התייעצות שנה ראשונה מה אפשר לעשות עם סוכה

אין מצב!

משתמש פעיל
אנחנו שנה שעברה קנינו סכך, סדינים ומנורה - שזה דבר שוודאי צריך בכל סוכה בכל מקום.
השגנו דפנות (2) ממשהו השאר היה קירות של המרפסת
והשנה שנכנסנו לדירה שלנו וברור שאחרי קנית דירה אין כסף מיותר, אנחנו לא גומרים לברך על זה!! זו פשוט הצלה לקנות כשיש אפשרות...
(השנה הזמנו בלית ברירה במשנת יוסף 10 דפנות שזה המינימום לסוכה נורמלית ולפני שנסגרה מערכת ההזמנות משהו אמר לנו שיש לו 12 דפנות... ממש ס"ד!!)

מקסי מיקס

משתמש רשום
אני גרה בשכירות, שנה שעברה קניתי סוכה בהרכבה מברזלים ובד באושר עד במחיר בדיחה. (ראיתי מוכרים גם השנה)
הברזלים עולים 150 ש"ח והבד לא זוכרת בדיוק אולי 200 ש"ח וסכך, סכך זה משהו שתמיד ישמש אותך גם אם אתה עובר דירה.
אני ממש ממליצה! הברזלים נפתחים לכמה גדלים אתה יכול לשחק עם הגודל לפי המקום שיש לך, הרכבה קלה ופשוטה.
אחסון בקלות לא תופס הרבה מקום מקלות ברזל שמכניסים לתוך הקרטון שלו. וגם יכול להיות טוב במעבר לדירה אחרת
כי ניתן לשחק בגדלים. הבד נוח כביס ועמיד נשמר יפה לשנה אח"כ.
החיסרון: בד פחות מגן מפני השמש יכול להיות יותר חם בסוכה.

עטלף

משתמש פעיל
רעיון לא גרוע בכלל:

המיינסטרימית

משתמש חדש
אני גרה בשכירות, שנה שעברה קניתי סוכה בהרכבה מברזלים ובד באושר עד במחיר בדיחה. (ראיתי מוכרים גם השנה)
הברזלים עולים 150 ש"ח והבד לא זוכרת בדיוק אולי 200 ש"ח וסכך, סכך זה משהו שתמיד ישמש אותך גם אם אתה עובר דירה.
אני ממש ממליצה! הברזלים נפתחים לכמה גדלים אתה יכול לשחק עם הגודל לפי המקום שיש לך, הרכבה קלה ופשוטה.
אחסון בקלות לא תופס הרבה מקום מקלות ברזל שמכניסים לתוך הקרטון שלו. וגם יכול להיות טוב במעבר לדירה אחרת
כי ניתן לשחק בגדלים. הבד נוח כביס ועמיד נשמר יפה לשנה אח"כ.
החיסרון: בד פחות מגן מפני השמש יכול להיות יותר חם בסוכה.
הבד מגיע עם הברזלים? או שקניתם בנפרד?

אם הבנות :)

משתמש פעיל
אם יש את האפשרות הכלכלית לקנות סוכה, אפילו הזולה והפשוטה ביותר, ויש היכן למקם אותה, אל תתלבטו!
גם אם יש מקום אצל ההורים, שתהיה לכם את הפינה שלכם.
לא תתחרטו!
גם אם ההשקעה היא חד"פ כי הסוכה לא תתאים לדירות אחרות, היא השקעה לשמחת חג. מומלץ.

אחרי החג אפשר למכור ביד 2 אם אין מקום לאחסן.
ולמי שאין לו סוכה ולא בונה השנה- מיד אחרי החג יש ביד 2 מלאאא סוכות למכירה. לאנשים אין כח/ מקום לאחסן והם מעיפים דברים. זה הזמן לקנות בזול.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
הכי כדאי לקנות סכך
וקרשים מאסיביים למסגרת
תמיד תוכלו להתאים את זה למקום אחר
בדפנות - תשימו רק בחלק התחתון שמצד ההלכה זה יהיה כשר (ספרדים מתירים רק בד לכל האורך)
או שתקנו איזה 2 דפנות ותשכיבו אותם
או שתשיגו דפנות ממישהו רק לשנה הזאת
או שתמצאו פתרונות חד פעמיים (פוליגלים וכדו')
והשאר יהיה עם בד או בריזנט.

הני כגנס

משתמש מקצוען
יש דעות בהלכה שבשנה ראשונה פטורים מסוכה, צריך כמובן לשאול
כמו בעוד מצוות
הכל לפי חביבות המצווה....

אין כמו סוכה לזוג בביתו
אל תוותרו על זה
משקיעים בזוגיות - זה המקום והזמן!

אוטומציה בשליחות

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שנה שעברה היינו שנה ראשונה ולא בנינו סוכה, חשבנו שבטוח נסתדר, זה היה נורא......
תקנו. מקסימום תמכרו אחכ, יש המון ביקוש

מקסי מיקס

משתמש רשום
ירדתי מקודם לאושר עד אני רושמת מחירים מעודכנים לסוכה.
ברזלים 300 ש"ח בד 150 ש"ח
במקס סטוק 200 ש"ח כולל בד. הברזלים נראה בסדר הבד מכוער ולא יפה עם חלונות ענקיים נראה סוג ב' לא משהו שאפשר לשמור לשנה אח"כ.

לירי

משתמש פעיל
יש במקס סוכה עם בד (ההרכבה הקלה הזאת.. אין לי מושג איך קוראים לזה) ב200 שח רק צריך סכך ואולי משהו לדפנות שיהיה יציב יותר מהחוטים שבאים באריזה, נפתח לאיזה גודל שמתאים לך עד 3/3

English Tech

משתמש פעיל
אנחנו בשכירות חבל לקנות סוכה חדשה זה כנראה חד פעמי
ואצל ההורים אין מקום מה אפשר לעשות??
מה ז"א חד פעמי?
בדירות הבאות לא תצטרכו סוכה?
תקנו משהו שיכול להיות בסיס לסוכה גם בדירה הבאה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה