דרוש מידע שרירים שרק אתם יכולים להפעיל

אין שום יאוש

משתמש צעיר
אני לא מאמין
אני מרגיש שיש פוטנציאל
ברצינות!!!!
חיפוש קצר העלה את המידע הנל:
"יכולת להזיז את האוזניים נותרה אצל כ-20% מבני האדם.התורשה של התכונה הזו היא דומיננטית עם חדירוּת חלקית, כלומר לרוב מנענעי האוזניים יש לפחות הורה אחד שיכול לעשות את זה, אך קיימים מקרים שבהם להורים מנענעים נולדים ילדים בעלי אוזניים נייחות"
אתה צודק....

blue eagle

משתמש מקצוען
חיפוש קצר העלה את המידע הנל:
"יכולת להזיז את האוזניים נותרה אצל כ-20% מבני האדם.התורשה של התכונה הזו היא דומיננטית עם חדירוּת חלקית, כלומר לרוב מנענעי האוזניים יש לפחות הורה אחד שיכול לעשות את זה, אך קיימים מקרים שבהם להורים מנענעים נולדים ילדים בעלי אוזניים נייחות"
אתה צודק....
כוונתי שאחרי שהגדרת מהיכן לנסות להוזיז (מהגרון)
אז ניסתי ואני מרגיש משהו פנימי באוזניים זז
:eek:

שועלית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
אני לא מרגישה שאני מזיזה משהו מהגרון,
אולי זה שונה מאחד לשני אבל אני מרגישה שאני מזיזה את האוזן עצמה,
מה שכן כשאני מחייכת אני לא מצליחה להזיז את האוזניים,
מצד שני כשאני מזיזה את האוזניים הפה לא זז,
קיצר לא יודעת בדיוק מה קורה שם.

הדס.ט

משתמש צעיר
ואיי יש לי חברה ששולטת בלשון בצורה מבהילה
היא מקווצת לצורת פרח והופכת אותה

חוץ מזה יש מלא שרירים שאנחנו לא מפעילים וכמו שאמרו פה הולכים לחדר כושר

מי שעושה פילאטיס מכשירים מבין למה אני מתכוונת

נ.ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא מרגישה שאני מזיזה משהו מהגרון,
אולי זה שונה מאחד לשני אבל אני מרגישה שאני מזיזה את האוזן עצמה,
מה שכן כשאני מחייכת אני לא מצליחה להזיז את האוזניים,
מצד שני כשאני מזיזה את האוזניים הפה לא זז,
קיצר לא יודעת בדיוק מה קורה שם.
ולכן זו פעולה קשה...
גם לי יש את היכולת הזו, ובגלל שמי שרואה צוחק- אז אי אפשר להזיז אוזניים הרבה זמן... פשוט מצטרפים לצחוק.......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק פח

א שִׁיר מִזְמוֹר לִבְנֵי קֹרַח לַמְנַצֵּחַ עַל מָחֲלַת לְעַנּוֹת מַשְׂכִּיל לְהֵימָן הָאֶזְרָחִי:ב יְהוָה אֱלֹהֵי יְשׁוּעָתִי יוֹם צָעַקְתִּי בַלַּיְלָה נֶגְדֶּךָ:ג תָּבוֹא לְפָנֶיךָ תְּפִלָּתִי הַטֵּה אָזְנְךָ לְרִנָּתִי:ד כִּי שָׂבְעָה בְרָעוֹת נַפְשִׁי וְחַיַּי לִשְׁאוֹל הִגִּיעוּ:ה נֶחְשַׁבְתִּי עִם יוֹרְדֵי בוֹר הָיִיתִי כְּגֶבֶר אֵין אֱיָל:ו בַּמֵּתִים חָפְשִׁי כְּמוֹ חֲלָלִים שֹׁכְבֵי קֶבֶר אֲשֶׁר לֹא זְכַרְתָּם עוֹד וְהֵמָּה מִיָּדְךָ נִגְזָרוּ:ז שַׁתַּנִי בְּבוֹר תַּחְתִּיּוֹת בְּמַחֲשַׁכִּים בִּמְצֹלוֹת:ח עָלַי סָמְכָה חֲמָתֶךָ וְכָל מִשְׁבָּרֶיךָ עִנִּיתָ סֶּלָה:ט הִרְחַקְתָּ מְיֻדָּעַי מִמֶּנִּי שַׁתַּנִי תוֹעֵבוֹת לָמוֹ כָּלֻא וְלֹא אֵצֵא:י עֵינִי דָאֲבָה מִנִּי עֹנִי קְרָאתִיךָ יְהוָה בְּכָל יוֹם שִׁטַּחְתִּי אֵלֶיךָ כַפָּי:יא הֲלַמֵּתִים תַּעֲשֶׂה פֶּלֶא אִם רְפָאִים יָקוּמוּ יוֹדוּךָ סֶּלָה:יב הַיְסֻפַּר בַּקֶּבֶר חַסְדֶּךָ אֱמוּנָתְךָ בָּאֲבַדּוֹן:יג הֲיִוָּדַע בַּחֹשֶׁךְ פִּלְאֶךָ וְצִדְקָתְךָ בְּאֶרֶץ נְשִׁיָּה:יד וַאֲנִי אֵלֶיךָ יְהוָה שִׁוַּעְתִּי וּבַבֹּקֶר תְּפִלָּתִי תְקַדְּמֶךָּ:טו לָמָה יְהוָה תִּזְנַח נַפְשִׁי תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:טז עָנִי אֲנִי וְגוֵֹעַ מִנֹּעַר נָשָׂאתִי אֵמֶיךָ אָפוּנָה:יז עָלַי עָבְרוּ חֲרוֹנֶיךָ בִּעוּתֶיךָ צִמְּתוּתֻנִי:יח סַבּוּנִי כַמַּיִם כָּל הַיּוֹם הִקִּיפוּ עָלַי יָחַד:יט הִרְחַקְתָּ מִמֶּנִּי אֹהֵב וָרֵעַ מְיֻדָּעַי מַחְשָׁךְ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

גורל • אתגר 103

לוח מודעות

למעלה