דיון שקשוקה - יש מצב להגשה טובה בחג?

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
מתחשק לי להגיש שקשוקה טובה ביחד עם הלחמניות וגבינת שמנת. מסתדר לי ;)
השאלה אם יש סיכוי שהיא תהיה טעימה בהגשה אם אכין אותה מראש. בליל החג לא ממש רואה סיכוי להתקשקש עם הקטנים.
יכולה לחמם על פלטה וכד'

יראת גאולה

משתמש מקצוען
לא מניסיון, אבל נראה לי שהייתי מכינה כרגיל, רק שהרוטב יהיה נוזלי יותר (שלא יישרף בחימום על הפלטה), מכינה בצהרי החג, ומחממת על הפלטה.

פעם אחת בחג, שמתי על הפלטה מטבוחה בסיר רחב מכוסה, ומעליה שפכתי ביצים, ויצאה שקשוקה טריה ונהדרת. אבל לקח לזה כמה שעות.

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
הייתי צריכה פעם להכין ארוחת ערב לאבלים ולהביא מעיר אחרת ולא התחשק לי לעמוד שם במטבח ולהכין.

עשיתי סוג של שקשוקה בתנור בתבניות חד פעמיות (אפשר אותם חומרים כמו שקשוקה רגילה או כל צרוף כלשהו שמתאים) אפיתי עד שהביצה התקשתה אבל לא התיבשה לגמרי
הגעתי לשם עם תבניות עטופות בניר כסף הכנסתי לתנור לחימום, יצא טעים, כולם התלהבו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה