דרוש מידע שני חמישי ושני בציון הרבי מזויעהל

Pencil

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני אכתוב משהו שאם אני לא טועה שמעתי פעם מרב/מרצה כששאלו אותו בדיוק על הסגולה הזו
לפעמים הישועה הטובה ביותר לבן אדם היא שהבקשה שלו "לא תיענה"
אין לנו מהלכים בשמים, אנחנו רק עושים השתדלות בארץ...

גפ"ן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שמעתי על אנשים שבאו לציון והתחייבו במקום שהם עושים את הסגולה ויגיעו שני חמישי ושני ועוד בתוך השבוע הראשון נושעו, ושמעתי גם על אנשים שעשו כמה סיבובים של שני חמישי ושני עד שנושעו. לא להתייאש, וכמו שכתב כאן מישהו שגם מי שלא נענה ייתכן שזו הישועה שלו כי אנחנו אף פעם לא יודעים מה טוב לנו באמת ומה אנו חוסכים בכך שאנו 'סובלים' ממשהו מסוים ולא 'נושעים' ממנו ע"פ רצוננו.
זה מה שאנחנו אומרים בכל בוקר בתפילה "ותגמלנו חסדים טובים"-ברור שחסד הוא טוב, מה הבקשה פה? שזה יהיה חסד שגם בעיני הבשר שלנו הוא יראה טוב.
שנזכה לישועות ולבשורות טובות בכל התחומים בקרוב.

יבר

משתמש מקצוען
חבל,
אתמול שמעתי רק סיפורי ישועות , וכבר חשבתי ללכת היום, על אף שזה דורש ממני מאמץ גדול מאוד.
והיום קצת ריפו את ידי.....
אני מתלבטת האם בכ"א לעשות את המאמץ ?!

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
אם יש לך אפשרות להגיע, אל תוותרי, ובעזרת ד' יהיה לך למליץ יושר לפני הקב"ה,ותיוושעי בכל הישועות!!

איזי לוק

משתמש חדש
סגולה כזאת או אחרת בגדר השתדלות בלבד
העיקר זה להאמין. אם הסגולה עוזרת לך להאמין, את יכולה למשוך את הטוב שיבא לך
יש אכן הרבה שנושעו, וכנראה שבאותו מספר כאלו שלא.
תקחי משהו שאת הכי מצליחה להאמין דרכו

אמא פלוס

משתמש מקצוען
חבל,
אתמול שמעתי רק סיפורי ישועות , וכבר חשבתי ללכת היום, על אף שזה דורש ממני מאמץ גדול מאוד.
אני חושבת שמלכתחילה לא כדאי ללכת ממקום של "זה בטוח הישועה או לא"
כי יוצר מקום של "מסחר". אני נותנת ומה אני מקבלת תמורה? ואם לא: "החזירו את כספי"...
אבל באמת עצם הניתוק מהיום יום וההתרכזות בתפילה ובחיבור להשם,
ממקום של אמונה תמימה ושלמה,
זו ישועה עצומה!
אין מתנה גדולה מזו שמגיעים למקום, מניחים את כל ההשתדלויות הגשמיות,
נתלים בכוחו של הבורא וצדיקיו ואומרים: אני מאמין באמונה שלמה שרק הבורא יכול להושיע!

גפ"ן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חבל,
בוודאי שתלכי, השטן לא ממש מעונין אז הוא שלח גם כמה כאלו שעדיין לא ראו את הישועה כפי הבנתם, ובעז"ה גם הם יוושעו כי תפילה אף פעם לא שבה ריקם!
ובעז"ה תזכי בקרוב לישועה ואל תשכחי לעדכן...

ינשופי

משתמש סופר מקצוען
אין ספק שגם תפילה בבית יכולה לפעול ישועות, ואם זה ממש קשה, ויבוא על חשבון דברים (טובים!) אחרים, כדאי לך לחשוב שוב...

יבר

משתמש מקצוען
אני חושבת שמלכתחילה לא כדאי ללכת ממקום של "זה בטוח הישועה או לא"
כי יוצר מקום של "מסחר". אני נותנת ומה אני מקבלת תמורה? ואם לא: "החזירו את כספי"...
אבל באמת עצם הניתוק מהיום יום וההתרכזות בתפילה ובחיבור להשם,
ממקום של אמונה תמימה ושלמה,
זו ישועה עצומה!
אין מתנה גדולה מזו שמגיעים למקום, מניחים את כל ההשתדלויות הגשמיות,
נתלים בכוחו של הבורא וצדיקיו ואומרים: אני מאמין באמונה שלמה שרק הבורא יכול להושיע!
תודה על החיזוק והעידוד !
תבורכי !

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
זה מה שקיבלתי כעת, וד' יעזור לכולנו!

סגולה נדירה מופיעה בספר 'באתי לגני' שאותו חיבר חכם ששון מזרחי זצ"ל, המיוחסת לרב אליהו מני. סגולה זו מדברת על הכוח יוצא הדופן שיש ליום ח' בחודש שיוצא ביום שני בשבוע באחד מן החודשים הבאים: אייר, אלול או טבת.

וכך מובא בספרו: "ודע לך, שאם ארע חודש אייר או אלול או טבת, אחד מהשלוש אלו, שיום ח' בחודש הוא ביום ב' בשבוע - אותו יום ב' דווקא הוא יום קדוש ונאור ואדיר במאוד מאוד. וצריך לנהוג בו קדושה יתירה על אחת כמה וכמה, ומה גם בלימוד".

145930.jpg

לדברי הכתוב מדובר ביום מסוגל במיוחד, שאם משקיעים בו את התפילות "יום זה יכול למשוך עליו להשפיע נשמה עולמית, כי יום זה קדוש הוא. ומה גם ליודע להפשיט הנשמה ולדבר עמה - יום זה מוכן לזה לעשותו בנקל. וכ"ש שלא ישים לדרך פעמיו ביום הנזכר, מחלליה מות יומת בר מינן ושומר פתאים ה'".

ממשיך הרב וכותב כי בכוחו של יום זה להשפיע שפע רוחני וגשמי כאחד, ולפתוח פתח ממשי לישועות בכל התחומים: זיווג הגון ואהבה בין איש לאשתו, זרע קודש בר קיימא, רפואה שלימה, ילדים שקמים מבוהלים באמצע שנתם, חלומות רעים וקשים, וצרות מכל סוג שהוא.

חנה4

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
שאלה לגבי שני, חמישי ושני.
האם יש אפשרות להגיע בראשון, רביעי וראשון (אחרי השקיעה)?

הקיפוד המיקרוביוטי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עימוד ספרים
הסגולה היא לא "המצאה" אלא ניתנה לפני כמה עשרות שנים ע"י הרה"ק מזווהיל זצוק"ל עצמו שהתגלה בחלום לאחד מחסידיו בשם רבי פינחס שהיה חולה, ולאחר שהתפלל בציון הקדוש ונושע ממחלתו הקשה, פירסם את דבר הסגולה בין חסידי זוויהל.

sukimeni

משתמש מקצוען
האם אני יכולה לעשות זאת על מישהו אחר. ולבקש אך ורק עליו?
והאם אפשר לאחר השקיעה בראשון רביעי וראשון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה