תגידו. כדאי ללמוד נגינה?? אז מה?

- דוד -

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לעצם הנושא, אני מתפעל מזה שפותח האשכול לקח את הנושא ברצינות, כפי שרואים מעוד אשכולות.
שיהיה לך בהצלחה בהמשך הדרך ותעדכן בהתקדמות!
ועוד משהו, אל תשבר באקורד F... זה לא כזה קשה... ;)
היה לי בעבר חבר שהתנה עם כל תלמידיו לגיטרה שהם לא עושים בנוכחותו F מוקטן אלא רק עם חסימה... למרות שבעצם זה הרבה יותר קשה ובמיוחד למתחילים. והם באמת הגיעו לתוצאות מרשימות ולרמה מקצועית ממש במהירות. מומלץ לנסות גם!

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
היה לי בעבר חבר שהתנה עם כל תלמידיו לגיטרה שהם לא עושים בנוכחותו F מוקטן אלא רק עם חסימה... למרות שבעצם זה הרבה יותר קשה ובמיוחד למתחילים. והם באמת הגיעו לתוצאות מרשימות ולרמה מקצועית ממש במהירות. מומלץ לנסות גם!
אם כבר טכניקה, ההמלצה שלי זה להתחיל לחסום מאקורד G ולא מ F בגלל ששם יותר קל לחסום בהתחלה, ואחרי שמתרגלים לנסות על F.
ועוד טכניקה מעולה, לחסום עם האצבע ולהחזיק את האקורד, לספור עד עשר בלי לנגן ולשחרר. ואז שוב. זה בעצם אימון של השריר, אחרי כמה ימים ואימונים החסימה כבר הרבה הרבה יותר קלה.
כנ"ל לגבי כל אקורד, בהתחלה קשה לחסום את המיתרים ומתחיל לכאוב באצבעות, ההמלצה זה לחסום את המיתרים ביד שמאל מבלי לפרוט ביד ימין, לספור עד עשר ולשחרר.
אבל לפותח האשכול, דיה ל"צרה" בשעתה... זה לא קשה, זה אולי מאתגר בהתחלה ובקלות עוברים הלאה...

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הם רוצים שאני אצליח במקסימום, למה לא.
ברור על כך לא נראה לי שאי מי כאן חולק....

רק סתם אם אני הייתי במקום השואל ואילו התגובות ששהיו מגיעות אלי לא נראה לי שזה היה נותן לי חשק בכלל....

אני מתארת לעצמי את אחד מהתלמידים שלי מגיעים לשיעור הראשון ואני מתחילה להרצות להם על אקורד F וDM וG7 וכ' וכ'..
הם רק היו מסתכלים עלי בעיניי עגל ובורחים אל דרך אל חזור..
מנסיון גם של למידה אישית וגם בלימוד אחרים הדרך הטובה ביותר היא למידה בסבלנות בלי יותר מידיי לרוץ קדימה..
בגיטרה אף פעם לא לימדתי אז אין לי כ''כ מושג,אבל בקלידים לא פעם הגיעו אליי כאילו שהמורה האינטלגנט שלהם התחיל ללמוד אקורדים עוד לפני שידעו איפה נמצא דו והיכן סול על המקלדת....
ואז הלימוד הרבה יותר קשה!
אצלי תמיד מתחילים בתוים לאט לאט ואח''כ מקצבים ורק לאחר מכן אקורדים.
זה עובד מצוין!!
שווה לנסות!!
בהצלחה!!

פרפר סגול

משתמש מקצוען
אגב,
יש לי גיטרה חדשה של CORT
קניתי איזה חוברת ללימוד נגינה שדברו עליה נפלאות-בשטח זה לא עבד בכלל
אם מישהו רוצה לקנות

קניתי לפני שנה ב700 כולל טיונר-נסיתי ללמוד עם החוברת ופשוט לא הלך
מוכרת ב500
אפשר לפנות אלי בפרטי

שב נא הסופר

משתמש מקצוען
@ישראל18 אפשר לכתוב הכל בהודעה אחת, לא צריך 100
והוא רוצה בשביל הנאה ולא מקצוע אז DJ לא יעזור
כנראה הוא כתב את זה תוך כדי נסיעה..
אני דן אותו לזכות קדימה ;)

בכל אופן, אחי :)
אני רוצה לנגן לעצמי או למשפחה הקרובה, לא לתזז אחרים.
...

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הייתי ממליצה ללכת על תחביב ולא על מקצועיות.
מקצועיות זה מייאש!!!
תחביב זה כיף!
לאט לאט תתקדם לפי הקצב שכיף לך- בסוף תגיע למקצועיות!
אם אתה אוהב את זה- אל תתן לייאוש להפיל אותך!
תמיד יש האנשים שיתנו לך את הטיפ הקטן אולי, אבל במקום הנכון ובזמן הנכון!! זה שיעשה לך את כל העבודה!! כמו ההודעה הזאת המצורפת!
בהצלחה!!

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה