תוכנה לחילוק מחיצות

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צהריים טובים.

אני צריך תוכנה לחילוק מחיצות לווינדוס 7 ועדיף גם ל-8, למי יש ויוכל להעלות לכאן?
יש לי עדיפות לתוכנה קלילה ופשוטה, ועוד יותר וטוב אם היא תהיה בעברית, אם יש חיה כזו..

אגב, אין איזשהי פקודה/פונקצייה מובנית בווינדוס שאפשר לעשות את זה דרכה ללא תוכנות חיצוניות?
ואם אכן יש, אשמח לקבל הסבר/מדריך בעניין.

תודה רבה רבה.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
בבקשה:
EASEUS Partition Master

אם אתה לא מסתדר פנה שוב, ואם אתה צריך מדריך פנה למייל.

נח

משתמש רשום
נכתב ע"י המקצוען;1189365:
אגב, אין איזשהי פקודה/פונקצייה מובנית בווינדוס שאפשר לעשות את זה דרכה ללא תוכנות חיצוניות? תודה רבה רבה.

יש כאלו שזה מספק אותם

קבצים מצורפים

• 2014-02-04_175141.png
    KB 53.9 · צפיות: 14

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני מודה מקרב ליבי מעל בימת פורום נכבד זה לניק היקר "פרסומון" על עזרתו האדיבה והמקצועית כאחד, וללא שום רצון לתמורה כל שהיא..
הבנאדם התחבר לי למחשב בשליטה מרחוק אתמול בחצות הלילה, וטיפל לי במחשב עד שהגיע אל הפיתרון.
וזה אחרי ששלח לי תוכנה שעושה את העבודה, והתכתבות במייל לתידרוך.. ותיסבוך שנכנס לו כך פתאום, מה שהביא את הצורך בידע הרב שיש לו..

שאפו!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה