שרתים מומלצים

לב ים

משתמש צעיר
עימוד ספרים
יש לי אתר בשם שונה הלכות, דרכו אני שולח כל יום שתי הלכות לרשימת תפוצה של כ7000 אנשי קשר.
עד לאחרונה הייתי משתמש דרך שרת שהיה עושה שירות חינמי, אך לאחרונה הוא נסגר.

ניסיתי להשתמש דרך שרת של SMTP2GO, אבל נתקלתי בבעיה איתם.

את ההלכות אני שולח כתמונה מעוצבת, ולא כטקסט רגיל, כדי שיהיה לזה מראה טוב ויפה. מסיבה זו המייל מורכב מ3-4 תמונות ומעט טקסט (בחתימה).
אבל הם טענו שזה מעביר את המיילים לדואר זבל וזה יכול לחסום את השרת שלהם. לכן הם לא הסכימו להפעיל את החשבון שלי, ולבקשתי הם החזירו את התשלום שלי וסגרו את החשבון.

כעת שאלתי היא: מניסיונכם, עם איזה שרת אני יכול לעבוד כדי שיאפשר לי את זה? או שבאמת אין לזה פתרון אחר רק שיהיה הרבה טקסט?

הענין דחוף, חבל על כל יום שעובר בלי שליחת ההלכות.
בתודה מראש

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תראה, אני לא חושב שיש פתרון קסם חינמי.

פתחו את תיבת המייל שלכם, וראו כל מייל שאתם מקבלים ברשימת תפוצה.
יש מלבד שם השולח, את ששם השרת ששלח שפעמים רבות שונה מהשולח.
וזה השירות בו משתמשים לשליחה במסיבית הזו.

הנה מה שהעליתי בבדיקה בתיבת המיל שלי:
פרוג - רב מסר - http://www.responder.co.il/מחירים/
המבשר - מסר עשר - http://meser10.com/CommonPages/Prices.aspx
ג'מבומייל - ויפלוס- http://viplus.com/prices.aspx

יש עוד הרבה.
הפרמטרים שלכם הם משלוח ליום 7000 לחודש בערך 200,000.

ואם כבר בתשלום, יש לשקול טיפול בעסק "לבד": שכירת שרת (עלות נמוכה ב90% המחיר דרך חברה). אם רוצים שכלולים אז גם מתכנת וכו', בהשקעה חד פעמית.

נתנאל10

משתמש רשום
מה עוד צריך [בשביל לעשות את זה "לבד"], מתכנת (אפשר עוד פרטים?), ומה עוד
תודה

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מקריאת חומר בנושא, ראיתי כעת שממליצים לא לעשות "לבד", מכמה בעיות קשות כמו כניסה לרשימות שחורות של דואר זבל בקלות.

אז באמת הפשוט הוא חברה מאלה שהזכרתי וכאלה, מה שאני נראה לי הכי זה החברה הזו http://mailchimp.com/pricing/growing-business/

נתנאל10

משתמש רשום
א. דרך החברות זה עולה אלפי שקלים בחודש.
ב. איך הם מגוננים על עצמם שלא יכנסו לרשימת דואר הזבל [אולי אפשר לעשות כמוהם]?

(סליחה שאני קופץ על האשכול, פשוט יש לי ג"כ בעיה דומה לבעיה שתיאר פותח האשכול)

לב ים

משתמש צעיר
עימוד ספרים
נכתב ע"י נתנאל10;1286782:

זה דוקא אם אתה משתמש ג"כ בתבניות שלהם וכו' וכו', אבל אם שוכרים רק שרת אז זה הרבה יותר זול, כמו שכתב לפני כן הניק "שמח לעזור" (אגב, כשמו כן הוא:)). ויש מקומות שמראש משכירים שרת לבד, כמו SMTP2GO שציינתי בפתיחת האשכול. אלא שלי ספציפית הייתה בעיה איתם, אבל המחירים שלהם ממש זולים. לדוגמא 10,000 מיילים ליום רק 14$ לחודש. תסתכל שם.

ב. איך הם מגוננים על עצמם שלא יכנסו לרשימת דואר הזבל [אולי אפשר לעשות כמוהם]?
אני לא יודע מה הדרכים שלהם בדיוק, אבל מסתבר שאתה לבד לא יכול להגיע לזה..

(סליחה שאני קופץ על האשכול, פשוט יש לי ג"כ בעיה דומה לבעיה שתיאר פותח האשכול)
זה בסדר גמור, תרגיש הכי בנוח שבעולם :) ;) :) ;)

כל טוב, ושיהיה לך בהצלחה.. ו..גם לי ;)!

נתנאל10

משתמש רשום
תודה רבה.

חשבתי על פתרון בשבילך. אתה יכול להוסיף למטה (בסוף המייל אחרי התמונות וכו') גם טקסט של ההלכות. [וזה יועיל גם לאלו שיש להם מייל בלבד].

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L

טרחת לבדוק?
הלינק האחרון מציע לרשימת דיוור של עד 10,000 75 דולר. במחשבון שלי זה 260 לחודש.
וזה ללא הגבלה במספר השליחות.

אגב אני מופתע מ"היענות המרשימה" של כל ציבור החברים פה בפורום שהרבה מהם מתמודדים עם נושא זה, למה אף אחד לא חולק את נסיונו? תם עידן ימי פרוג היפים של "ואהבת לרעך כמוך"? או שנגמרו הסטודנטים וכולם עמוק בביזנס בקוצר רוח ועבודה קשה?

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י נתנאל10;1287241:
ועל 100,000 כתובות?

אתה רציני?
אם כן, אז לדעתי יש להשתמש עם שירותי ענן של אמזון ודומיו, הבאתי באחד הלינקים את השירות שלהם. זה ייצא מאוד זול ביחס לכמות הזאת, אבל לא ביחס לכיס :) זה מה יש.

mat

------- Magicode -------
מה הבעיה לשלוח דרך postfix אתה יכול לשלוח כמה שאתה רוצה. ישר מהמחשב שלך בבית.

רק אם תשלח זבל ואנשים יסמנו את זה כזבל. אז זה יכנס לזבל.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י נתנאל10;1288500:

זה תוכנה, של שרת SMTP, אחד מני רבים.
וזה על הדרך של לטפל לבד, רק שבמקום לשכור שרת הוא הציע לך לעשות את המחשב האישי שלך לשרת.

לב ים

משתמש צעיר
עימוד ספרים
נכתב ע"י לב ים;1284295:
יש לי אתר בשם שונה הלכות, דרכו אני שולח כל יום שתי הלכות לרשימת תפוצה של כ7000 אנשי קשר.
עד לאחרונה הייתי משתמש דרך שרת שהיה עושה שירות חינמי, אך לאחרונה הוא נסגר.

ניסיתי להשתמש דרך שרת של SMTP2GO, אבל נתקלתי בבעיה איתם.

את ההלכות אני שולח כתמונה מעוצבת, ולא כטקסט רגיל, כדי שיהיה לזה מראה טוב ויפה. מסיבה זו המייל מורכב מ3-4 תמונות ומעט טקסט (בחתימה).
אבל הם טענו שזה מעביר את המיילים לדואר זבל וזה יכול לחסום את השרת שלהם. לכן הם לא הסכימו להפעיל את החשבון שלי, ולבקשתי הם החזירו את התשלום שלי וסגרו את החשבון.

כעת שאלתי היא: מניסיונכם, עם איזה שרת אני יכול לעבוד כדי שיאפשר לי את זה? או שבאמת אין לזה פתרון אחר רק שיהיה הרבה טקסט?

הענין דחוף, חבל על כל יום שעובר בלי שליחת ההלכות.
בתודה מראש
מה קורה אם אני יכתוב טקסט, אבל הטקסט יהיה בצבע לבן.
האם גם הודעה כזאת תזוהה כספאם בגלל שהאותיות לא נראים לעין, או שלא, בגלל שסוף סוף יש טקסט?

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
אחד האלגוריתמים של גוגל בודק את הקונטרסטיות של הטקסט ביחס לרקע - כלומר את הנראות שלו. לפי זה נקבע דירוג האתר. צריך לבדוק האם גם במיילים זה קיים. כדאי להזהר.

חוץ מזה, לדעתי כדאי לבדוק מול גוגל, האם היו תלונות על ספאם ביחס למיילים האלו. הדעת נותנת שכן. ניתן לשלוח פניות לגוגל ישראל. הם עונים תוך כשבועיים. אפשר גם לנסות לבדוק מולם איך להגדיר את שליחת המיילים, שלא יזוהו כספאם.

אולי מעניין אותך גם...