דרוש מידע תביעה לאחר נפילה בתלמוד תורה

זהביתוש

משתמש פעיל
הבן שלי החליק בת"ת באופן רציני ביותר (היתה תקלה בביוב ) השבר היה חמור מאד והוא נזקק בנוסף לשבר גם סדציה עם הרדמה.
אמרו לי שינה אפשרות להגיש תביעה בעניין
והשאלה: האם זה אכן מעשי הגשת תביעה? משתלם?
למי פונים? איך מגישים?

לכל מוסד יש ביטוח לתאונות תלמידים.
תשאלו במזכירות הת"ת.
כמדומני שזה ביטוח שנעשה באמצעות העירייה.
ואז, צריך לתבוע את הביטוח.

מ.לוינגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

הגשת תביעה במקרה תאונה​

• לסיוע בהגשת התביעה ובירור ראשוני על הזכאות בהתאם לתנאי הפוליסה, ניתן לפנות אל החברה למשק וכלכלה של השלטון המקומי סוכנות לביטוח (1992 ) בע"מ, בטלפון 03-6235226.
  • ניתן לפנות למוסד החינוך כדי לקבל סיוע בפניה לחברת הביטוח.
  • יש לצרף לתביעה:
    • אישור לימודים במוסד החינוכי ואישור היעדרות מלימודים במוסד החינוכי עקב תאונה (מופיע בחוברת התביעה וימולא על-ידי המוסד החינוכי).
    • כתב ויתור על סודיות רפואית (מופיע בחוברת התביעה וייחתם על-ידי ההורה/האפוטרופוס).
    • צילום תעודת זהות של שני ההורים כולל הספח בו מופיעים פרטי התלמיד.
    • אם מדובר בהורה עצמאי (הורה יחיד), יש לצרף תצהיר אפוטרופוס חתום על ידי ההורה.
    • מסמכים רפואיים מיום התאונה.
    • מסמכים רפואיים עדכניים בנושא הפגיעה, בהתאם לסוג הפגיעה (כגון בדיקות וצילומי רנטגן).
    • מסמכים מגופים שהיו מעורבים בארוע (כגון המשטרה, מד"א, המוסד לביטוח לאומי).
  • אם התביעה מוגשת באמצעות עורך דין, יש לצרף ייפוי כוח חתום.

אין_ עוד_מלבדו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אם הוא מבוטח דרך העיריה מצורף קישור לפורטל

אפשר להגיש לבד רק השאלה כמה אחוזי נכות "זמנית" יש לו
ואפשר לברר עם עו"ד שיתבע את המוסד בצורה אישית אם היה רשלנות

A052

משתמש סופר מקצוען
יש שני ביטוחים, אחד ביטוח תלמידים, שנותן רק במקרים חריגים יחסית.
והשני הביטוח של המבנה אם משהו לא היה תקין (שכך זה נראה ממה שתיארתם) שאמור לתת סכומים מכובדים.

תפנו כמה שיותר מהר לעו"ד מומחה לתאונות אישיות שידריך אתכם וילווה אתכם בטיפול.

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
רק קחו בחשבון שאחרי התביעה אתם שרופים בתלמוד תורה במידה ואתם רוצים להכניס עוד ילד או עוד אי אלה בקשות
ממקרה קרוב שהייתי עדה

A052

משתמש סופר מקצוען
בתלמוד תורה נרמלי, זה לא אמור להשפיע על כלום. יש להם ביטוח בדיוק בשביל זה.
ואם זה כן משפיע, הייתי יוזם בעצמי הוצאה של הבנים שלי, ממקום שנוהג ברשלנות וכועס כשתובעים את החברת ביטוח שלו.

A052

משתמש סופר מקצוען
כפי שכתבתי, מוסד שעליית הפרמיה שלו מטרידה אותו יותר מרווחת התלמידים שלו, לא הייתי רוצה שבני ילמדו בו.

אני גם לא בטוח שהפרמיה תעלה בגלל מקרה אחד, וגם עליית פרמיה זה אחוזים בודדים בשנה עד כמה שידוע לי.

תרצונת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כותבת בשם חבירה:
היה לי מקרה כנ"ל זה מאד תלוי באחוזי נכות וקיבלתי דרך עו"ד רביד שרון מאות אלפי ש"ח
אבל צריך לדעת שזה לוקח זמן העו"ד מתחיל לטפל בפועל רק לאחר כשנה משום שאז אפשר לראות אם יש נזק, אבל לפנות אליו מיד.
מנסיון מביטוח תלמידים יותר קשה להוציא כסף (בסוף יוצא) אבל מתחילים מהביטוח של המוסד.
בשביל שיתוף פעולה כדאי להבטיח למוסד שישלמו להם את ההשתתפות העצמית שלהם שזה כמה אלפים.

אנוכי

משתמש מקצוען
בגדול מקבלים על נכות צמיתה (על נכות שתמשך כל חיו, נגיד שן קבועה שנשברה זה נראה לי חצי אחוז נכות, שבר מורכב לעיתים מותיר נכות כל שהיא)
אבל על נכות זמנית שהיא לא מאוד ארוכה- לא בטוח שיקבלו משהו, (אולי על הפסד יום עבודה של ההורים)

דפה

משתמש מקצוען
בגדול מקבלים על נכות צמיתה (על נכות שתמשך כל חיו, נגיד שן קבועה שנשברה זה נראה לי חצי אחוז נכות, שבר מורכב לעיתים מותיר נכות כל שהיא)
אבל על נכות זמנית שהיא לא מאוד ארוכה- לא בטוח שיקבלו משהו, (אולי על הפסד יום עבודה של ההורים)
לא שלא בטוח, אלא, בטוח שלא.
אני מכירה את הנהלים, כמו שכתבתי: הוכחת נכות או שהילד אושפז לפחות 25 יום.

David Hadas

מערכות ואוטומציות לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
פנו לעו"ד נתנאל רוט
מומחה גדול בתחום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה