תוכנה ליצירת חדר/דירה בתלת מימד

רמיS

משתמש צעיר
לפני הרבה שנים הייתה לי תוכנה לשרטוט דירה לפי שירטוט של קבלן, מוסיפים מיטה שולחן מטבח ואסלה ורואים את הכל בתלת מימד מכל זווית שבוחרים.
היום יש לי צורך לעשות דבר כזה לחדר שבנוי לפי השרטוט המצורף, 'לצפות' אותו בספריות עם ספרים מסביב לקירות ולתת הדמיות (בתמונות) של תלת מימד.
(מדובר בחדר שאמור להיות ספרייה ציבורית - וההדמייה לצורך גיוס תרומות).
אם מישהו מכיר או אפילו רוצה לעזור, אשמח מאוד.

קבצים מצורפים

• שרטוט.jpg
    KB 35.3 · צפיות: 24

orli_dimri

משתמש פעיל
מה עם משהו כזה, כמקובל?

קבצים מצורפים

• 4_rooms.jpg
    1 MB · צפיות: 25

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש את תוכנת סקצ'אפ של גוגל שהיא חינמית ומיועדת לעיצוב תלת מימדי של חללים.
אפשר להגייע לתוצאות ממש יפות אך צריך בנוסף תוכנת רינדור כמו kerkythea (חינמית) שנותנת להוסיף מרקמים וכדו' לתכנון.

Yahalom3D

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
בעיקרון, אם אתה רוצה להמחיש בתלת מימד, אז סקצ'אפ כמו שאמר קודמי, אבל אם אתה רוצה לגייס עם זה תרומות - פנה אלי ואני אראה לך עבודות שעשיתי שגייסו אחלה תרומות. עולם הפרסום הרבה יותר תובעני מעולם השרטוט.
052-6158571

Yahalom3D

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
בעיקרון, אם אתה רוצה להמחיש בתלת מימד, אז סקצ'אפ כמו שאמר קודמי, אבל אם אתה רוצה לגייס עם זה תרומות - פנה אלי ואני אראה לך עבודות שעשיתי שגייסו אחלה תרומות. עולם הפרסום הרבה יותר תובעני מעולם השרטוט.
052-6158571

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סקטשאפ אכן עושה מידול תלת מימד אך צריך לבנות הכל!
מה שאתה מחפש זה התוכנה שאני מכיר שהוא 3D Home architect
ששם אכן אתה בונה קירות וגורר פנימה ארונות ספות ומיטות וכדו'
וגם אפשר לשלוט קצת על הארונות רוחב וכדו' אבל הרמה של התלת מימד שם היא פשוטה.
ברמה מקצועית אני יודע שאוטוקד אמור לעשות את זה אבל אני ממש לא מכיר את התוכנה ואני לא יודע איך היא עובדת אני חושב שהיא גם קשה וממש מקצועית.
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה