דרוש מידע שנה וחדש אחרי לידה ולא חזרתי לעצמי.

פ.נ

משתמש מקצוען
עם אני לא אחרי לידה ויש לי את את אותו בעיה זה גם כן קשור לבלוטת התריס???

מושקוש

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הטיפול הטבעי מדרבן אותה לעבוד ולחזור לפעולה כמו לפני,
הכדורים עובדים במקומה והיא הולכת לישון...
כמובן עם מעכב של בדיקות מדי פעם,
הטיפול הטבעי לא מזיק טיפות טבעיות,
מומלץ!

בשוני בבוני

משתמש פעיל
בעבר היה לי אחרי לידה בעיה בבלוטת התריס תת פעולה והשמנתי עליתי במשקל
ואז משי המליצה לי לקחת טיפות טבעיות מיוחדות לבעיה ולא יאומן אחרי תקופה קצרה עשיתי בדיקת דם והרופא שאל אותי את לוקחת אלקטרוקסין?כי יש שיפור! אמרתי לו שאני לוקחת טיפות והוא לא האמין כמה שזה עזר ביקש לי רשות לשלוח לרופא אחר לראות לו את ההבדלים של הבדיקות(הרי הרופאים נגד טבעי) ואמר להמשיך עם הטיפות כי זה ממש עזר
זאת שהמליצה לי הסבירה לי שהאלקטרוקסין עובד במקום הבלוטת התריס ואז הבלוטה הולכת לישון, ומה שהטיפות עושות הם גורמות לבלוטה לחזור לעבוד, וזה שיכנע אותי לנסות, שווה!
אפשר לקבל פרטים על הטיפות?
מאד מעניין אותי!

הודיה 482

משתמש מקצוען
בפרטי,
כאן אסור
למה אסור? אני אשמח גם לשמוע את ההקשר.
שהיה לי אבנים בכיס מרה דודה שלי אמרה לי שגם לה יש והיא עברה 3 שנים של סבל והלכה ל3 המימדים. ועכשיו יותר טוב. אני רציתי פיתרון מיידי להפסיק את הסבל הזה לא הייתי מוכנה לסבול כמוה רק שלא יעשו לי ניתוח.

נערך לאחרונה ב:

bnoya

משתמש מקצוען
@הודיה 482 ממליצה לך לפני הכל לעשות בדיקת דם לבדוק תפקודי בלוטת התריס
חשוב לאזן אותה לא רק כדי לרדת במשקל, כאשר הבלוטה לא מאוזנת ויש תת פעילות בערכים גבוהים, זה יכול ל"ע לגרום למומים בעוברים לכן חשוב שהיא תהיה מאוזנת לפני הריון נוסף.

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
בעבר היה לי אחרי לידה בעיה בבלוטת התריס תת פעולה והשמנתי עליתי במשקל
ואז משי המליצה לי לקחת טיפות טבעיות מיוחדות לבעיה ולא יאומן אחרי תקופה קצרה עשיתי בדיקת דם והרופא שאל אותי את לוקחת אלקטרוקסין?כי יש שיפור! אמרתי לו שאני לוקחת טיפות והוא לא האמין כמה שזה עזר ביקש לי רשות לשלוח לרופא אחר לראות לו את ההבדלים של הבדיקות(הרי הרופאים נגד טבעי) ואמר להמשיך עם הטיפות כי זה ממש עזר
זאת שהמליצה לי הסבירה לי שהאלקטרוקסין עובד במקום הבלוטת התריס ואז הבלוטה הולכת לישון, ומה שהטיפות עושות הם גורמות לבלוטה לחזור לעבוד, וזה שיכנע אותי לנסות, שווה!
גם אני סובלת מהבלוטה ולוקחת אלקטרוקסין
אשמח לשמוע על מה שאמרת
איך קוראים לטיפות?

אשת חיל 2

משתמש פעיל
לי יש משהו הפוך
כמה שאני אוכלת אני לא עולה במשקל או נשארת במשקל נמוך או מרזה
ובבבדיקת דם ראו פעילות יתר של בלוטת התריס
אז כנראה באמת יש קשר בין השמנה לחוסר פעילות של בלוטת התריס

רב פעלים

משתמש מקצוען
תת פעילות בלוטת התריס, חד משמעית!, בנוסף זה גורם הרבה תסכול שגורם לתופעות פסיכלוגיות והשמנה על רק זה, כדורים מאזנים ושוכחים מזה מהר רפו"ש

פ.נ

משתמש מקצוען
תת פעילות בלוטת התריס, חד משמעית!, בנוסף זה גורם הרבה תסכול שגורם לתופעות פסיכלוגיות והשמנה על רק זה, כדורים מאזנים ושוכחים מזה מהר רפו"ש
פעם ראשונה ששמעתי על התופעה הזאת
איך מבצעים הבחנה???

חוה ש

משתמש מקצוען
@מושקוש , שם הטיפות הוא סוד?
תני שם ונשמע אם יש עוד כאלו שניסו ועזר להן ויהיה לתועלת כולם.

מוסיפה לידיעת הסובלים מתת פעילות. הבלוטה נמצאת משני צידי הקנה (בצוואר), צורתה כמין פרפר.
הבלוטה מפרישה מספר הורמונים, בניהם: תירוקסין (T4) ותריודוטירונין (T3).
הורמונים אלו משפיעים על חילוף החומרים (המטבוליזם) בגוף, וקצב הגדילה ותפקודן של שאר מערכות הגוף.​
מרכיב חיוני של הורמונים אלו הוא היוד. הורמון נוסף שמיוצר על ידי בלוטת התריס הוא קלציטונין, שמווסת את רמות הסידן בדם.
לכן, מאכלים עשירים ביוד עוזרים לבלוטה לעבוד לדוג' אצות ים.
ישנם ירקות מצליבים, לדוג' ברוקולי המונעים את השימוש ביוד ומאטים את קצב הפעילות של הבלוטה.

כבר שמעתי על כמה רופאי משפחה שחשבו שהם מבינים בתת פעילות ונתנו יוטירקס או אלטרוקסין.
המלצה שלי ללכת לאנדוקרינולוג שמבין עניין.
כמו בכל תחום גם כאן לפנות למומחה ולא לסמוך על כל אחד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה