דרוש מידע שני חמישי ושני בציון הרבי מזויעהל

פסנתרנית

משתמש רשום
שהסגולה הזו היא המצאה
???
הסגולה זו לא המצאה בכלל
הרבי בקדוש מזוויעל הבטיח למי שיאמר את הפרקים שהוא סידר על ציונו בימים ב -ה-ב יהיה לו ישועות
היד שלך קלה מידי על ההדק..
תעיין קצת במי מדובר לפני שאתה פוסל או מזלזל במחי יד!!
לעשות זאת על מישהו אחר
אני חושבת שכן
אני עשיתי את זה על מישו אחר ואחרי הפעם השניה שעשינו את זה ב"ה הוא נושע
אבל אני חושבת שזה דוקא בימים שני חמישי שני
בשורות טובות!!

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
חלומות שוא ידברון....

לעולם אל תזלזל בפעולות של אנשים אחרים! גם אם זה מגיע מתוך תמימות. כי כוונתם רצויה לפני הקב"ה.

וכבא ידוע על מקרה שפלוני שם חלות כל יום שישי לפני ארון הקודש, והיו הוא ואשתו מכינים זאת בדחילו ורחימו בהיותם בטוחים שהקב"ה לוקח זאת, עד שבא הרב וגער בהם על שטות זאת..
זמן קצר לאחר מכן הגיע לבית הכנסת אחד מתלמידיו של האר"י הקדוש – רבי יצחק לוריא. הוא אמר לרב כי הוא נשלח על-ידי האר"י שאמר כי הרב ילך לביתו וייפרד ממשפחתו, כי נגזר בשמיים שבזמן בו הוא אמור לשאת דרשה למחרת בבוקר הוא כבר ילך לעולמו.

הרב לא יכל להאמין למשמע אוזניו ולכן עשה את דרכו ישירות אל האר"י. "מאז שחרב בית המקדש לא הייתה לבורא העולם הנאה מרובה כמו שהייתה לנו מקורבנו של היהודי הפשוט. כאשר הוא היה מביא את החלות אל בית המקדש, היה בורא העולם מקבל אותם באהבה כאילו היו לחם הפנים; לפיכך נגזרה עליך מיתה כאשר גערת בו והפסקת אותו ממנהגו. זו גזירה מן השמיים ולא ניתן לשנותה."

יבר

משתמש מקצוען
לעולם אל תזלזל בפעולות של אנשים אחרים! גם אם זה מגיע מתוך תמימות. כי כוונתם רצויה לפני הקב"ה.

וכבא ידוע על מקרה שפלוני שם חלות כל יום שישי לפני ארון הקודש, והיו הוא ואשתו מכינים זאת בדחילו ורחימו בהיותם בטוחים שהקב"ה לוקח זאת, עד שבא הרב וגער בהם על שטות זאת..
זמן קצר לאחר מכן הגיע לבית הכנסת אחד מתלמידיו של האר"י הקדוש – רבי יצחק לוריא. הוא אמר לרב כי הוא נשלח על-ידי האר"י שאמר כי הרב ילך לביתו וייפרד ממשפחתו, כי נגזר בשמיים שבזמן בו הוא אמור לשאת דרשה למחרת בבוקר הוא כבר ילך לעולמו.

הרב לא יכל להאמין למשמע אוזניו ולכן עשה את דרכו ישירות אל האר"י. "מאז שחרב בית המקדש לא הייתה לבורא העולם הנאה מרובה כמו שהייתה לנו מקורבנו של היהודי הפשוט. כאשר הוא היה מביא את החלות אל בית המקדש, היה בורא העולם מקבל אותם באהבה כאילו היו לחם הפנים; לפיכך נגזרה עליך מיתה כאשר גערת בו והפסקת אותו ממנהגו. זו גזירה מן השמיים ולא ניתן לשנותה."
כל מילה - בול !
ישר כח !

sukimeni

משתמש מקצוען
מישהו יודע האם יש הסעות מבני ברק לציון בימים אלו?

הקיפוד המיקרוביוטי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עימוד ספרים
הייתי שם היום וראיתי מישהו תולה שלט שהוא נושע.
מישהו לידי שאל אותו מה הסיפור והוא סיפר שהיה במצב כלכלי לא פשוט בכלל, ואחרי שעשה 3 פעמים בה"ב בציון, נושע בצורה יוצאת לגדר הטבע לגמרי (הוא סיפר לי כיצד אך מסיבות השמורות עמי אני מעדיף לא לפרסם)

חדוה

משתמש מקצוען
אני שמחה שהנושא עלה ואוכל לפרסם ישועות ברבים
הלכתי לקבר עשרות!!!! פעמים
נקלענו לסיפור רפואי לא פשוט ובצר לי כשניתוח רדף ניתוח והגיעו מים עד נפש החלטתי גם אני לחפש סגולות . ולמה בחרתי בתפילה על קברים?כי ניסינו להכנס לגדולים ורבנים לקבל ברכות וכ"כ הרבה פרוטקציות היינו צריכים להפעיל שהחלטתי שיותר קל לנסוע להתפלל על קברים ואם לא יועיל ודאי לא יזיק , שמעתי וקראתי הרבה על הישועות בזוויעל וראיתי שלשם הכי קל להגיע , זה זמין תמיד, באמצע העיר והתחלתי בסבב
ראינו ישועות גדולות מאד , הניתוחים הצליחו מעל דרך הטבע עד שהרופאים שפשפו את עיניהם בתמהון
מבטיחה לכם שזה לא היה קל אני מחוץ לירושלים ונסעתי בגשם בשלג ובשרב
לא תמיד נעניתי ולא מיד ולא בהכל אבל לא התייאשתי כי ידעתי שאין לי דרך חזור
וגם הפתקים שם עודדו אותי מאד לבוא שוב ושוב ולהתעקש ולבקש
בס"ד הרבה דברים הסתדרו המשכנו לבקש על עוד עניינים שקשורים ולא קשורים
אני עדין נוסעת מדי פעם מודה ומבקשת הלאה
מנצלת את ההזדמנות שהבטחתי לפרסם ישועות ותתלו פתקים זה מעודד מאד
אני מכירה כמדומני את כל השבילים ודרכי הגישה לאזור עשיתי ניסויים מאיפה הכי מהר וקל לצאת ולחזור מי שרוצה מידע מוזמן לפנות אלי באישי
בשורות טובות וישועות לכולם

לאה ורחל

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני מכירה מישהו שפיטרו אותו מהעבודה
ועשה את הסגולה והתפלל על פרנסה
ואחרי זמן מה החזירו אותו לעבודה בתנאים יותר טובים ממה שהיה קודם

נינה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
את הדירה שלנו קנינו באמצע שני חמישי כשהמחיר ירד פתאום (?!) ב 50 אלף פחות (המוכר לא הבין למה עשה את זה)
היינו עוד כמה פעמים -
לפעמים רואים ניסים לפעמים לא.
מה שבטוח - להתפלל תמיד כדאי!

RRRRR

משתמש מקצוען
לא. כל השנה.

בהחלט מוזר שיש אומרים שאפשר לבקש בקשה אחת, הרי אי אפשר לקבוע בזה מסמרות, שכן אין מקור כתוב או ברור לסגולה זו.
לדעתי הכללים האלו הופכים את זה למין כאילו כספומט...
מה שעוזר זו התפילה לבורא עולם, וכמובן שיש ענין של קברי צדיקים ומקומות הקדושים, ימי רצון ותחנונים, ובהחלט ייתכן שהסגולה הזו מועילה, אבל כשמגיעים ואומרים חוקים וכללים למיניהם, זה כבר קצת נותן טעם לפגם.
מה שכן יכול להיות, שבלי קשר ל'כללי' הסגולה, כשמבקשים על משהו אחד, אז מתרכזים באותה בקשה ספציפית ביתר רצינות וכוונה, ולא כמו מקריאים רשימת קניות - אני צריך את זה וגם את זה... ורגע, מה שכחתי לציין?... וכו'...
מה גם, שכבר אמרו חכמינו, שצריך האדם לפרט ולהסביר בבירור את תפילתו, לשטוח את מבוקשו בצורה ברורה, ויותר קל לעשות זאת כשמדברים על משהו אחד.
אז אולי זה גופא גם סוג של סגולה, שמגיעים ומדברים עם הקב"ה בישוב הדעת ועם בהירות "מה אני מבקש/ת"?
- עכשיו, אחרי שהתגלה הסוד (!) והובן הענין בכך, שמא נסללה הדרך לבקש הרבה בקשות בכל תפילה, שכן יודעים אנו כבר מהו האופן הראוי!

אין לכך מקור בכתובים, אלא הנח להם לישראל, אם אינם נביאים בני נביאים הם.

אני לא יודעת את המקור לסגולה הזו
אבל בתפילה על קבר החזון איש שאמר הרב יעקב אדלשטיין
הוא הדגיש במפורש לבקש רק על משהו אחד

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני חושבת שמלכתחילה לא כדאי ללכת ממקום של "זה בטוח הישועה או לא"
כי יוצר מקום של "מסחר". אני נותנת ומה אני מקבלת תמורה? ואם לא: "החזירו את כספי"...
אבל באמת עצם הניתוק מהיום יום וההתרכזות בתפילה ובחיבור להשם,
ממקום של אמונה תמימה ושלמה,
זו ישועה עצומה!
אין מתנה גדולה מזו שמגיעים למקום, מניחים את כל ההשתדלויות הגשמיות,
נתלים בכוחו של הבורא וצדיקיו ואומרים: אני מאמין באמונה שלמה שרק הבורא יכול להושיע!

הגדרת נהדר. הסחר הזה הוא עבודה זרה ממש. הרי גם עבודת הכוכבים והמזלות מועילה, מי שידע לפנות אליהם נכונה, קיבל את מבוקשו. לא היתה פה שטות או טיפשות. אלא מה כן היה כאן? עבודה שהיא זרה. הקב"ה מבקש מאיתנו- פנו רק אלי. לא לאל זר. פנו רק אלי ולא כפי שאתם פונים לאלוהים אחרים, מכניסים שקל ומקבלים מסטיק. אלא דברו איתי, השמיעו לי את צעקתכם. שכל מה שאני מביא עליכם את הקושי והצער הוא בכדי שתפנו אלי.

מלכה בול

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
רציתי רק להודות לפותח/ת הענין, שהעלתה לי את הרעיון, וכבר ביום שני התחילה לנו הישועה (כמובן שנמשיך היום וביום שני בע"ה וגם נלך להודות).

עמ"י חי וקיים!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אשמח אם מישהו יכול להסביר בדיוק איך מגיעים מתחנה מרכזית בי-ם לקבר של האדמו"ר מזוויהל
תודה

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אפשר ללכת ברגל
תנסו אולי לעשות מפות גוגל כי קצת קשה להסביר
אבל אנסה:
הולכים עד סוף הרחוב של התחנה המרכזית או עוברים למדרכה של בניני האומה
ואז פונים ימינה ברמזורים לכיון רחוב שד הנשיא השישי(לא להמשיך ישר ליפו אלא ימינה בצד של בניני האומה)
יורדים את הירידה עד למטה
(בדרך תראו את הסינמה)
קצת אחרי הסינמה פונים ברמזורים שמאלה (תראו מעליכם גשר להולכי רגל)
ואז שוב ימינה (כאן כבר תראו בד"כ חרדים הולכים לכיוון) עם עוד קצת הליכה והיעד לשמאלכם

נערך לאחרונה ב:

violin

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח אם מישהו יכול להסביר בדיוק איך מגיעים מתחנה מרכזית בי-ם לקבר של האדמו"ר מזוויהל
תודה

מבניני האומה - - - -

1689603807642.png

וההמשך - - -

1689603583899.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה