דרוש מידע שמעתם על זה? הפסקת חשמל מכוונת הלילה באזור פרדס כץ ב"ב

Aארי

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ההודעה הרשמית:
לידיעת התושבים המתגוררים ברחובות: אביעד, אברבנאל, אוסישקין, בורוכוב, בנימין אברהם, החלוצים, הנגב, הפלמ"ח, נורוק, גניחובסקי
קובלסקי, גרינברג, הגליל, דוב הוז, משולם ראט, וינרב, טרומפלדור.

הלילה בין השעות 23:00 עד השעה 06:00 בבוקר של יום חמישי חברת החשמל תבצע הפסקת חשמל בעקבות עבודות באזור.
הערכו בהתאם.
-----
מה זה אמור להביע? מה זו מדינת עולם שלישי? להשאיר אנשים בשיא החום של הקיץ בלי מזגנים ואוכל שמתקלקל במקררים ובמקפיאים
יש מישהו פה שזה נשמע לו הגיוני?
מאיפה המידע?
שמו פתקים?

riki aharon

משתמש מקצוען
מודיעים על זה כעת במוקד הטלפוני 103.
נשמע רציני. כדאי להתארגן

מיני בר

משתמש פעיל
שאני אבין אם לא הייתי מחטט כאן קצת לא הייתיאמור לדעת? הזיה
או שאולי זה לא כזה נורא כמו שזה נשמע וזה זה לא בכל הרחובות יחד במשך כל השעות הללו אלא לסירוגין וחלקים

צ'ייסר

משתמש מקצוען
שאני אבין אם לא הייתי מחטט כאן קצת לא הייתיאמור לדעת? הזיה
או שאולי זה לא כזה נורא כמו שזה נשמע וזה זה לא בכל הרחובות יחד במשך כל השעות הללו אלא לסירוגין וחלקים
מה עוזר לדעת ?
אולי להקפיא בקבוקים ולהכניס אותם מתחת לשמיכה:unsure::eek:

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
יש כמה אפשרויות, או לעשות את זה בשעות הבוקר שרוב האנשים לא בבית או יכולים למצוא סידור איפה לשהות.
או לחלק את העבודה לכמה פעמים.
בחום שיש עכשיו לא אפשרי לישון בלי מזגן.
הפסקת חשמל של 7 שעות זה הרבה מאוד זמן!
ואז יפתח פה אשכול נזעם איך המעון העז לקרא להורים לבוא לקחת את ילדיהם באמצע היום בגלל הפסקת חשמל במעון.
כמעט בכל בנין יש גנון\מטפלת\מעון\מוסד לימודים אחר

ואגב
הם אומרים שעות מקסימליות בד"כ זה הרבה הרבה פחות....

שירהפ

משתמש מקצוען
תתקשרי למפעיל הגנרטור ותעדכני אותו, אני מתערבת איתך שהוא יפעיל לכם. (תדאגי שעוד כמה מנויים יתקשרו ליתר ביטחון)
בקרית הרצוג הגנרטור יופעל

זה המייל שהתקבל בנושא:

הגנרטור יודלק ב-23:00 בערך גם אם לא התחילה הפסקת החשמל

אם אחכה עד הפסקת החשמל - יש אנשים שכבר ישנו ולא יעבירו לגנרטור, וגם אני צריך קצת לישון .....

הוא יכבה אם תוך 1/4 שעה העומס לא יעלה כפי שהתחייבו המבקשים להשתמש.

הפעלת גנרטור עם עומס נמוך עלול לקלקל אותו.

מי שרוצה להפעיל גנרטור מחוץ לאיזור ההפסקה יכול.

רותי ינאי.

צילום מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
גם את הגנרטור של פ"כ אמרו שידליקו כשיכבה החשמל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה