כללי תוכנה מדהימה לעריכת תמונות

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י רחלושית;143505:
כמה זה בקרוב? בטאח אתה הולך להעלות דברים יפהפיים! אני כבר מחכה. אגב, גילית עוד דברים חדשים שאני לא מודעת אליהם?

יצאו לי דברים ממש לא רעים...
מה שהכנתי עד עכשיו זה תמונות משפחתיות שאני לא יכול להעלות מטעמים מובנים.
אבל אני יעלה עבודות אחרות בהמשך ותראי אם יש שם רעיונות שאת לא מכירה. אני ישמח להסביר לך איך עשיתי... :).

(אגב, חילקתי בנדיבות לב את התוכנה גם לכל בני משפחתי ומכרי, ששמחו מאוד על המציאה הכשרה והחוקית שבאה לידם. דוד שלי כבר טוען שזה הבייביסיטר הכי יעיל שהוא ראה... מצליח להעסיק גם את הילדים, גם ובעיקר את הילדות, וגם אותו ואת אשתו...)

רחלושית

משתמש רשום
אכן, כל מי שראה את יצירותיי , ביקש ואף קיבל את התוכנה ונהנה ממנה מאד:)

יש לך במקרה תוכנות מעניינות בסגנון זה?

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י רחלושית;143809:
אכן, כל מי שראה את יצירותיי , ביקש ואף קיבל את התוכנה ונהנה ממנה מאד:)
ובתוכם אני...

נכתב ע"י רחלושית;143809:
יש לך במקרה תוכנות מעניינות בסגנון זה?

לצערי, ממש לא.
אבל אפשר לפנות מכאן לנדיבי הלב בפורום, שיתכן שמכירים תוכנות מעניינות בסגנון הזה - אנו נשמח מאוד לשמוע עליהם.

תוסס

משתמש פעיל
יש מצב לתוכנה הזאת בעברית?

תוסס

משתמש פעיל
אז לא תהיה ברירה אלא לבקש הסברים מפורטים יותר מהצוות..

רחלושית

משתמש רשום
מה, הסברים ממש על כל לחצן ולחצן שם? וואו, חתכת עבודה נתת לנו :))

בגדול זו לא אנגלית קשה שם, ממש פשוטה, מילים מוכרות , פשוט תנסה, גם בלי לדעת אנגלית, תלחץ פה, תלחץ שם, ותראה שתתחיל להסתדר ולהנות.

רחלושית

משתמש רשום
עוד 2 התעללויות שלי בתמונות להלילה :

קבצים מצורפים

• PICT0006-vert.jpg
    KB 75.3 · צפיות: 7

רחלושית

משתמש רשום
אני מכורה לתוכנה הזו...
כאן הפכתי את התמונה לאפורה, הוספתי "שמש" , צבעתי ת'עץ, ואם היה לי סבלנות בשעה כזו להיות יותר מדוייקת, הייתי נזהרת שהבית לא יצבע גם הוא, אבל למי יש כוח לעמול יותר מדי כשזה כולה נכנס לתיקית התמונות במחשב? :)

קבצים מצורפים

• 36.jpg
    KB 207.8 · צפיות: 7

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה