דרוש מידע תוך כמה זמן אפשר להוציא אקורדים משמיעה?

האופקימי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אין זמן מוגדר. כל אחד לפי איכות חוש השמיעה שלו. כמה הוא משקיע. כמה מנגן. למי שיש חוש שמיעה טוב קולט את הרעיון של האקורדים הבסיסיים די בקלות.

דבשיה

עיצוב צעיר ומוזיקה אקשניסטית:)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
יש מורים ומורות שיודעות ממש לתת את הדחיפה לנגן לפי שמיעה.
יש לזה גם כללים ברורים שיכולים לעזור.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
תלוי בכשרון....
יש מוכשרים ממש שנולדים עם טיונר במוח
לכל השאר ממליצה לקחת קורס תיאוריה- פיתוח שמיעה

יחד ננצח!

משתמש חדש
אין זמן מוגדר. כל אחד לפי איכות חוש השמיעה שלו. כמה הוא משקיע. כמה מנגן. למי שיש חוש שמיעה טוב קולט את הרעיון של האקורדים הבסיסיים די בקלות.
אני מתכוון, שאני יודע לנגן ביד אחת ע"פ שמיעה, כמה זמן בערך זה אמור לקחת לדעת את כל האקורדים בעל פה?
והאם צריך לדעת גם את האקורדים הארוכים?

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
אני מתכוון, שאני יודע לנגן ביד אחת ע"פ שמיעה, כמה זמן בערך זה אמור לקחת לדעת את כל האקורדים בעל פה?
אתה רוצה לדעת להתאים אקורדים לבד לשיר?
או לנגן מדף אקורדים שכבר נתונים לך?
אם התשובה לשאלה השניה חיובית, זה יכול גם לקחת לך יום...
אם התכוונת לשאול את השאלה הראשונה- זה יותר זמן

כמו שכתבו למעלה זה לוקח זמן וכל אחד בקצב שלו, אבל אתה בשלב יותר טוב אם אתה כבר מנגן סולו משמיעה.
לגבי האקורדים, כדי שתוכל לנגן כל שיר צריך לדעת בערך 15 (אבל ברוב השירים (ובמיוחד הקלסיים) משתמשים
בגדול בין 6 ל 9)

האופקימי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עדיין התשובה היא שזה תלוי וכ"א לפי הקליטה שלו. אם תתמידו בעיקביות לתרגל ויש לכם חוש שמיעה מפותח וקליטה טובה תוך כמה ימים כבר תתחילו לקלוט את הרעיוןתוך כמה ימים.
בהצלחה.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
כמו שכתבו למעלה זה לוקח זמן וכל אחד בקצב שלו, אבל אתה בשלב יותר טוב אם אתה כבר מנגן סולו משמיעה.
לגבי האקורדים, כדי שתוכל לנגן כל שיר צריך לדעת בערך 15 (אבל ברוב השירים (ובמיוחד הקלסיים) משתמשים
בגדול בין 6 ל 9)
אם אתה מנגן רק בסולם אחד או שניים...

יחד ננצח!

משתמש חדש
בגדול בין 6 ל 9)
תוכל לכתוב לי איזה 15?

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש לי אורגנית במצב חדש למכירה
אם מישהו מעוניין יכול לפנות בפרטי

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
אז כדי לנגן צריך לדעת את כל מאות האקורדים?
אין מאות אקורדים.
ליתר דיוק יש 48. (12 טונים כפול מינור, מז'ור, מוקטן, מוגדל). מתוכם 12 פחות שימושיים (מוגדלים)
חוץ מזה יש תוספות לאקורדים- 7, 6 וכו'. ברגע שמבינים את ההגיון, הוא זהה בכל האקורדים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  31  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה