מצב
הנושא נעול.

לארג'

משתמש מקצוען
כאחד שעוסק בתחום אני מתעקש על כך שאחוז הנוער המתמודד בעיר שווה לכל אחת מהערים שהוזכרו לעיל בעיה כאובה קשה אבל קיימת בכל עיר חרדית ולעיתים בהיקפים נרחבים יותר מאלעד.
אתה יודע שאתה מסלף לגמרי המצב באלעד הוא חמור שבעתיים מכל עיר חרדית
מה הענין שלך לשקר? הפוליטיקה בלבלה אותך לגמרי

נערך לאחרונה ב:

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אני חושב שצריך לעזוב את נושא כביש 38, ולהתחיל למהר את ביצוע כביש 39.
חשוב מאוד!
דהיינו?

כביש אשקלון- ירושלים?

להבנתי הוא נדחה והועבר לרשימת המתנה ארוכה ארוכה, ואחרי הוצאות המלחמה בכלל..

האברך ממיר

משתמש מקצוען

אני וביתי

משתמש מקצוען
דהיינו?

כביש אשקלון- ירושלים?

להבנתי הוא נדחה והועבר לרשימת המתנה ארוכה ארוכה, ואחרי הוצאות המלחמה בכלל..

בשנת 2001 אמרו ששמו כביש 39 כי רק עוד 39 שנה הוא יהיה מוכן...
חכו בסבלנות יש רק עוד 16 שנה...
תחרות קשה עם כביש 4431 למודיעין עילית. :)

mr nobody

משתמש חדש
אתה יודע שאתה מסלף לגמרי המצב באלעד הוא חמור שבעתיים מכל עיר חרדית
מה הענין שלך לשקר? הפוליטיקה בלבלה אותך לגמרי
אני גם לא גר באלעד,

אבל יש לי שם משפחה והייתי שם כמה פעמים טובות בשבתות ואפילו טיילתי שם פעם במשך שעתיים בליל שבת
ואף פעם לא ראיתי שום דבר חריג , להיפך הרחובות היה באמת שקטים ושלוים עם אוירה שבתית,

גם הייתי שם בשמחות ועזבתי מאוחר בלילה וגם כן לא ראיתי שום דבר חריג,

במערכת הבחירות הנוכחית כשהתחילו לדבר בתקשורת המגיוסת על הבעיות המפחידות בעיר אלעד
באמת לא ידעתי על מה מדובר,

התקשרתי למכר שגר שם ושאלתי אותו, הלא מילתא דעבידא לאיגלויי, לא משקרי בה אינשי,
אז הוא אמר לי שיש למטה באזור שמאי יש התכנסות של נוער הצריכים חיזוק בכל ליל שב"ק, זהו,

אז ילמדנו רבינו, ממה זה שונה מאזור השומר בב"ב או מאזור שמואל הנביא/בר אילן בירושלים?

710

משתמש פעיל
אני גם לא גר באלעד,

אבל יש לי שם משפחה והייתי שם כמה פעמים טובות בשבתות ואפילו טיילתי שם פעם במשך שעתיים בליל שבת
ואף פעם לא ראיתי שום דבר חריג , להיפך הרחובות היה באמת שקטים ושלוים עם אוירה שבתית,

גם הייתי שם בשמחות ועזבתי מאוחר בלילה וגם כן לא ראיתי שום דבר חריג,

במערכת הבחירות הנוכחית כשהתחילו לדבר בתקשורת המגיוסת על הבעיות המפחידות בעיר אלעד
באמת לא ידעתי על מה מדובר,

התקשרתי למכר שגר שם ושאלתי אותו, הלא מילתא דעבידא לאיגלויי, לא משקרי בה אינשי,
אז הוא אמר לי שיש למטה באזור שמאי יש התכנסות של נוער הצריכים חיזוק בכל ליל שב"ק, זהו,

אז ילמדנו רבינו, ממה זה שונה מאזור השומר בב"ב או מאזור שמואל הנביא/בר אילן בירושלים?
צודק ב1000 אחוזים
בבית שמש
בני ברק
וירושלים
נערי השוליים הולכים לכיוון האזורים המעורבים
ולא נמצאים בלב השכונות

מה שלא קיים טכנית באלעד ובביתר...
מזה מגיע הסטיגמה הלא נכונה על הערים האלה...

רק חיוך

משתמש חדש
שוקי אוחנה כידוע כאילו היה טוב לחרדים
אבל בכל מה שנוגע לבנייה חדשה הוא חסם את זה מחשש לחרדים

וכן בטבריה
ראש העיר היה ממונה מטעם ולא נבחר שמטבע הדברים הוא יותר מוגבל משום מראית העין
עכשיו זה גם ראש עיר נבחר, וגם יש הרבה חרדים במועצה

אני הייתי מוסיף לראש את קריית גת,
שם מדובר על עתיד של 40,000 דירות!!!

GAON+

משתמש חדש
ביתר ואלעד הן גם ערים חרדיות (כן, גם אחרי שפרוש הפסיד ושומו שמים בוטבול הפך לראש עיר )
ויש בהן תקציבים לניקיון, הערים נקיות ומטופחות (יחסית. כמובן שתמיד אפשר להשתפר עוד)
יש אירועי תרבות, באלעד יש מופעים ותוכניות וגם בביתר יש בסבסוד העירייה לעיתים קרובות
יש מוסדות חינוך, יש מסגרות תואמות לרב האוכלוסיות.
מהבחינות הללו - כמובן שתמיד אפשר לשאוף ליותר - אבל א"א לומר שהעירייה לא מתפקדת והנושא הוזנח.

אלעד במרכז הארץ, ביתר 15 דק' ממרכז ירושלים.

לדעתי:
לגור באלעד = לגור (כמעט) בבני ברק רק בלי החסרונות של ב"ב
לגור בביתר = לגור בשכונה ירושלמית בלי החסרונות של ירושלים (עיר מעורבת וכו')
סלח לי אבל אלעד בלי פרוש אין להם תקציבים לכל זה הוא הביא המוןןןןןן כסף מבחוץ כך שנחכה ונראה את אדון בוטובול ממשיך את המהפך של אלעד
ובנוגע לביתר היא אמנם עיר חדשה ויפה יחסית אך ממש לא מפותחתת כמו עיר ואם בישראל

GAON+

משתמש חדש
צודק ב1000 אחוזים
בבית שמש
בני ברק
וירושלים
נערי השוליים הולכים לכיוון האזורים המעורבים
ולא נמצאים בלב השכונות

מה שלא קיים טכנית באלעד ובביתר...
מזה מגיע הסטיגמה הלא נכונה על הערים האלה...
חחחחחחחחח
היצחקתני
להוי ידוע אחוז הנושרים ממשפחות שגרות בשכונות מעורבות הם אפסיים ביחס לגרים בשכונות חרדיות [בדוק!] ויש לזה כמה הסברים

710

משתמש פעיל
סלח לי אבל אלעד בלי פרוש אין להם תקציבים לכל זה הוא הביא המוןןןןןן כסף מבחוץ כך שנחכה ונראה את אדון בוטובול ממשיך את המהפך של אלעד
ובנוגע לביתר היא אמנם עיר חדשה ויפה יחסית אך ממש לא מפותחתת כמו עיר ואם בישראל
ביתר זה עיר שינה פחות או יותר כמו מודיעין עילית ואלעד
ואכן היא לא כמו בית שמש

יעל שטרן

משתמש רשום
שוב אתב מדבר על המינימום
ואני מדבר על מעבר
ודאי צריך ניקיון, תחבורה, בתיכנסת, מקואות, מכולת וכו
פחות דחוף: מתנסים, תב״רים, בניינים במקום קרואנים, אירועי ראוה ומרכזי עסקים

לדעתי המודל לחיקוי זה לופוליאנסקי בירושלים,
הוא השקיע בניקיון, גינון, תחבורה, בינוי ואיזון תקציבי
מחליפיו ליאון וברקת העדיפו לתת בניינים למוסדות ולהשקיע בקניונים, בתי קולנוע, פסטיבלים, אירועי תרבות (גם לחרדים) מגדלי הייטק ואזורי בילוי וכו הכניסו את העיר לחובות והשקיעו בהבאת אוכלוסיה ״חזקה״
התוצאה: מעיר משעממת שהחילונים נסעו לתל אביב לבילויים שהתברכה בהגירה שלילית חריפה הפכנו למרכז ארצי לבליינים מרכז קולנוע ומרכז עסקים, מעיר שכל חילוני שלישי מחפש חרדי למכור לו את הדירה נהיתה עיר שעל כל דירה שיוצאת לשוק יש 5 חילונים שמוכנים לשלם יותר
קיבלנו מבנים רבים למוסדות (כמובן יותר צפופים מהחילונים אבל זה לא הנושא) תקציבים לטיולים, אירועים, סיומים וזמרים, אבל העתיד של העיר בורח לנו...
איזה עתיד בורח אתה רוצה שירושלים תראה בני ברק?
המהפכה שירושלים חווה תחת ברקת וליאון היא פשוט היסטורית תעסוקה. בנייה, כבישים, רכבות תשתיות הצילו את העיר ממש ברגע האחרון

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
ליאון הוסיף הרבה מאוד מעצמו
אין היתכנות בארץ שלנו לתכנן תוכנית חדשה שבתוך כמה שנים, עוד בקדנציה הראשונה של ליאון כבר יצאו לפועל.

כל מה שיש כעת בירושלים זה מניר ברקת ו'למעלה בקודש'. ייתכן שליאון הוסיף תוכניות חדשות שעדיין לא עלו לשטח.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה