דרוש מידע שכירות משרד לעמותה. עזתרכם..

נמנמת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני מחפשת לשכור משרד לעמותה בעיר בביתר.
מה שקורה בפועלאלו דירות להשכרה שהבעלים לא יכולים להוציא לי קבלה.
אני מחפשת באזור מאוד מסוים וממש לא מוצאת דירה כזו. שבעל הדירה יוכל לתת לי קבלה על שכירות.
אשמח לשמוע מכם אם יש לכם רעיונות איך לפתור את המצוקה הזו..

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תשאלי את הרו"ח שלכם.
זכור לי, שהוצאה מול חוזה שכירות מספקת.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
תשאלי את הרו"ח שלכם.
זכור לי, שהוצאה מול חוזה שכירות מספקת.
גם אם כן, לא כדאי לבעה''ב פרטי לחתום איתכם חוזה ע''ש העסק כי אז הוא צריך לדווח למס הכנסה על הכנסה מנכס שמושכר למטרה עסקית.
הוא יכול לשחק ראש קטן שלא ידע, אבל זה רק אם השוכר אדם פרטי

בבקשה

משתמש חדש
אני מחפשת באזור מאוד מסוים וממש לא מוצאת דירה כזו. שבעל הדירה יוכל לתת לי קבלה על שכירות.
באיזה איזור את מחפשת?

בבקשה

משתמש חדש
אז לא יתאים לך מה שחשבתי.
בכל אופן יש גם כזה דבר חשבונית עצמית לשכירות שבעל העסק מוציא חשבונית בעצמו וזה נחשב כהוצאה תבדקי אם זה מתאים לך מול הרואת חשבון

משיבת נפש

משתמש פעיל
יש פיתרון פשוט לכאורה
וכמובן תלוי בסוג העמותה
במידה והעמותה נותנת תמיכה למשפחות וכדו'
אפשר לתת את זה כתמיכה/סיוע לבעל הדירה
ללא קשר לחוזה
ובכך לפתור הרבה כאב ראש
מקווה שהדברים מובנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ז

א שִׁגָּיוֹן לְדָוִד אֲשֶׁר שָׁר לַיהוָה עַל דִּבְרֵי כוּשׁ בֶּן יְמִינִי:ב יְהוָה אֱלֹהַי בְּךָ חָסִיתִי הוֹשִׁיעֵנִי מִכָּל רֹדְפַי וְהַצִּילֵנִי:ג פֶּן יִטְרֹף כְּאַרְיֵה נַפְשִׁי פֹּרֵק וְאֵין מַצִּיל:ד יְהוָה אֱלֹהַי אִם עָשִׂיתִי זֹאת אִם יֶשׁ עָוֶל בְּכַפָּי:ה אִם גָּמַלְתִּי שׁוֹלְמִי רָע וָאֲחַלְּצָה צוֹרְרִי רֵיקָם:ו יִרַדֹּף אוֹיֵב נַפְשִׁי וְיַשֵּׂג וְיִרְמֹס לָאָרֶץ חַיָּי וּכְבוֹדִי לֶעָפָר יַשְׁכֵּן סֶלָה:ז קוּמָה יְהוָה בְּאַפֶּךָ הִנָּשֵׂא בְּעַבְרוֹת צוֹרְרָי וְעוּרָה אֵלַי מִשְׁפָּט צִוִּיתָ:ח וַעֲדַת לְאֻמִּים תְּסוֹבְבֶךָּ וְעָלֶיהָ לַמָּרוֹם שׁוּבָה:ט יְהוָה יָדִין עַמִּים שָׁפְטֵנִי יְהוָה כְּצִדְקִי וּכְתֻמִּי עָלָי:י יִגְמָר נָא רַע רְשָׁעִים וּתְכוֹנֵן צַדִּיק וּבֹחֵן לִבּוֹת וּכְלָיוֹת אֱלֹהִים צַדִּיק:יא מָגִנִּי עַל אֱלֹהִים מוֹשִׁיעַ יִשְׁרֵי לֵב:יב אֱלֹהִים שׁוֹפֵט צַדִּיק וְאֵל זֹעֵם בְּכָל יוֹם:יג אִם לֹא יָשׁוּב חַרְבּוֹ יִלְטוֹשׁ קַשְׁתּוֹ דָרַךְ וַיְכוֹנְנֶהָ:יד וְלוֹ הֵכִין כְּלֵי מָוֶת חִצָּיו לְדֹלְקִים יִפְעָל:טו הִנֵּה יְחַבֶּל אָוֶן וְהָרָה עָמָל וְיָלַד שָׁקֶר:טז בּוֹר כָּרָה וַיַּחְפְּרֵהוּ וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל:יז יָשׁוּב עֲמָלוֹ בְרֹאשׁוֹ וְעַל קָדְקֳדוֹ חֲמָסוֹ יֵרֵד:יח אוֹדֶה יְהוָה כְּצִדְקוֹ וַאֲזַמְּרָה שֵׁם יְהוָה עֶלְיוֹן:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה