דרוש מידע תאורה מאלי אקספרס

bayit

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מתלבטים מאד מאד האם להזמין תאורה מאלי אקספרס בגלל המחיר :)
מדובר על תאורה לסלון, סגנון נברשת. (קנינו פעם מנורה להברגה והיא הפסיקה לעבוד אחרי 3 חודשים... )

האם מישהו הזמין תאורה גדולה וזה החזיק מעמד כמה שנים? יש כזה דבר?

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני הזמנתי 2 מאותה חנות. אחד עובד יופי עד עצם הרגע הזה. השני התקלקל אחרי כמה חודשים. שלחנו למוכר והוא שלח לנו (בתשלום) בדואר סרט לד פלוס שנאי (על הדרך ביקשנו שישלח לעוד תאורה) מאז עובד יופי.
היתה שם בעיה שבנקודה מסוימת הוא שם סרט לד אחד ע"ג השני ושניהם התחממו ביחד ונשרפו. כשתיקנתי, שמתי את זה כמו שצריך בלי כפילות. לכאו' הבעיה לא אמורה לחזור.
מעבר לזה, כתבתי בעבר. תחפשו בהיסטוריה שלי.

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תודה על הפירוט.

סליחה על הבורות, אבל איך מחפשים בהיסטוריה?
לחיצה על המשתמש ושם - "הודעות"

אם כבר פתחתי, הנה ההודעה האחרונה שלי בנושא.-
דרך הציטוטים אפשר לעבור אחורה. (סליחה שאני לא מביא קישור ישיר.)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה