עזרה שני ראוטרים על אינטרנט אחד, איך עושים זאת?

מוח

משתמש צעיר
יש לי ראטור BE של בזק
בצד השני של המשרד אני צריך לשים שם טלפון ואני צריך רשת.
קניתי עוד ראוטר D-Link
ואני רוצה לחבר אותו איפה שאני צריך (כמגדיל טווח)
מה אני צריך להגדיר?
כמה אמור לעלות לחבר טכנאי מרחוק לסדר זאת?

אבישלום

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
יש לי ראטור BE של בזק
קניתי עוד ראוטר D-Link
מה אני צריך להגדיר?
לא צריך טכנאי תקנה מאריך טווח של חברה טובה, תכניס לחשמל, יש שם כפתור ללחיצה, לוחצים עליו ועל הראוטר וזה עובד. יש לחברות בארץ הסבר בעברית, אני קניתי מאמזון ב100 ש"ח משהו איכותי.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש לי ראטור BE של בזק
קניתי עוד ראוטר D-Link
מה אני צריך להגדיר?
אין אפשרות ששתי מודמים יחייגו על אותו קו, צריך שייכנס לראוטר השני רשת בכבל LAN ואז הוא יכול להוציא גם כן, באותה מידה אתה יכול לחבר את הכבל ישירות למתאם שיחות.

הכי טוב שתביא חשמלאי/טכנאי טלפונים של החברת טלפון שאתה צריך והוא יסדר לך את זה בצורה ההכי חלקה.
אמור לעלות כ200 שקל לחברת טלפון לסדר את זה, ללא צורך בשום ראוטרים נוספים.
ממה שאני מבין אז יש לך שמה יציאת טלפון, טכנאי טלפונים יכול לסדר לך שמה יציאה מסודרת לקו שאתה רוצה אפילו אם המתאם יישב ליד הראוטר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה