דרוש מידע שלג בירושלים חורף תשפ"ב

מצב
הנושא נעול.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
IMG-20220124-WA0062.jpg

יד2

משתמש מקצוען
יש לי כבוד לעיר מגורי ביתר עילית
אנסה להציג בפניהם תחזית מיוחדת ביתר עילית נמוכה במעט מירושלים, היא גם דרומית ומערבית מירושלים, מפות מודל השמ"ט קוסמו מנבאים לה 20% יותר משקעים לערך מאשר בהרי ירושלים. מצד שני, בשל פערי הגובה, גם פחות קר שם במעט, לגבי מפלס השלג זה נתון קריטי.
2 פסגות לגבעותיה, אזור תחנת המשטרה בגבעה B ואזור פארק השלושה בגבעה A, שניהם בגובה 780 מטרים לערך מעל פני הים. כמות השלג שצפויה להיערם מסביב לפסגותיה בשקלול המודלים עומד על 15-18 ס"מ ציר עוקף חוסאן שמגיע לשיאו לגובה 920 מטר, עלול להיחסם עד לחמישי בערב עם גובה שלג של 30 ס"מ ומעלה
הבא בתור, שכונות הגפן והאתרוג, הם בגובה ממוצע של 720-780 מטר, היערמות השלג הצפויה 10-15 ס"מ, ככל שננמיך כמות השלג תפחת. שכונות התמר מפלס עליון, הדקל וגבעה C נמצאים בגובה של 700-740 מטר, כמות השלג הצפויה שם היא 8-12 ס"מ.
אחרונים ברשימה, שכונות הדס, התמר מפלס תחתון (רחוב הרב שך וסביבותיה) הגובה שלהם הממוצע עומד על 620-700 מטר בלבד, בפרט בשכונת הדס שם זה ממש נמוך. שם, גם 5-8 ס"מ זה יהיה מכובד. קחו את זה בהסתייגות, זה לא מדע מדויק, זה בעיקר ניתוח משוקלל של המודלים + ניחוש מושכל.
החזאי ג'וקJUK

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כשמדברים על שלג במירון מדברים על אזור הציון?

וויינער יואל

משתמש מקצוען
אז אין מה לחשוש מלנסוע לטלז סטון מחשש להיתקע בשלג ?
ככל הנראה הכביש לא ייסגר, אבל צריך מאד להיזהר בנהיגה בשלג. שנה שעברה נסעתי בכביש1 ליד טלז סטון, וראיתי כמה רכבים שהחליקו, וכמעט התנגשו בגדר.

שוהם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יודעי דבר .. (כמובן, בערבון מוגבל)
אני אמורה ליסוע לצפת לשבת!
יש לי סיכוי ליסוע בשישי או חמישי בלילה?

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
נראה לי שבצפת כבר התחיל השלג ואמרו שתתחולל שמה סופת שלגים
אני לא כל כך נראה לי הגיוני שתוכלי לנסוע.....
יתכן ששכחתם להפעיל את הטיימר ל-24 שעות קדימה?
המכ"ם ריק עכשיו, אלפיס עדיין בים, בדרך אלינו:
1643127352147.png

1643127245632.png

הטמפרטורה בצפת: 3.3
1643127637117.png

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה