מדריך שלום לכל יקירי המעצבים

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בנטפרי אפשר לפתוח ערוצי יוטיוב

hershy sh

עיצוב | מיתוג | פרסום
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שלום לך @אליהו פריד

אני ניקית ותיקה כאן בפורום ופתחתי במיוחד ניק חדש כי אין ברצוני להזדהות.

אבל אני קניתי לפני כשנתיים כשהיה מבצע על כל תיקיית פונטייפ את כל הפונטים והאלמנטים שלכם, ואז הבטחתם שמי שעושה את המנוי ההוא יוכל לקבל את כל הפונטים שייצאו מאז למשך 4 שנים.

וכן כתבתם שיש לכם למעלה מ40 (!!!) משפחות נוספות בקנה...

התלהבתי על המציאה למלאות את המאגר שלי עם פונטים שווים, ולכן עשיתי את המנוי.

אבל, וכאן מגיע האבל הגדול, מאז חוץ מכמה פונטים חדשים בודדים (אדרת, טלסקופ) לא הוצאת אפילו משפחת נוספת אחת.

וכמובן שלא יצאו מאז שום אלמנטים נוספים וכדו'.

מאז היו עוד הבטחות נוספות למיניהם:

להוציא בקרוב עוד משפחות של משקלים שיש לך ב'מגירה'. ולהאריך את זמן הבחירה של הרוכשים.
להכין סרטוני הדרכה שיקיף את כל תחומי העיצוב בחיני חינם.
ועוד כל מיני הבטחות.

כואב לי לכתוב את זה בצורה בוטה, אבל פשוט כואב לנו וצר לנו על כל ההבטחות האלו.

פשוט. תתן לנו את מה שמגיע לנו על פי דין.

דיברתי אישית עם כמה וכמה שרכשו את המנוי הנ"ל בשעתו וגם הם התמרמרו על הנ"ל.

אני בטוחה שהייתי פה לפה לכמה וכמה.

השתדלתי מאוד לכתוב בצורה מכבדת, סליחה עם כתבתי מדי חזק, זה מגיע מכאב נטו.

סליחה שאני מתערב, אבל כמה נקודות:
1. באמת כתבת מדי חזק, אולי הייתם כותבים לו באישי (כטענה ייצוגית...)?
2. מכל הרשימה דלעיל, הטענה היא רק על הקטע של אי הוספת משפחות נוספים להיצע הרכישה של פונטייפ, כל השאר, הוא לא חייב לאף אחד, אפי' שהוא שחרר הצהרות כאלו ואחרות. הרי לכולנו יש כל מיני תוכניות עסקיות שלא תמיד אנו מצליחים להוציא מן הכוח אל הפועל. אולי ההבדל בינינו, שלאנשים קטנים יש חלומות קטנים ולאנשים גדולים יש חלומות גדולות ובומבסטיות...
3. לפני כשנה פלוס, פרסם ר' אליהו מבצע "עילוי נשמה" בו כ"א שילמד מסכת לע"נ אביו יקבל חבילה של 50 משקלים חינם! אמר וקיים! אני קיבלתי.
ושוב, אולי כדאי שתגיעו להבנה באישי, ולא לגרום ח"ו חלישות הדעת ברבים.
תודה וסליחה.

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
סליחה שאני מתערב, אבל כמה נקודות:
1. באמת כתבת מדי חזק, אולי הייתם כותבים לו באישי (כטענה ייצוגית...)?
2. מכל הרשימה דלעיל, הטענה היא רק על הקטע של אי הוספת משפחות נוספים להיצע הרכישה של פונטייפ, כל השאר, הוא לא חייב לאף אחד, אפי' שהוא שחרר הצהרות כאלו ואחרות. הרי לכולנו יש כל מיני תוכניות עסקיות שלא תמיד אנו מצליחים להוציא מן הכוח אל הפועל. אולי ההבדל בינינו, שלאנשים קטנים יש חלומות קטנים ולאנשים גדולים יש חלומות גדולות ובומבסטיות...
3. לפני כשנה פלוס, פרסם ר' אליהו מבצע "עילוי נשמה" בו כ"א שילמד מסכת לע"נ אביו יקבל חבילה של 50 משקלים חינם! אמר וקיים! אני קיבלתי.
ושוב, אולי כדאי שתגיעו להבנה באישי, ולא לגרום ח"ו חלישות הדעת ברבים.
תודה וסליחה.
אכן ,לא פשוט לכתוב הודעה כזו, גם אם זה אנונימי

עיצובימן

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה על ההערות הצודקות.

אבל, אספר לכם בשקט בשקט... שכמה וכמה חיזקו את ידי בהודעות פרטיות ואמרו תודה שהייתי לפה לרבים.

כך שגם פה כנראה ישנם שני צדדים למטבע.

(דרך אגב, כמה וכמה פנו אלי ואמרו לי שעיקר המבצע היה לאלה אשר משתמשים ברשת ששם בדר"כ עולה הטמעת פונט בודד בסיבות ה-400-800 ש"ח אם לא יותר, וכאן זה היה כלול במבצע.)

שאלה אגבית, האם עשיתם בשעתו את המנוי הכולל?

בכל מקרה אבקש את סליחת ומחילת ר' @אליהו פריד ברבים. אם חלילה וחלילה פגעתי בו, לא לזאת היתה כוונתי, כמו שכבר כתבתי למעלה.

סליחה ומחילה.

אבל הבטחות צריך לקיים, בסך הכל שילמנו על זה ממיטב כספינו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה