דרוש מידע שעון חכם עם סים- יש בו אפשרות ציתות?

אני וביתי

משתמש מקצוען
מי שרואה לנכון להקליט לא חושב ככה

לא כל הזמן, כשיש סיבה לחששות

בכל מקום עבודה היום יש מצלמות, לא שמעתי שהשכר הוכפל פי 4 או 5
באיזה מקומות עבודה יש מצלמות על העובדים? חוץ מסופרים שהמצלמות לא בשביל העובדים אלא לאבטחה והעובדים במקום ציבורי אבל שיהא ציתות לבן אדם? ועוד בלי שידע? אנשים איבדו כל פופרציה.
אמרה לי אתמול גננת שעובדת במעון בית יעקב שהולכים להתקין להם מצלמות בכיתות, זו הוראת התמ"ת
אז מעכשיו לא יהא מודעות על חצי עיתון אלא כל העיתון יהא כולו מודעות על חיפוש עובדות למעונות!

אני וביתי

משתמש מקצוען
בזרך כלל, אם זה מגיע זה לא קורה על ריק...
נכון לא על ריק לפעמים יש מורים לא טובים ופעמים רבות ההורים בעייתים ורואים צל הרים כהרים.
לא חסר הורים שעושים בעיות לגננות וכדו על דמיונות ומציקים וכו. עכשיו אני רואה שגם שולחים שעונים להקליט יפה מתקדמים.
מה שאני לא מבין איזה מוסד חרדי מרשה להכניס שעון חכם בין כותליו? או שלא מדובר על מוסד חרדי.

chaia

משתמש מקצוען
איפה אסור?
איפה ביררתם?
מכח מה אסור?
2.2.4מצלמה תוצב באופן שתצלם את השטח הציבורי המשרת את כלל באי בית הספר בלבד (כגון חצרות בית הספר, מגרשי הספורט ומסדרונות בית הספר, גגות בית הספר). לא תוצב מצלמה ולא תופעל באופן המאפשר צילום של רשות היחיד או של מקום במרחב הציבורי שלפי טיבו מתקיימות בו פעילויות פרטיות ומעין פרטיות, כגון שירותים, חדרי המורים, חדר היועץ והמרפאה. כמו כן לא תתאפשר הצבת מצלמות בכיתות הלימוד.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
"החל מיום 1/9/2020 חלה חובה, על כל המעונות שהחוק חל עליהם, להתקין מצלמות."
ואני מכיר מעון שכל כמה שבועות יש מודעה בפרסום החרדי המקומי שמחפשים מטפלת למעון
וזה מעון עם מצלמות...

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

SN

משתמש מקצוען
באיזה מקומות עבודה יש מצלמות על העובדים? חוץ מסופרים שהמצלמות לא בשביל העובדים אלא לאבטחה והעובדים במקום ציבורי אבל שיהא ציתות לבן אדם? ועוד בלי שידע? אנשים איבדו כל פופרציה.

אז מעכשיו לא יהא מודעות על חצי עיתון אלא כל העיתון יהא כולו מודעות על חיפוש עובדות למעונות!

חושבת שברוב המעונות יש כבר מצלמות
לפחות במעון אצלנו שאני מכירה אותו כבר 10 שנים עם מצלמות בכל הכיתות
ועד כמה שידוע לי הוא לא היחיד

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
נניח שהילד שלכם לא הכי חרוץ בכיתה, ומקבל גערות ועונשים בהתאם.
האם הייתם רוצים שכל ההורים בכיתה ישמעו מה מצב התנהגותו, וכמה פעמים הוא הוצא החוצה?

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
"החל מיום 1/9/2020 חלה חובה, על כל המעונות שהחוק חל עליהם, להתקין מצלמות."
מאותו מקור:
למי מותר לצפות בצילומים?
  • משטרת ישראל, רשויות התביעה וגורמי הפיקוח - רשאים להשתמש בצילומים.
  • בנוסף, משטרת ישראל רשאית לאפשר להורה של פעוט, לצפות בצילומים, ככל שאין בכך להביא לידי שיבוש הליכי חקירה ומשפט.
  • על כל יתר הגורמים, חל איסור לצפות, להעתיק, להעביר לאחר, או לעשות שימוש בצילומים או במידע שהתגלה מהם, אלא רק בצו בית משפט.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ההורים שעסוקים בחשדות האובססיביים הללו במעונות ומוסדות לימוד,
הורסים לעצמם ולילדיהם.
לא בכדי המורים/מורות/מטפלות/גננות מהשנים האחרונות, הם כמעט תמיד אלו שלא מצאו את עצמם בעבודה טובה אחרת, והגיעו לטיפול בנשמות מחוסר ברירה (כמובן בלי להכליל).
אי אפשר להפוך את עובדי ההוראה ובעיקר צוות המטפלות והגננות לשק חבטות וחשדות, להשאיר אותן עם משכורת מביישת ואז להלין על המצב בשוק (יותר מילויי מקום משעות קבע.)
תסתכלו על המגזר החילוני ותשאלו את עצמכם אם אתם רוצים שמערכת החינוך שלנו, על שלל מגרעותיה, תראה כמו שלהם.

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
מישהו בכלל יודע למה נועד השעון הזה?

הוא בא לשמור על ילדים בד"כ מפגעי הרחוב וד"ל

זה שעל הדרך ההורים מאזינים גם למה שקורה בשיעורים וכו' זה נושא נוסף

אבל אני חושבת שהורה ששם לילד שלו כזה שעון-באיזו שהיא מידה צודק

מושית

משתמש מקצוען
בהחלט מותר להקליט שיחה מבלי ליידע את הצד השני וזאת בתנאי שמי שמקליט את השיחה הוא צד באותה שיחה, אחרת מדובר בהאזנת סתר המהווה עבירה פלילית.

מסקנתי: האמא שיושבת בבית ומאזינה לשיעור דרך השעון החכם. עושה דבר שאסור!!!!!
כי היא לא שותפה לשיחה.

נערך לאחרונה ב:

מושית

משתמש מקצוען
נכון לא על ריק לפעמים יש מורים לא טובים ופעמים רבות ההורים בעייתים ורואים צל הרים כהרים.
לא חסר הורים שעושים בעיות לגננות וכדו על דמיונות ומציקים וכו. עכשיו אני רואה שגם שולחים שעונים להקליט יפה מתקדמים.
מה שאני לא מבין איזה מוסד חרדי מרשה להכניס שעון חכם בין כותליו? או שלא מדובר על מוסד חרדי.
חרדי!!!
ויותר מכך....
וזה בדיוק העניין שהמוסד לא מודע לכך.
כל השאלה זה, האם זה חוקי.

נערך לאחרונה ב:

שריתאליז

משתמש מקצוען
חוקית לכאורה אין עם זה שום בעיה, בעלי עו"ד וזו התשובה שקבלתי.
מותר לך להקליט את עצמך מדברת עם משהו, וזו הוכחה קבילה בבית משפט, אבל להקליט שניים אחרים שאת לא שותפה לשיחה אסור.
אמרה לי אתמול גננת שעובדת במעון בית יעקב שהולכים להתקין להם מצלמות בכיתות, זו הוראת התמ"ת.
זה בדיוק הענין.
שאם האמא שמה מכשיר הקלטה ללא ידיעתי ומקליטה זה עברה על החוק. היא הרי לא מיידעת אותי שיש מכשיר בתיק

שריתאליז

משתמש מקצוען
חלילה וחס.

אני ב"ה שלחתי את ילדיי לכמה וכמה מקומות במרוצת השנים, ומעולם לא חלמתי על כיוון כזה.

בזרך כלל, אם זה מגיע זה לא קורה על ריק...
אצלינו זה קרה כי התחילה שנה חדשה.
האמא לא מכירה אותי ואני לא אותה. גן עיריה.
ורצתה לדעת איך הולך

שריתאליז

משתמש מקצוען
לכל דבר מתרגלים. יתרגלו גם לזה...
אני יכולה לדבר רק על עצמי.
עושה מלא צחוקים עם הילדים.. ריקודים. הצגות ודברים כאלה.
כמובן שאם יהיו מצלמות זה ירד לגמרי מסדר היום.
כך גם בימי הולדת אני אומרת להורים שאם האבא מגיע אין לי בעיה רק שאני לא רוקדת עם הילד..

ושוב, אצל פעוטות שעדין לא מדברים אולי זה נצרך. לא יודעת. בדכ במקומות מתוקנים עם פיקוח מסודר מאמינה שלא קורים זוועות. אבל גם שם רק לעיני המפקחת או המנהלת ולא ההורים מחוברים.

עבדתי בביהס ממלכתי שנים. עם ילדים עם הפרעות התנהגות קשות(ומי שיודע מזה אומר באופן כללי שיכפיל פי כמה כשזה בממלכתי) ועדין המצלמות עד פתח הכיתה. בחצר במסדרון ולא בכיתה עצמה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה