שפיצר רהיטים- המלצות

• פותח הנושא AYLA
  • פורסם בתאריך

AYLA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
היי,
אשמח לקבל המלצות על חנות שפיצר רהיטים בבני ברק
למשהוא יש נסיון איתם? שירות, אמינות וטיב הרהיטים
אני בודקת שם חדר שינה כרגע ללקוחה..

כל מידע יעזור
תודה מראש

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי נסיון איתם- לטוב ולמוטב.
השירות שלהם מושלם, והם רק רוצים שתצאי מרוצה.
עשיתי אצלם קניה גדולה ללקוח, והיו בה מס' טעויות(שלהם..):
כשהראש מיטה הגיע לגובה 1.2 מטר (אחרי שבהזמנה אמרתי להם, וגם היה רשום לעשות גובה 1.1) בחדר שינה בהזמנה אצל הנגר שלהם) הם באו מיד לתקן, וגם סידרו את הקפיצים של הארגזים מתחת למיטה שהיו מדי חזקים. בסה"ה היום הלקוחות מרוצים מהחדר שינה.
אבל כשהייתה להם טעות שהתיקון שלה עולה יקר, הם כבר לא היו מספיק נדיבים... (הם שמו ידיות עם שני חורים בארון שהזמנו לו במיוחד ידיות מאד מסוימות עם חור אחד... כדי לתקן את הטעות הם צריכים להחליף את כל הדלתות, וזה כבר יקר להם.)
גם בענין כסאות של קוקטייל, לא היה להם לתת לנסות לשבת על כסאות מהדגם שהלקוח רצה, אז הם טענו על סוג מסוים שזה בדיוק אותו דבר רק בצבע אחר. וזה ממש ממש לא אותו דבר.
לא יודעת אם יש מקום שהיה מסכים לקחת על עצמו הוצאה של תיקון משמעותי כמו זה של הארון. אם אתם מכירים אחד כזה- אשמח לשמוע... (לא אחד שעושה טעויות, אחד שמתקן אם בטעות טעה...;))

צבע טרי

משתמש רשום
יש לי נסיון איתם- לטוב ולמוטב.
השירות שלהם מושלם, והם רק רוצים שתצאי מרוצה.
עשיתי אצלם קניה גדולה ללקוח, והיו בה מס' טעויות(שלהם..):
כשהראש מיטה הגיע לגובה 1.2 מטר (אחרי שבהזמנה אמרתי להם, וגם היה רשום לעשות גובה 1.1) בחדר שינה בהזמנה אצל הנגר שלהם) הם באו מיד לתקן, וגם סידרו את הקפיצים של הארגזים מתחת למיטה שהיו מדי חזקים. בסה"ה היום הלקוחות מרוצים מהחדר שינה.
אבל כשהייתה להם טעות שהתיקון שלה עולה יקר, הם כבר לא היו מספיק נדיבים... (הם שמו ידיות עם שני חורים בארון שהזמנו לו במיוחד ידיות מאד מסוימות עם חור אחד... כדי לתקן את הטעות הם צריכים להחליף את כל הדלתות, וזה כבר יקר להם.)
גם בענין כסאות של קוקטייל, לא היה להם לתת לנסות לשבת על כסאות מהדגם שהלקוח רצה, אז הם טענו על סוג מסוים שזה בדיוק אותו דבר רק בצבע אחר. וזה ממש ממש לא אותו דבר.
לא יודעת אם יש מקום שהיה מסכים לקחת על עצמו הוצאה של תיקון משמעותי כמו זה של הארון. אם אתם מכירים אחד כזה- אשמח לשמוע... (לא אחד שעושה טעויות, אחד שמתקן אם בטעות טעה...;))
מה הפירוש אם אתם מכירים מישהו כזה שיחליף?
אני לא מבין
זה מצריך נדיבות מיוחדת?
זה הרי טעות שלהם...
החנות חייבת להחליף. לא?

נערך לאחרונה ב:

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

RIvka.F

משתמש פעיל
יש שם באמת חווית קניה, ישבו אתנו בסבלנות על תכנון הארון.
הגיע נגר שעבד כמעט יום שלם על הארון.
אח"כ כשהיו קצת בעיות זה להתקשר למזכירה ולא בדיוק חזרו אלינו, רק אחרי שנדנדנו.
הגיעו פעם אחת לתקן.
עד היום דלת שהייתה אמורה להיפתח בלחיצה לא עובדת כי כבר נמאס לנו לנדנד.
חוויה אישית שלנו.
לעומת זאת קנינו חדר שינה בפסגת הרהיט בבני ברק שהתקשרו אחרי שנה לשאול אם הכל בסדר!!

Green

משתמש מקצוען
לא מרוצה.
לא מהארון ולא מהשירות....
כמה חבל משקיעים כ"כ הרבה בפרסומת ובלקוחות מזלזלים.

ניאגרה

משתמש פעיל
עשיתי ארון בחנות בירושלים, לא היו בו תקלות כך שאני לא מכירה את השירות של אחרי הרכישה
אבל הייתי בהחלט מרוצה

David shtern

כותרת - הטופ שבעימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
קנינו לפני כשמונה חודשים בחנות בבית שמש, חדר שינה (מיטות שידה וארון) ושולחן וכיסאות.
היחס בחנות היה מעולה!
אך מאז הקניה היחס והשירות נהיו מזעזעים!
למיטות חיכינו חודשיים (!) במקום 3 שבועות כפי שסיכמנו!
ואז יום אחד, לאחר תחנונים מרובים, הודיעו לנו שזה מגיע מחר בין 12 ל 4, חזרתי מוקדם מהכולל שנמצא רחוק (כי זה מגיע בין 12 ל 4) והמתנתי עד בוש עד שבשעה 6 הודיעו שזה יבוא בשבוע הבא ביום זה וזה בין השעה 12 ל4.
הגיע אותו היום ושוב פעם אני ממתין בסבלנות והנה מגיע השעה 7 ומתקשר אליי איזה ערבי ומודיע לי שהוא לא יכול היום וזה יגיע רק למחרת!
בסוף, לאחר צרחות בכיות ותחנונים "הסכימו" בשפיצר לשלוח את המיטות עם שליח אחר שאכן הגיע למחרת.
לארון היינו צריכים לחכות עוד שבוע.... והנה מגיע הארון ואין בו מגירות עם טריקה שקטה כפי שהזמנו, היינו צריכים להתחנן אליהם, להגיע לנות ולהוכיח להם שכן מסומן טריקה שקטה בהסכם המכר ורק לאחר כמה שבועות החליפו לנו.
לשולחן ולכיסאות שוב המשכנו להמתין עד שהתקשרו אלינו והודיעו לנו שאין ריפוד כמו שהזמנו, שוב היינו צריכים ללכת לחנות ולהתחנן מאתם שיתנו לנו משהו דומה ולא כסאות ברזל פשוטות כפי שהם חשבו לתת.
ההמתנה לשידה כבר חצתה כל גבול! לאחר יותר מחצי שנה (!) הואילו בטובתם להביא לנו את השידה שהייתה אמורה להיות עם אותו ריפוד כמו המיטות, וכמובן שזה הגיע עם ריפוד שונה...
בקיצור, אכלנו קש מהם....
אני אישית לא ממליץ לקנות שם.

נערך לאחרונה ב:

rubi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אני כבר קונה אצלם 13 שנה

כמו בכל ענין - אין דבר מושלם

אבל בשקלול כל הדברים שחוויתי אצלם מול אחרים

אני ממליץ בחום!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה