דרוש מידע שתפו את הטעיות שלכם כדי שאחרים לא יטעו יותר לעולם בזכותכם

יעקב דב

משתמש פעיל
השכרנו דירה ולא העברנו על שם השוכרים את החשבונות (ארנונה, מים וחשמל)
השוכר לא משלם בזמן וצריך להתחנן אליו כל פעם מחדש.....
לי היה מקרה הפוך שכרתי דירה כבחור בישיבת מיר והמשכיר העביר על שמי את הארנונה התקשרתי לעירייה בהתחלת השנה והם אמרו לי מה יהיה הסכום שאטצרך לשלם בסוף השנה החלטתי עם הבחורים לחלק את התשלומים ולשלם כל חודש למשכיר את סכום הארנונה מראש כל חודש שלמנו [נ"ל שזה יצא 50 שקל לכל בחור לחודש כפול 12] בקיצור לאחרונה עשיתי הנחה בארנונה [על דירה אחרת ] ואני מגלה חוב של יותר מ10אלף שקל על שמי מהתקופה אחרי שעזבתי את הדירה והמשכיר פשוט השאיר את הדירה על שמי.... חוץ מהחוב בתקופה שהייתי שהוא פשוט לא שילם את זה

מפתחות - מאגר דירות.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
רוצים עוד - לא חסר
תיווך : עולם של נוכלים - וגנבים. והרבה מאוד בלי כוונה.
מכרתי דירה והעליתי אותה ליד שתיים
יום אחרי זה קיבלתי 30 טלפונים של מתווכים - שהם באים לראות את הדירה ויש להם לקוחות [שקר ראשון]
והם כמובן רוצים בלעדיות.
הייתי טיפש והתפתיתי לאחד [דווקא לא חרדי] סגרתי איתו - שלוש חודשים לא שמעתי ממנו כלום. [הוא קורא לעצמו דירה בשבילך ומפרסם בכל בני ברק].
ואם הייתי מתקשר לשמוע מה קורה הוא היה מתחיל לאיים, ולהגיד אתה אשם וכו'.
אחרי זה הלכתי לעוד מתווכים ישרים - כן יש גם כאלה - שבאמת עשו את העבודה כמו שצריך [בסוף מכרתי לחבר בלי תיווך]. הביאו לקוחות ועבדו קשה היו איתי בקשר יומיומי.
איך תדעו אם המתווך גנב
א. אם הוא אומר לך היי המחיר שרשמת הוא מחיר נמוך אתה יכול לקחת הרבה יותר גבוה - הוא נוכל, זה טריק פסיכולגי לעלות לך את המורל. [הוא אמר לי שהמחיר הוא 200 אלף יותר- ובסוף נמכר ב250 אלף פחות].
ב. דבר שני - מתווך שלא רואה את הדירה ומדבר איתך באוויר סימן שהוא גנב - מה הוא יודע על הדירה שהוא כבר בא להחתים אותך.
ג. דבר שלישי אם הוא מתקשר ודוחק אותך לקיר - זה עוד סימן לגנב
והגר"ח הרי יסד ששלוש שאלות תשובה אחת וכולוהו איתנייהו ביה בהאי נוכלא דמסתובב בשוקא, ושמענא מעוד כמא מן חבריא כהאי גיסא, ודי לחכימא.

מפתחות - מאגר דירות.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תיווך 2 - עוד חלק יש במתווכים לא שקרנים אבל לא הוגנים - שהרי הם רוצים למכור את הדירה וכמה שיותר מהר.
אז הם מתחילים לשכנע אותך שזה שווה הרבה פחות ומורידים את המחירים וככה סוגרים מהר.
ואז גם יש להם שם של מוצלחים בשוק כי הם סוגרים מלא עסקאות.
היו אצלי גם כמה כאלה.
שימו לב.

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
רוצים עוד - לא חסר
תיווך : עולם של נוכלים - וגנבים. והרבה מאוד בלי כוונה.
מכרתי דירה והעליתי אותה ליד שתיים
יום אחרי זה קיבלתי 30 טלפונים של מתווכים - שהם באים לראות את הדירה ויש להם לקוחות [שקר ראשון]
והם כמובן רוצים בלעדיות.
הייתי טיפש והתפתיתי לאחד [דווקא לא חרדי] סגרתי איתו - שלוש חודשים לא שמעתי ממנו כלום. [הוא קורא לעצמו דירה בשבילך ומפרסם בכל בני ברק].
ואם הייתי מתקשר לשמוע מה קורה הוא היה מתחיל לאיים, ולהגיד אתה אשם וכו'.
אחרי זה הלכתי לעוד מתווכים ישרים - כן יש גם כאלה - שבאמת עשו את העבודה כמו שצריך [בסוף מכרתי לחבר בלי תיווך]. הביאו לקוחות ועבדו קשה היו איתי בקשר יומיומי.
איך תדעו אם המתווך גנב
א. אם הוא אומר לך היי המחיר שרשמת הוא מחיר נמוך אתה יכול לקחת הרבה יותר גבוה - הוא נוכל, זה טריק פסיכולגי לעלות לך את המורל. [הוא אמר לי שהמחיר הוא 200 אלף יותר- ובסוף נמכר ב250 אלף פחות].
ב. דבר שני - מתווך שלא רואה את הדירה ומדבר איתך באוויר סימן שהוא גנב - מה הוא יודע על הדירה שהוא כבר בא להחתים אותך.
ג. דבר שלישי אם הוא מתקשר ודוחק אותך לקיר - זה עוד סימן לגנב
והגר"ח הרי יסד ששלוש שאלות תשובה אחת וכולוהו איתנייהו ביה בהאי נוכלא דמסתובב בשוקא, ושמענא מעוד כמא מן חבריא כהאי גיסא, ודי לחכימא.
יש לי מתווכים שנהגו בדיוק הפוך ועדיין היו נוכלים.
הגיעו לדירה הורידו אותי במחיר,פרסמו במחיר שלא רציתי ובסוף נאלצתי להוריד למישהו שקנה ללא תיווך אבל ביום חתימת החוזה ראה פרסום בפחות 50K...

המתווך שמכר לי את הדירה (בתור קונה). תיווך אולימפוס מירושלים. רב ברכות יכולו על ראשו.

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
אוריה (שם בדוי) מספר:
פתחתי תוכנית חיסכון בבנק
150 ש"ח חודשי בריבית 0.01
את הפקדון נעלתי ל18 שנה, כי רציתי שלא אוכל למשוך את הכסף להוצאה שוטפת.
כעת הייתי בקורס השקעות שלך והבנתי שאני מפסיד הרבה מהפיקדון הזה.
פניתי לבנק וביקשתי למשוך את 2,500 ש"ח שנצברו בחיסכון.
אך בבנק מבקשים לחייב אותי בקנס על יציאה מוקדמת בסך 1,000 ש"ח!
לטענת הבנק, מכיון שמדובר בפיקדון לטווח ארוך, הקנס גבוה.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה