שיתוף חופשי שמות ניקים מגניבים לפי הזמנה... AI

יצירות לשימוש חופשי

אין כמוני!

משתמש פעיל
@ר-צינית אפשר לעשות את @yael305 בסגנון אימוגי?
יש כזאת אפשרות בכלל:cool:
כתבתי אמוג'י של יעל305:
Designer - 2024-07-28T130907.001.jpeg
Designer - 2024-07-28T130847.340.jpeg

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
סליחה שאני מבקש פעם שניה אבל אשמח מאוד אם מישהו יהיה מוכן בבקשה לעשות אחד על @פונצ'ר אמיתי
נשמח לעשות.
אבל נדמה לי שקודם נצטרך להבין את עומק משמעות השם...
או שזה בלתי אפשרי להסביר דברים כאלו לפשוטי העם?

כי הבינה למשל, קלטה את זה ככה:
אימוג'י פונצ'ר אמיתי:
1722163405476.png

פונצ'ר אמיתי

משתמש מקצוען
נשמח לעשות.
אבל נדמה לי שקודם נצטרך להבין את עומק משמעות השם...
או שזה בלתי אפשרי להסביר דברים כאלו לפשוטי העם?

כי הבינה למשל, קלטה את זה ככה:
אימוג'י פונצ'ר אמיתי:
צפה בקובץ המצורף 1720948
מצויין אמנם עומק משמעות השם זה בוגר ישיבת פוניבז' שמשתייך ל"קהילת" פוניבז' אבל זה באמת מסובך להסביר את זה לפשוטי העם
אבל בכל מקרה מה שעניין אותי זה מה הבינה מבינה אז
תודה רבה

כח הרצון

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה