מידע שימושי שמות מוזרים

מצב
הנושא נעול.

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
שמעתי על ילד שקראו לו ערמון
המשפחה היתה בנושא עצים,
ילד אחת קראו דקל אחד ארז והוא נשאר עם עץ הערמונים...[/QUOTE

הכרתי אחת בשם ארמונית. היא שינתה את שמה לאחר נישואיה.

ספלאש - עיצוב בשפריץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בנים:
חבקוק
אהוביה
אליצפן
יזאן
לוריא
אחיהוא

בנות:
טנא
נהורא
מעכטשי
סלובי
צורטי
תמה
נחל
נהרת-יה
נבט
יוהנה
חנית

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש גם עומר.
יש טוהר. (אולי כתבו)
יש הרבה, פשוט לא זוכרת עכשיו.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש גם עומר.
יש טוהר. (אולי כתבו)
יש הרבה, פשוט לא זוכרת עכשיו.

רבש"ע מה מוזר בעומר ובטוהר?? כל ילד שני ישראלי עם השמות האלו!!
מאותו כיוון- מינדי ושיינדי זה שמות ממממשששש מוזרים!!!

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
רבש"ע מה מוזר בעומר ובטוהר?? כל ילד שני ישראלי עם השמות האלו!!
מאותו כיוון- מינדי ושיינדי זה שמות ממממשששש מוזרים!!!
בדיוק כמו שמלא כתבו פה בסגנון נעכע, פעשע, יענטל, סאסי ודומיהם שאני לא מבינה מה מוזר בהם.
לא הייתי קוראת בחיים את השמות האלו, אך הם גם לא מוזרים, אולי קצת פחות מקובלים.
לא חושבת שהם מוזרים כמו נדירים - אני אישית בכ"א לא מכירה אנשים עם השמות האלו - חוץ מהיחידים שנתקלתי (ולא, זה לא בגלל שאני לא מכירה אנשים מהציבור הכללי.).

אלישקף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לקרובת משפחה שלי קוראים אנג'לה (בארץ יש לה שם ישראלי) נדיר- זה לא, כי לחצי עולם קוראים בשם הזה.
כל השמות הלועזיים- לא נקראים מקוריים. הם פשוט נדירים במחוזותנו. הנדיר זה מה שבאמת אין- מה שאנשים המציאו ברוב יצירתיותם. (ראובנה לדוגמה)

ציבי פרקל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מכירה:
צור ישראל
נהרא
אמי - מלש' אמונה

אסתר כהן

משתמש מקצוען
לא עברתי על הכל
אז אולי כבר כתבו
בדיוק היום פגשתי באישה בשם :זמרתיה [זמרת קה]

מלאך טוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אנחנו מגיעים כבר לעמוד 20
והשמות המוזרים לא נגמרו
- - -
אני רוצה לנצל את האשכול הזה ולפנות
להורים לכאלה ילדים (אם יש כאן כאלה),
אני רוצה לשאול אתכם, אבל עם כל הכנות:

אוקיי, אז אהבתם את השם, צליל, עגיל או דחליל, לא משנה.. אהבתם...
תגידו לי, חשבתם עם מה הילד שלכם יתמודד, חשבתם על הבית ספר שלא יקבלו אותו, חשבתם על הילדים שיצחקו עליו, (לכו תסבירו לילדים ש"כדרלעומר" זה שם יפי, אפי' תנכ"י...)
חשבתם על הסטיגמה שהוא ילך איתה לכל מקום, רק כי פעם פעם אהבתם איזה שם הזוי...
- - -
רחמות.............. רבש"ע עשה למען תינוקות של בית רבן שלא חטאו !!!!!!!!!!!!!!!

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה