כללי שלום פלאפל-לוגו/מיתוג חדש

יפה_פה

משתמש פעיל
מדובר בחנויות פלאפל ידועות עם וותק של שנים. כרגע הולכים לפתוח חנות של פלאפל וגם בשרי-שווארמה וכו' והלוגו אמור להתאים להכל. הלוגו אמור להיות חדשני אך מצד שני עם ניחוח ישן.
בלוגו הראשון שילבתי את הלוגו עם רקע להמחשה.
בלוגו השלישי אני רוצה להכניס דמות של תימני, עדיף בציור. האם יש למישהו?
לא משנה אם זה תמונה כי אני הופכת את זה לכתמים.
מה הכי נראה לכם? ומה ניתן לשפץ.
מחכה לתשובות מחכימות

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 245.4 · צפיות: 23

יצחק למפרט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
הראשון.

HUXH86

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הראשון והשלישי עם המון פוטנצייל-ויפים מאוד!!!
בראשון הייתי משחקת עם החמסה שתראה "ש" אמיתית
בשלישי-עיטורים ברקע השלט יעזרו להפיק את מיטב המסר-למרות שהפונט עושה 90 אחוז

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 360.9 · צפיות: 14

gloria

משתמש רשום
אני חושבת שהראשון, הוא ממש משדר פלאפליה
אותנטי ויפה!

נמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לטעמי השלישי
בראשון הייתי משתמשת בפונט אחר ומחדדת את החמסה.

חמש

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הראשון או השלישי מביע מאוד!!

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
יפה כל הכבוד. עבודה נהדרת.

הראשון מצא-חן בעיני. יש בו משהו מקורי וקליט מאוד. הבעיה היחידה היא הפונט ה"מרוסק" שמשמש לרוב בקונוטציות שליליות של "חשיפה"... "שחיתות בביטוח לאומי" וכד'...
אבל אפשר לטפל בזה. לדעתי הכיוון שם טוב. אפשר לנסות להדגיש גם את ה"ש" שבחמסה.

גם האחרים טובים. בשני הייתי מאחד את ה-ו' של שלום עם הא' של פלאפל

יפה_פה

משתמש פעיל
תודה לכולם. החמסה לא יצא פה כ"כ ברור אני לא יודעת למה. בכל אופן לא נראה לי שצריך להדגיש את השין. לפעמים אפשר לצאת מן הכללים כל עוד המילה קריאה.
לגבי ההארה של שיע שהפונט מרוסק-מלכתחילה בחרתי את הפונט המרוסק. פלאפל ושוארמה זה ג'אנק פוד ולכן מתאים לזה פונט יותר פריקי. יש למישהו תמונה או ציור של תימני?

ayala

משתמש מקצוען
יפה!!
אולי תשתמש בשלישי, אבל תקח את החמסה מהראשון, חבל לוותר עליה, היא יפה ומוסיפה.

tmfrij

משתמש רשום
גם אני חושבת שהראשון!! הוא ממש משדר פלאפליה אותנטי!!

ayala

משתמש מקצוען
נכתב ע"י Shia;293393:
גם האחרים טובים. בשני הייתי מאחד את ה-ו' של שלום עם הא' של פלאפל
אבל המילה שלום והמילה פלאפל כל אחד בצבע שונה, אז איך בדיוק זה מתחבר?

יפה_פה

משתמש פעיל
שיע, תודה רבה. חשבתי להפוך לכתמים. אני יעלה את זה עם התמונה.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הראשון, הכי אהבתי.
הצבעים פחות.
לטעמי לא צריך להדגיש את ה-ש'

עבודה מצויינת.

Zeevi.Co

משתמש פעיל
הראשון הוא היחיד עם רעיון
אבל צריך לעבוד עליו עדיין לדעתי
הפונט ממש לא מתאים, שילוב החמסה טוב

Looooona

משתמש צעיר
הרעיון של הראשון! לגמרי!

אבל עדיין זקוק לעיבוד.. הרעיון של הש' כחמסה הוא מתאים מאד.. אבל ביחד עם הריסוק.. לא לגמרי הולך כי יש לך כאן רעיון חזק שחבל שילך לאיבוד עם עוד רעיונות (טובים ומקסימים ככל שיהיו) הרעיון של הש' כ"כ חזק שאין צורך בתוספות... (גם אם זה חומוס או טחינה... :)

א

אליהו פריד

אורח
עניין של גישה

א. הטקסטורה בתוך החמסה לא יצא ברור בגודל קטן (כרטיס ביקור בלנק וכו')
ב. גם לוגו מודרני יותר יכול להביע רטרו (פונט, צורה) וישראליות.
ג. לחמשה אין כאן תפקיד ברור (לא משקף שין ולא פלאפל ובוודאי לא טעם)
ד. נראה לי שלוגו בקו נקי + משפט יעבוד כאן טוב

הנה דוגמא מהירה לכיוון לציור שעומד לי בראש....

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 22.8 · צפיות: 16
א

אליהו פריד

אורח
אולי "בטעם תימני מפולפל" יעבוד טוב יותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה