דרוש מידע שקית ממתקים לחאלקה

חיה 108

משתמש פעיל
היי
אנחנו בעזרת ה עושים שבוע הבא חלאקה אשמח למידע ורעינות איך לעשות לו את הפעקלאך
אני מאוד רוצה לשלב בשקית גם תמונה שלו ואין לי רעיון לשקית.
את השקית ציצית אני לא אוהבת.
תודה

חיה 108

משתמש פעיל
מקפיצה דחוווף
אם יש לכם מושג איפה אני יכולה אפילו לקנות.

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
אפשר לקנות שקיות מחנות חד פעמי ולסגור את השקית עם מדבקה - תמונה של הילד תאריך וכו' בגרפיקה

חיה 108

משתמש פעיל
אפשר לקנות שקיות מחנות חד פעמי ולסגור את השקית עם מדבקה - תמונה של הילד תאריך וכו' בגרפיקה
השאלה שלי אם אני קונה שקית מוכנה וזה מקושקש כזה עם דוגמא אז זה יהיה מתאים להדביק על זה מדבקה עם תמונה?
איזה סגנון של מדבקה?

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
השאלה שלי אם אני קונה שקית מוכנה וזה מקושקש כזה עם דוגמא אז זה יהיה מתאים להדביק על זה מדבקה עם תמונה?
איזה סגנון של מדבקה?
מדביקים בצד השני של השקית, לא על הצד המקושקש

נערך לאחרונה ב:

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בחיידר אצלינו השנה ראיתי שמי שהלכה על תמונה הלכה על שקית צלופן שקופה
פשוט הדפיסה את התמונה עם הכיתוב בגודל של השקית צלופן והכניסה מבפנים.
מקווה שמובן..
(כמו דף A4 שנכנס לנילונית - ככה הדף עם התמונה והגרפיקה בתוך הצלופן ומאחוריו הממתקים).

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
בחיידר אצלינו השנה ראיתי שמי שהלכה על תמונה הלכה על שקית צלופן שקופה
פשוט הדפיסה את התמונה עם הכיתוב בגודל של השקית צלופן והכניסה מבפנים.
מקווה שמובן..
(כמו דף A4 שנכנס לנילונית - ככה הדף עם התמונה והגרפיקה בתוך הצלופן ומאחוריו הממתקים).
אני גם עשיתי ככה
הכי פשוט ויפה לדעתי...

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני עושה צלופן שקוף עם מלבן כרומו מודפס הידוק למעלה
את התמונות השארתי לאלבום...
אבל באמת הרבה עושות תמונות

גיטהלה

משתמש פעיל
אנחנו עושים בשקית שמשחילים לתוכה הדפס של ספר המסורת מאד מתוק! מחנות עזרה ואחווה. ואז איפה שהעיגול של ה3 אפשר להדפיס תמונה של הילד ולהדביק.
מזל טוב
WIN_20230503_20_49_42_Pro.jpg

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
באמת הרבה עושות תמונות וזה מהמם,
אך אם תעברי בסיום יום הלימודים ביום שבו תחגגו לו חלאקה באזור של הת"ת ששם עשיתם את החגיגה תגלי המון תמונות של הבן המתוק שלך זרוקות על המדרכה...
המסקנה:
ילדים קטנים אוהבים ממתקים, תמונות לא מדברות אליהם.
לדעתי כדאי לך לשים תמונה של בן השלוש המהמם שלך רק בשקיות הממתקים שאת מחלקת למשפחה,
הם בטוח יעריכו את זה.
מזל טוב!

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה את עיצבת?
אם אני רוצה שתעצבי לי כזה עם השם של הבן שלי כמה את לוקחת?
ואיך את מהדק את מדפיסה על דף כפול?
זה אני עיצבתי...
בעיקרון רציתי להדפיס כפול
אבל זה יצא ממש זול, וראיתי שזה לא חסר

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

קבצים מצורפים

• 1683140844398.png
    1683140844398.png
    1.6 MB · צפיות: 85

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה