מידע שימושי שמות מוזרים

מצב
הנושא נעול.

0405 שירה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני מכירה בר יוחאי אחד
ולמדה איתי בכיתה לפני מליון שנה סנאית חמודה ..

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
למי שהקימה את עליית הנוער קראו רחה פרייאר
(ולא הנרייטה סולד כפי שרבים טועים)
היא קראה לבניה
עמוד (פרייאר)
וזרם (פרייאר)
ועוד בן שקראו לו רענן.
אמא שלי סיפרה לי על ד"ר פרייאר.

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מויקיפדיה:
לרחה ומשה פריאר ארבעה ילדים: שלושה בנים: שלהבת פריאר (מנהל הוועדה לאנרגיה אטומית), עמוד וזרם, ובת: מעין.

מוזיקאית

משתמש מקצוען
לא קראתי כאן את כל השמות,
אבל כשהיתי בבית חולים אחרי לידה,
הייתה איתי בחדר אישה בשם:עלמה,ובאה לבקר אותה משהי בשם אזמרה.

איזה עוד שמות יש?
צ'ורטי,
זלעטי.

אלישקף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אשכול מצחיק.....
הרבה ריבועים עומדים זה ליד זה וכל אחד אומר את השמות שמחוץ לריבוע שלו...
איפה שאני גרה גם השם אוֹרְיָין לבת אינו יחיד.
אז נכון שנניח בבניין שלי למשפחה אחת יהיו: מירי, שלוימי, אברימי, תמי
למשפחה השנייה: אביגיל, נועה, יאיר ונתנאל,
ולמשפחה שלישית: מלאכי, תאיר, אודיה והילה
אז נכון שמשפחה עם רייזי, זלמי, פראדי ובערל'ה עוד אין כאן,
אבל מפה ועד לקרוא לכל שם שאין אצלי: "מוזר"...
מגלגל. :D

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
@אלישקף צודק.

בעיני שם האשכול :
"שמות מוזרים"
מוזר ומשונה.
-
אולי שמות "מעניינים", או "פחות שיגרתיים"
כי זה לא רק ענין של מיקום ומקום כמו שכתבת.
אלא גם ענין שם זמן.
-
עוד נושא של הגדרה והגזרה.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
עוד יותר ממוזר מעליב

זוג הורים נולד להם ילד ורוצים לבטא את הרגש המיוחד שחשו אז בעת הבקיע האור. הקסם וכו וכו
נכון הם לא בראש שלנו בכלל.
אבל למה מוזר.
שם זה עניני למקום והחברה.

עבדתי הרבה שנים עם המגזר הדתי ויש לי המוןן שמות מענינים.
רק חסר לי שאי מי יזהה שהכרזתי על שם בנו שזה מוזר.

מכירה מקום שזה נורמלי לקרוא שם לא נורמלי.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
הכרזתי על שם בנו שזה מוזר
יש אנשים שנהנים שאנשים חושבים ככה על שם שנתנו
ויש אנשים שנהנים ללכת עם כאלו שמות

אחת שקוראים לה תכלת מרדכי אמרה לי שכשהיא נכנסה לסמינר רצו לתת לה הרגשה טובה והתעלמו מהמוזריות של שמה. היא הרגישה שהם המוזרים. מה לא מוזר לכם שם כזה מוזר?;)

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
יש אנשים שנהנים שאנשים חושבים ככה על שם שנתנו
ויש אנשים שנהנים ללכת עם כאלו שמות

אחת שקוראים לה תכלת מרדכי אמרה לי שכשהיא נכנסה לסמינר רצו לתת לה הרגשה טובה והתעלמו מהמוזריות של שמה. היא הרגישה שהם המוזרים. מה לא מוזר לכם שם כזה מוזר?;)
אני חושבת שאנשים רוצים להיות מקוריים לא מוזרים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה