעושים לבד. (לא ברכונים וכד')

ELISEVEN

משתמש פעיל
כל אחד כותב על כתר (לפני שבת) איזה משפט הבן זוג שלו חוזר עליו הרבה פעמים, כל אחד מקבל את הכתר של עצמו וצריך לשים אותו על הראש (כך שכולם רואים מה כתוב ורק הוא לא) והוא צריך לנחש מה כתוב לו, אם יש שיתוף פעולה זה יכול להיות מרתק!!!!!!!!

חיה יוכבד

משתמש פעיל
שלו' וברכה ,

"קווי ד' יחליפו כוח "
תהנו מאוד ...

יש משחק שלא נס ליחו ...אפשר לקרוא למשחק קודדודים (קוד + דודים )
קונים לשבת פיצוחים שונים , כל משפחה מקבלת מכל סוג של פיצוח כמות שונה .
וצריך לנחש למה כל משפחה קבלה כמות שונה .

לדוגמא : לפי גיל הילד הקטן במשפחה (8 , שנתיים , 20 וכדומה )
לפי שנות נישואים (5, 7 , 15 )
לפי קומת מגורים (ראשונה , חמישית , קרקע )
משחק מאתגר ומתוק ....

אגב (אפשרי גם בג'לים , סוכריות , פרסים , וככל העולה )

משחק נוסף שהלך מאוד יפה משחק "נחש מי " באנשים . לכל אחד קושרים קריפונים בצבע שונה וכולם עומדים , ושואלים יש לו משקפיים ? ואז יושבים כל אלו שאין להם , יש לו קריפון צהוב ? יש לו שיער מתולתל ? וכדומה .

גם בול פגיעה על אותו משקל .....מניחים את כל תמונות המשפחה ובוחרים 4 מתוכם וצריך לנחש ומסמנים בול ופגיעה ...

שיהיה חורף בריא לכוווולם ,
והנאה מרובה .

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מחפשת יותר תוכניות שמתאים רק למבוגרים, בלי ילדים.

אשמח לקבל רעיונות.
תודה!

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
1. עושים כאילו מרכיבים ממשלה מבני המשפחה:
כל אחד מקבל דף עם תפקידים כמספר המשתתפים: ראש ממשלה, שר חינוך, שר בטחון, מזכיר הממשלה וכו', ליד כל תפקיד 2 שורות: שורה לשם של הבנאדם שלפי דעתו הכי מתאים לתפקיד ושורה לסיבה למה הוא הכי מתאים.
כל אחד קורא את הדף שלו, יוצא מצחיק מאוד.
2. מתאים גם לילדים שיודעים לכתוב - רביעיות:
מכינים לכל משתתף 4 קלפים עם השם/תמונה שלו, כותבים 4 תכונות טובות עליו, כשבכל קלף תכונה אחרת מודגשת, מערבבים את כל הקלפים ומשחקים משחק רביעיות סטנדרטי.
בסוף המשחק כל אחד מקבל את הרביעייה שלו ומחזיק מפתחות שהקלפים נכנסים לתוכו למזכרת.
3. מכירה פומבית: כל משתתף מקבל שטרות כסף מזוייפים, ממציאים סיפור על קרוב משפחה שהחליט לתרום לתכנית סכום גדול/זכייה בלוטו שהוקדשה לתכנית, יש לוח עם פרסים שווי ערך: טיסה משפחתית בשמי הארץ, מכונת כביסה, מזגן וכו' כיד הדמיון הטובה, בסופו של דבר מביאים קרטוני ענק עטופים / מעטפות, הכל בהתאם לגודל המתנה שקנו. תכלס במקום טיסה יש מטוס קטנטן, במקום מכונת כביסה יש חומרי כביסה, במקום מזגן מאוורר קטנטן מהכל בשקל וכן על זה הדרך

nar

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מגנט עם מספרי הפלאפונים של כל המשפחה (לא הכי נצרך בעידן הפלא' ששומר את כל המספרים אך חמוד למזכרת)
ספרון מתכונים עם מתכון של כל אחד מבני המשפחה
עשינו כבר מגנט עם מספרי טלפון של כולם.
אהבתי את הרעיון של ספר מתכונים.
לא יודעת אם עוד נספיק לעשות

דרך חדשה

משתמש מקצוען
תוכלי להשתמש בכרטיסים היפים שאחת המשתמשות העלתה פה ולהכניס לקלסר פשוט עם כריכה יפה, ומקסימום אם לא תספיקי לאסוף קודם, תאספו במקום (כל אחת תכתוב מתכון טוב שהיא זוכרת בע"פ) ואח"כ תצלמו לכולם. המזכרות יגיעו אחרי שבת...

• תודה
Reactions: nar

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עוד....

רחל בלס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כל אחד כותב על כתר (לפני שבת) איזה משפט הבן זוג שלו חוזר עליו הרבה פעמים, כל אחד מקבל את הכתר של עצמו וצריך לשים אותו על הראש (כך שכולם רואים מה כתוב ורק הוא לא) והוא צריך לנחש מה כתוב לו, אם יש שיתוף פעולה זה יכול להיות מרתק!!!!!!!!

משחק מגלגל, מכירה בגירסה מלאה:
כתר לכל אחד ועליו רשום: משהו שהוא אוהב, משהו שהוא לא אוהב, משפט שהוא אומר המון.
יושבים כולם עם הכתרים על הראש, כולם רואים את המשפטים של כולם כל אחד חוץ מאת שלו (וצוחקיםםם) וכל אחד בתורו מנסה לנחש מה כתוב, מה שקורה, שכל אחד אומר את כל מה שהוא אוהב, את כל מה שהוא לא אוהב, ואת כל המשפטים החזקים בלקסיקון שלו עד שעולה לו המשפט הנכון, נהננו מאוד.

הקמת ממשלה ג"כ מוצלח, נראה לי רק למבוגרים (אצלנו הגברים נהנו במיוחד)
מכינים בערב שבת רשימת שרי ממשלה, ורשימה שניה של צוות המשחק, כל שחקן מקבל רשימה של השחקנים וצריך להדביק לו שר שהכי מתאים לו ולנמק.

אם תרצי עוד, יש לי משחקים חמודים אבל לא מתאימים לשבת, תבקשי.

תהנו ושבת שלום!

קרם נווגט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אם תרצי עוד, יש לי משחקים חמודים אבל לא מתאימים לשבת, תבקשי.

תהנו ושבת שלום![/QUOTE]

אני רוצה לאו דווקא לשבת.
מתחילה להתאגן לערב לביבות משפחתי בחנוכה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה