מידע שימושי שמעתם על יוסי לוי?

נקודות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מעניין אותי לשמוע ממי שהשתתפה בקורס של יוסי לוי.
נהנת \לא נהנת ?
כמה מעשי זה היה בתכלס'?
יצאת עם משהו ביד?
כמעט כולם באמת הכפיל רווחים?

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מעניין אותי לשמוע ממי שהשתתפה בקורס של יוסי לוי.
נהנת \לא נהנת ?
כמה מעשי זה היה בתכלס'?
יצאת עם משהו ביד?
כמעט כולם באמת הכפיל רווחים?
דיבר לעניין, כמה אמת יש בכל סיפורי ההצלחות זה כבר משהו אחר

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הוא אמן שיווקי. מצליח לשכנע אנשים להפרד מ50-60 אלף ש"ח תמורת חלום, זה אמנות.

שמעתי לאחרונה ממישהי שלוותה ע"י תלמידה שלו (זה רק 40 אלף) והצליחה להגדיל הכנסות באופן משמעותי. לא השתכנעתי שליווי מקצועי ב2000-3000 לחודש לא היה עושה את זה.

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא חושבת לעניין לכתוב ממש על הפורום כאילו זה איזה באזר

שוב אינני עו"ד שלו
אבל אני מלווה עסקים כמה שנים
אוי כמה כסף נשפך בכל עסק שלא מתנהל כמו שצריך,
מי מדבר בכלל על 50000 ש"ח,
הלוואי וזה מה שהיו גומרים להפסיד אחרי שנות סיוטים.

כל עסק, בבאזר או בקניון, זקוק להמלצות וחוו"ד. ולפני שאנשים משקיעים הון עתק במשהו שאינם יודעים מהו, הם שואלים אחרים. ולכן כן, כאילו זה בזאר, שואלים ומקבלים המלצות טובות יותר ופחות ושוקלים את הענין.
עסקים רבים מפסידים כספים, אמת. זה לא סיבה לגרום להם להפסיד עוד כמה עשרות אלפים.

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אוק

נערך לאחרונה ב:

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מי שרוצה המלצות חמות מאדד ממני שיפנה באישי.

יותר מעניין לראות דפי חשבון בנק + סיכום הוצאות חודשיות...
לגלגל הרבה כסף, עוד לא אומר להרוויח הרבה.

-------
הייתי ממליצה להתרחק משיטה זו, או לפחות לברר לעומק לפני שנסחפים אחר אומן המניפולציות, כי הדרך חזור קשה וכמעט בלתי אפשרית.

בנוסף, תשקלו טוב טוב, אם אתם בעניין לזנוח את העסק שלכם או לפחות את המקצוע שלכם, ולהפוך להיות משווקים (בעיקר משווקים של יוסי לוי תמורת אחוזים כמובן).

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא חושבת שהיתה תוקפנות במה שכתבתי, אלא אם לכתוב משהו שאינו לרוחך זה תוקפנות.

אני מהתחום, פוגשת בעלי עסקים על בסיס יומיומי ורואה את הכשלונות וההצלחות. כספם של בעלי העסקים האלה חשוב לי ואני עושה מאמצים רבים למנוע מהם טעויות. כואב לראות אנשים שמתפתים לחלום ונשארים עם בור גדול ואכזבה. וזה לאו דווקא על יוסי לוי אלא על כל התחום שעבר כל גבול של אתיקה, הגינות ויושרה.

נקודות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודות לכולכם!
עזרתם לי מאוד.
שבוע טוב ומבורך.

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ואם הקשת לוובינר שלו- ואני מקווה שבאמת עשית כך, הוא אומר לך באופן חד וחלק, שהוא לא מחדש כלווווווווום כל הפוינט כאן זה הדיוק- ומי שהיה אצלו בקורס ובאמת השקיע את כל כולוווו ברמח ושס"ה - מצליח. השאלה היא כמה מהר את מתייאש - ואם אתה מסכים לנסות שוב ושוב ובסוף להצליח.

כמו כל שיווק נכון.
לא רואה כאן משהו יוצא דופן שצריך לשלם עליו סכומי עתק ביחס לאחרים.

s_katz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
כמו כל שיווק נכון.
לא רואה כאן משהו יוצא דופן שצריך לשלם עליו סכומי עתק ביחס לאחרים.

אולי את לא רואה שינוי משמעותי בנ"ל- אבל במציאות כשאת רואה את הסכומים שאנשים מגיעים כשהם פועלים במדויק כמוהו- זה עובד יותר מאצל אחרים. ועם תוצאות במספרים- קשה להתווכח, זה הכל.

ושוב, אני אומרת לך, תנסי תלכי לראות, נכון זה השקעה ראשונית של 4000 סכום לא מבוטל, אבל לפני שאת פוסלת, תבדקי ואל תפסלי רק על שמועות ושנראה לך שהבנת!

-חשוב לי שתביני, אני לא באה כאן להמליץ או לא להמליץ על הקורס - זה תלוי באופי שלך ביכולות שלך במוטיבציה וכו'. מפריע לי פשוט כי את פוסלת מבלי שהיית שמה!!

- תגובות כמו שלך, זה נשמע שפשוט אין לך זמן/ כח/ יכולת/כסף/ עצבים וכו' ואת מעדיפה לפתור את עצמך בתשובה כזו ושלום על ישראל..

וגילוי נאות, אני עשיתי אצלו רק הקורס הבסיסי ולא המשכתי הלאה לקומנדו. - ועדיין לא רואה מקום לפסול אותו כמו שאת מציינת כאן! - ואני עצמאית ויש לי לא מעט נסיון מול שיווק וגיוס לקוחות.

s_katz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
זה רק אם גם משלשלים לכיסו סכום עתק?
ממש לא!

רק שהתוצאות מהירות ומבטיחות יותר בליווי של מנטור צמוד- ולא משנה את מי תקחי עם מנטור הרבה יותר קל לעסק לצמוח נכון ולהרוויח. ואם את כבר לוקחת מנטור לכי על מי שהוכיח את עצמו.

יש המון מנטורים שיודעים לדבר כי הם למדו כלכלה, ניהול עסקי וכו'. ומעולם לא בנו עסק משלהם.
ואצל יוסי לוי הוא בנה, נכשל, למד מהטעויות והצליח. והוא נותן לך את כל הכלים בקורס הבסיסי, ואם את רוצה ליווי יותר צמוד לעסק אז העליות הם שונות.

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אולי את לא רואה שינוי משמעותי בנ"ל- אבל במציאות כשאת רואה את הסכומים שאנשים מגיעים כשהם פועלים במדויק כמוהו- זה עובד יותר מאצל אחרים. ועם תוצאות במספרים- קשה להתווכח, זה הכל.

ושוב, אני אומרת לך, תנסי תלכי לראות, נכון זה השקעה ראשונית של 4000 סכום לא מבוטל, אבל לפני שאת פוסלת, תבדקי ואל תפסלי רק על שמועות ושנראה לך שהבנת!

-חשוב לי שתביני, אני לא באה כאן להמליץ או לא להמליץ על הקורס - זה תלוי באופי שלך ביכולות שלך במוטיבציה וכו'. מפריע לי פשוט כי את פוסלת מבלי שהיית שמה!!

- תגובות כמו שלך, זה נשמע שפשוט אין לך זמן/ כח/ יכולת/כסף/ עצבים וכו' ואת מעדיפה לפתור את עצמך בתשובה כזו ושלום על ישראל..

וגילוי נאות, אני עשיתי אצלו רק הקורס הבסיסי ולא המשכתי הלאה לקומנדו. - ועדיין לא רואה מקום לפסול אותו כמו שאת מציינת כאן! - ואני עצמאית ויש לי לא מעט נסיון מול שיווק וגיוס לקוחות.

זהו ענית את התשובה.
היית אצלו = נשרפת :)

אין לי משהו אישי נגדו, אני פשוט רואה את האפקט השלילי זה הכל.
אחרי שאת בפנים את כבר לא אובייקטיבית.

ושוב, לגלגל הרבה בחודש עוד לא ואמר להרוויח, כי בשיטה שלו גם מוציאים סכומים גדולים, אז המאזן בסוף נשאר דומה.
תבואו עם דפי חשבון או עם כמות הכנסה לעומת ההכנסה הקודמת, כולל!! שיקלול הוצאות. ואז נדבר.

בכל שיווק נכון, אם רוצים ללכת על גדול צריך להשקיע בגדול, לפחות בהתחלה את כל כולך בעניין השיווק. זה לא , לא נכון.
רק לא רואה את הצורך להשקיע כאלו סכומים מטורפים כשיש יועצים לא פחות טובים, אם מתמידים לפי התכנית - אין הבדל בין יוסי לוי בדווקא לטובים אחרים.

האלילות העיוורת כאן בלי שום בסיס מאחורה - זה בעיקר מה שמפריע.
ההשפעה הפסיכלוגית שלו מאד מאד חזקה.

s_katz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
זהו ענית את התשובה.
היית אצלו = נשרפת :)

.

נשמע כמו שהוא הכניס בנו שמה 'סמים' ..
- תרגעי, היינו שמענו ראינו, חזרנו הביתה בדיוק כדי להפעיל שיקול דעת נקי. ועובדה, שאני באמת בשלב הזה לא המשכתי.

אבל כן קבלתי כלים, ותובנות ומושגים וכו'. וממקום כמו שלך כזה מתיימר שיודע ה-כ-ל, אני לא חושבת שגם מאמן פשוט יצליח לקדם. (-אשמח לשמוע עם איזה מנטור עבדת, ומי בסכום פעוט יותר מהסכום של הקורס הבסיסי קדם אותך/את העסק שלך ..)

אני מסכימה איתך בנוגע לנקודה של לגלגל הרבה זה לא אומר שמכניסים הרבה. אבל אם מגלגלים הרבה ולא נשארים בסוף במינוס, אלא יש רווחים- אז הוצאת הרבה והכנסת עוד יותר הרבה ונשארת בסוף עם הרבה.

הוא אשר אמרתי, לדעתי זה לא מתאים לכל אחד, תלוי בכמה את מסוגלת להשקיע ולתת מעצמך לעסק בכל המובנים.

עם הנקודה הזו אני מסכימה מאד.
אינו דומה מי שהתנסה בפועל למי שלא.
א ב ל
מי שהקים עסקים ממצבים קשים על הרגליים, נחשב לצורך הענין כמי שהתנסה בעצמו - הוכיח את עצמו.
זה יכול להיות יוסי, וזה יכול להיות כל מנטור מנוסה אחר.
מה שמפריע לי זה ה"משפך"
אחרי שנירשמת קורס, ולמדת את התכנים, רוצה עזרה אחד על אחד, כדי שתדע שאתה מישם ממש, אבל ממש בלי טעויות? רוצה תוצאות מהירות יותר? תרשם לתכנית ייחודית שעלותה .... ותתחיל למכור בגדול!!
זה לא נשמע טוב. בכלל לא.
אפשר לומר שעצם העובדה שוובינר שלם הוא מכר את הקורס הבסיסי כקורס מקיף, שממש יעיף אותך למעלה, ואז לפתע הקורס הזה הופך להיות "בסיסי"... נותנת טעם לפגם.

מבחינת המחיר, זכותו למכור ליווי ב100,000 ש"ח ויותר. למה לא, אם יש מי שמוכן לשלם לו, שילך על זה.

תראי, אם את קצת מבררת על הקורס/הבן אדם כמו כאן נניח בפרוג את מבינה שאת נרשמת 'רק' לקורס אינטרנטי ולא לאימון אישי. וברור שזה שתי דברים נפרדים. ואת באמת צריכה להחליט אם זה מתאים לך או לא.

אגב, יש להם מה להציע אם את רוצה יותר אישי- ואל ישירות מול יוסי, ואת יכולה לקבל מענה מקצועי ג"כ.

שוב, אני לא באתי לשווק אותו- רק מפריע לי שאתן דנות כאן אודות הקורס שלו- מבלי ששמעתם ה-כ-ל. אלא כי שמעתם מפה לאוזן. ואם לא מתאים לכם הדברים, אז לא- לבריאות. אבל אל תקטלו בנאדם ושיטה על פי מה שאתם חושבות שאתם יודעות, זה הכל!

s_katz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
את צודקת.

ואני גם חושבת שמי שלא למד שיווק כדאי שיחכים קצת בעניין.
רק הייתי בשוק לשמוע שיש לו גם ליווי בעלות כזו, אחרי שבוובינר לא שמעתי על כך מילה :)

ומה כן חשבת שאת מקבלת - אחרי הוובינר? (באמת מעניין אותי)
הבנת שיש:
1. קורס אינטרנטי.
2. מפגש אינטרנטי אחת לכמה שבועות שהוא עונה על שאלות שאת יכולה לשאול על העסק שלך.

וזהו-
אה, ושיש כנס שאת מוזמנת לשמה.

מעבר לזה הוא לא התחייב לכלום- למה לצפות ליותר? - ואם את מצפה ליותר באמת חשוב לברר ולתאם ציפיות- סתם זה כלל שתקף בכל תחום גם לך כעצמאית מול הלקוחות שלך, בחוזה את לא רושמת מה הלקוח מקבל/לא מקבל בתמורה?

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני אישית דיברתי עם אחת שהייתה בסמינר שלו בעלות של 5,000, ולקחה את הליווי שלו ב- 60K ש"ח. מסיבה נורא פשוטה,
באותו מעמד של הסמינר היא סגרה עסקה של 80 אלף, כך שזה החזיר את עצמו עוד לפני שהיא התחילה את התהליך.
אנשים אצלו מגיעים לתעוזות עסקיות גבוהות מאוד.
ומה שיפה בו, זו הפשטות שלו.

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
זה נראה מאוד משונה לקחת כאלו סכומים מטורפים.
זהו נורמה בכתות לתת למישהו קורס אחד ולשכנע אותו שיש קורס ברמה יותר גבוהה בתשלום מיוחד.

מי ממליץ עליו ?
מישהו שמזדהה בשמו והוא מוכר בעולם.

משהו כאן מאוד מסריח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה