דרוש מידע שעון חכם עם סים- יש בו אפשרות ציתות?

אשדי

משתמש רשום
דיברתי על הטענה שמצלמות צריכות להכפיל את השכר פי 4 ו5

ולסיכום:
אני יותר מבין הורה שדואג לבן שלו ושם הקלטה ח"פ
מאשר גננת שחשוב לה הפרטיות (איזה פרטיות בדיוק? מה היא עושה חוץ מלטפל בילדים? הא?!)

סתם, לדוגמא, היא תוך כדי מספרת לסייעת שלה משהו אישי שלה, שלא היה בתכנון שיהיה עוד אוזניים.

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני יכולה לדבר רק על עצמי.
עושה מלא צחוקים עם הילדים.. ריקודים. הצגות ודברים כאלה.
כמובן שאם יהיו מצלמות זה ירד לגמרי מסדר היום.
כך גם בימי הולדת אני אומרת להורים שאם האבא מגיע אין לי בעיה רק שאני לא רוקדת עם הילד..

ושוב, אצל פעוטות שעדין לא מדברים אולי זה נצרך. לא יודעת. בדכ במקומות מתוקנים עם פיקוח מסודר מאמינה שלא קורים זוועות. אבל גם שם רק לעיני המפקחת או המנהלת ולא ההורים מחוברים.

עבדתי בביהס ממלכתי שנים. עם ילדים עם הפרעות התנהגות קשות(ומי שיודע מזה אומר באופן כללי שיכפיל פי כמה כשזה בממלכתי) ועדין המצלמות עד פתח הכיתה. בחצר במסדרון ולא בכיתה עצמה
אני מכירה בית ספר ששמו מצלמות בכיתת מחשבים ממזמן...
בהתחלה זה באמת מלחיץ, עם הזמן הלחץ יורד.
באיזה שהוא מקום זה נותן יותר אמון במערכת, וההורים פחות לחוצים, כי הם יודעים שהכל מתועד.

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה בדיוק הענין.
שאם האמא שמה מכשיר הקלטה ללא ידיעתי ומקליטה זה עברה על החוק. היא הרי לא מיידעת אותי שיש מכשיר בתיק
בעלי טען לי שלכאורה אין עם זה בעיה עם החוק. (והוא עו"ד ותיק)
אולי כדאי לך לברר כדי שתדעי את החוק לפעם הבאה אם זו סוג האוכלוסיה, זה באמת לא נעים. תסכימי איתי שאם היית לוקחת את הפלפון ולא מחזירה ובסוף היית מוכרחה להחזיר מכוח החוק זה היה לא נעים כפליים, היו חוששים אולי את מסתירה משהו.

שריתאליז

משתמש מקצוען
בעלי טען לי שלכאורה אין עם זה בעיה עם החוק. (והוא עו"ד ותיק)
אולי כדאי לך לברר כדי שתדעי את החוק לפעם הבאה אם זו סוג האוכלוסיה, זה באמת לא נעים. תסכימי איתי שאם היית לוקחת את הפלפון ולא מחזירה ובסוף היית מוכרחה להחזיר מכוח החוק זה היה לא נעים כפליים, היו חוששים אולי את מסתירה משהו.
התייעצתי עם הסתדרות המורים.
הנחו אותי וגיבו אותי

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
אגב, בערים חילוניות מקובל שגם מטפלות פרטיות מתפארות שיש להן מצלמות און ליין שההורים יכולים להסתכל באמת כל הזמן

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אגב, בערים חילוניות מקובל שגם מטפלות פרטיות מתפארות שיש להן מצלמות און ליין שההורים יכולים להסתכל באמת כל הזמן
גם החוק של מצלמות בכל מסגרת מעל 7 ילדים, מסייג מקום שמשמש למגורים

בן אדם טוב

משתמש חדש
כפי הידוע לי במקומות העבודה השונים.. במקרה הצורך כשמציבים מצלמות זה מותר אבל לא כולל הקלטה (בכל אופן לא במיקום מול העובדת)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה