תבנית לאינדקס עסקים/ יד שניה

• פותח הנושא gsh
  • פורסם בתאריך

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
לא כ"כ מסובך להתקין את הקוד.

מים אחרונים

משתמש פעיל
@נוכחות
אוווףףף הסתבכתי!
תוכלו להתייעץ בהוספת נושא חדש? ההרשאות שלי לא מספקות...
ואני חייב עזרה.
למה אין משהו פשוט שיכול לעשות את זה בלי יותר מדי בלגן... אני רוצה משהו פשוט ביותר!!
אפ' אם אפשר שיציג רק פוסטים, יש אפשרות?

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אולי תנסה את אחד התוספים הרלוונטיים כמו דוקן, אם אתה צריך עזרה נוספת לפשט את הדברים, אוכל לנסות לעזור יותר בשיחת טלפון.
אגב מאוחר יותר חשבתי שעדיין יש דברים בקוד שהייתי צריך עוד להכניס, כמו הרשאות עריכה, הרשאות עריכה רק של המוצרים שבבעלותו, ועוד כמה דברים.
בתוספים הרעיון שכבר הכול מוכן על מגש של כסף רק צריך אולי ללמוד את ההגדרות של התוסף ולהגדיר מה שצריך בהתאמה אישית.

מים אחרונים

משתמש פעיל
אולי תנסה את אחד התוספים הרלוונטיים כמו דוקן, אם אתה צריך עזרה נוספת לפשט את הדברים, אוכל לנסות לעזור יותר בשיחת טלפון.
אגב מאוחר יותר חשבתי שעדיין יש דברים בקוד שהייתי צריך עוד להכניס, כמו הרשאות עריכה, הרשאות עריכה רק של המוצרים שבבעלותו, ועוד כמה דברים.
בתוספים הרעיון שכבר הכול מוכן על מגש של כסף רק צריך אולי ללמוד את ההגדרות של התוסף ולהגדיר מה שצריך בהתאמה אישית.
זה יהיה ממש עזרה מיוחדת!
אני אתקשר עוד כמה דקות?

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
תוכל להשאיר את מספר הטלפון שלך בצאט באתר שלי ואחזור אליך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה