כללי תוכנה מדהימה לעריכת תמונות

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
החידוש הוא שהכל און-ליין.

מעלים תמונה. ואפשר להקטין אותה, לחתוך אותה ולשנות את הצבעים, תאורה, קונטרסט, להוסיף טקסט, להפוך לשחור/לבן, להוסיף מסגרת יפה ועוד.

מאוד ידידותי ומשוכלל. ממש מיני-פוטושופ...

http://gui.picresize.com/picresize2/

נדב ואביהוא

משתמש רשום
http://www.splashup.com
גם ל'יאהו' בפליקר יש תוכנה שעושה כל הדברים ועוד [אם משלמים]

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ולגוגל יש את פיקאסה והחידוש הוא שזה חינמי ולא און ליין

רחלושית

משתמש רשום
יש תוכנה מעולה, אני משתמשת בה המון, היא נקראת PhotoScape - מכירים אותה?

ממש ממליצה!

ניתן להורדה כאן:

http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

תהנו!

רחלושית

משתמש רשום
פוס ונדב - תודה רבה לשניכם.

ובכלל, כאחת שמאד אוהבת לצלם ולעצב תמונות , כל תוכנה מעניינת שאפשר לשחק איתה - תתקבל אצלי בברכה.

וזה משהו שעשיתי בפוטוסקייפ.

קבצים מצורפים

• page55.gif
    KB 103.7 · צפיות: 11

דמקה

משתמש רשום
אפשר בבקשה הדרכה איך אפשר להוריד את התוכנות
תודה רבה!!!!!

תוסס

משתמש פעיל
אם אפשר הסבר קטן ובסיסי כיצד עובדים עם התוכנה הזאת (פוטו סקייפ)

רחלושית

משתמש רשום
קצת מסובך לי להסביר כאן, אעשה צילומי מסך ואסביר יותר נורמלי, בנתיים מי שמעוניין , אשמח להסביר במסנג'ר , פשוט יותר קל וברור. (לי לפחות).

אשמח לתת באישי את כתובת המסנג'ר.

רחלושית

משתמש רשום
טוב, הנה, עשיתי כמה צילומי מסך, אשתדל להסביר ברור, מקווה שזה יהיה מספיק מובן, זו תוכנה מאד מאד פשוטה וקלה לדעתי. בהצלחה לכם!

זה המסך הראשון שאתם מקבלים כשאתם פותחים את התוכנה. תקליקו על Editor.

קבצים מצורפים

• 1.JPG
    KB 68.8 · צפיות: 11

רחלושית

משתמש רשום
אחרי שהקלקתם על Editor התוכנה תיפתח, כשכל האופציות שלה למעלה בתור לשוניות, הלשונית הראשונה היא view וזה רק מראה את התמונות, לכן קפצתי ישר ללשונית השניה.

כשאתם בתוך Editor יש לכם ה-מ-ו-ן אפשרויות של משחק עם התמונה, תנסו להקליק על כל הלחצנים, תשחקו ותעצבו כאוות נפשכם.

קבצים מצורפים

• 2.JPG
    KB 161.5 · צפיות: 7

רחלושית

משתמש רשום
בלשונית השלישית עשיתי את התמונה שצירפתי, תהרגו אותי, אני לא זוכרת מה עשיתי שם, צריכה עוד ללמוד את הלשונית הזו בעצמי, אז... תנסו בעצמכם :)

הלשונית הרביעית זה Page , עם זה בעצם ערכתי את התמונה, שימו לב לעמודים שיש לכם בצד ימין, תבחרו איזה שבא לכם, אפשר להוסיף רקעים ומסגרות וגם טקסטים. אתם פשוט מקליקים דאבל קליק או קליק אחד, לא זוכרת בדיוק על המילה Photo שבאחד המרובעים, ובוחרים תמונה.

קבצים מצורפים

• 4.JPG
    KB 153 · צפיות: 9

רחלושית

משתמש רשום
טוב, זו לשונית שנקראת Combine - אני עוד לא לגמרי מבינה בה, מה שראיתי שאפשר לעשות איתה בנתיים זו סידרה של כמה תמונות על דף אחד, עיצובים שונים , שוב, לא התעסקתי עם זה יותר מדי, שוב, תנסו בעצמכם, אשמח להכיר וללמוד מכם.

קבצים מצורפים

• 5.JPG
    KB 161.4 · צפיות: 5

רחלושית

משתמש רשום
טוב, הלשונית הזו זו הלשונית הכי כייפית! אפשר ליצור אנימציות בצ'יק!
כל מה שצריך זה פשוט לגרור תמונות למלבן הלבן למעלה, זה נעשה מעצמו. אתם מתזמנים את הזמן, עורכים את הרקע, האפקטים , גודל העמוד הרצוי וכו' כיד הדמיון הטובה עליכם.

קבצים מצורפים

• 6.JPG
    KB 133.2 · צפיות: 6

רחלושית

משתמש רשום
2 הלשוניות האחרונות , אחת מהן זה בקשר להדפסה, טרם השתמשתי בה, יען כי רק היום התקנתי את מדפסתי הדנדשה, אגב, בעיגול ההתחלתי יש עוד אופציות, שוב, טרם נגעתי בהן. אתם מוזמנים לחקור ולגלות לי מה גיליתם שם :)

וזה משהו חמודי (לטעמי) שעשיתי בלשונית AniGif :

קבצים מצורפים

• anigif2.gif
    KB 147.8 · צפיות: 8

רחלושית

משתמש רשום
מקווה שההסבר היה מועיל.

ליל מנוחה.

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י רחלושית;143443:
קצת מסובך לי להסביר כאן, אעשה צילומי מסך ואסביר יותר נורמלי, בנתיים מי שמעוניין , אשמח להסביר במסנג'ר , פשוט יותר קל וברור. (לי לפחות).

אני העדפתי את אופציית המסנג'ר.
ואני ממש לא מתחרט... :)

תוצאות תראו בקרוב.

וכאן המקום להודות שוב לרחלי על כל ההשקעה והזמן.

רחלושית

משתמש רשום
כמה זה בקרוב? בטאח אתה הולך להעלות דברים יפהפיים! אני כבר מחכה. אגב, גילית עוד דברים חדשים שאני לא מודעת אליהם?

נדב ואביהוא

משתמש רשום
נכתב ע"י רחלושית;142256:
יש תוכנה מעולה, אני משתמשת בה המון, היא נקראת PhotoScape -

תהנו!
כפי שאני מבין זה לא אוליין. אז למה לא פוטושופ? המעלה באןליין היא שלא צריכים זכרון ופועל הרבה יותר מהיר חוץ ממעלות אחרות, או שאני לא מבין משהו

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י נדב ואביהוא;143514:
כפי שאני מבין זה לא אוליין. אז למה לא פוטושופ? המעלה באןליין היא שלא צריכים זכרון ופועל הרבה יותר מהיר חוץ ממעלות אחרות, או שאני לא מבין משהו
תנסה ותבין.
בכל אופן, לא מדובר בתוכנה שאמורה להיות תחליף או תחרות לתוכנת פוטושופ, אלא בתוכנה מעולה לעריכת תמונות.

רחלושית

משתמש רשום
דווקא בתוכנה שהבאת שהיא אונליין, הכל זז לי בקצב של צב. לוידעת אם זה קשור לתוכנה / לאתר או למחשב שלי, בכל מקרה ניסיתי, זה נחמד ושימושי, אבל לא רלוונטי במחשב שלי.

והפוטוסקייפ היא קלילה ובהחלט מעולה לעריכת תמונות. כפי שאמר פוס - עד שלא תנסה לא תבין:) אז רוץץץץץץץץץ לנסות :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה