עזרה שכח את הסיסמה של ג'ימייל ויש לו טלפון כשר, יש פתרון?

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
התקשר אלי מישהו אובד עצות. יש לו מייל של ג'ימייל, ובטל' הוא רשם טל' כשר [מחוסר ידיעה לשם מה נועד הטל' הזה], ושכח את הסיסמה של המייל שלו. לא היה לו גם תיבת מייל נוספת להזין כאפשרות לאימות בעת שהוא פתח את התיבה הנוכחית.
כעת הוא אינו יכול להכנס לתיבת ההודעות. הם שולחים לו קוד אימות לטל' הכשר שאינו מסוגל לקבל את ההודעה.

יש למישהו פתרונים??

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מהניסיון שלי יש בגימייל אפשרות לבחור קוד אימות קולי.

מה זה?
האפשרות לשמוע מספר ולרשום?
זה לא נותן כלום כדי להכנס לחשבון. מבחינת ג'ימייל זה פורץ ששומע קוד קולי ונכנס לחשבון שלא שלו.

ראל

משתמש צעיר
מה זה?
זה לא נותן כלום כדי להכנס לחשבון. מבחינת ג'ימייל זה פורץ ששומע קוד קולי ונכנס לחשבון שלא שלו.
לא. מניסיוני קיבלתי מספר פעמים בקשה לאימות ונתנו לי 2 אופציות לאימות דרך מספר הטלפון הרשום בחשבון
1. אימותSMS.
2. אימות משיחה נכנסת אוטומטית שנותנת קוד קולי.
ברור לך שלא היה כזו אופציה? זה מאוד מוזר אם לא, כי שוב, אני כמה פעמים נכנסתי לחשבון בצורה זו.

קפפוצצינו

משתמש מקצוען
מה זה?
מתקשרים לטלפון שהזנת ומשמיעים קוד אימות
רק לא יודעת לפי מה יש את האופציה הזאת
כי לפעמים כן ולפעמים לא

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כאן בתכל'ס לא התקשרו אליו.

ראל

משתמש צעיר
כאן בתכל'ס לא התקשרו אליו.
לא מדובר בשיחה אנושית, זה תקליט שנותן קוד אוטומטי לאחר שמציינים ששכחו סיסמא.
כמו"כ יש עוד הרבה אופציות לשחזור כמו ציון תאריך פתיחת חשבון ועוד..
אני בדקתי כעת בחשבון שלי, יצאתי ממנו ורשמתי סיסמא שגויה, וביקשתי לשחזר, נתנו לי אופציה לקבל קוד טלפוני קולי וכו'.
את יכולה לנסות זאת בחשבונך ולהיווכח בכך בעצמך.

נערך לאחרונה ב:

אני וביתי

משתמש מקצוען
יש שורה שכתוב לחץ לקבלת שיחה קולית או משהו כזה. כמה פעמים כבר פתחתי דרך הודעה קולית.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כעת שאלתי אותו והוא אומר שהוא ניסה כמה פעמים לבקש אימות טלפוני קולי ולא התקשרו אליו.
אמרתי לו שינסה שוב בבוקר.
תודה לכל המסייעים!

תפוזים קר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תמיד מתקשרים אלי...

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
האם אמר אי פעם למחשב לשמור את הסיסמא בדפדפן?
אם כן, יש להפעיל את הדפדפן > הגדרות (לרדת עד למטה) > מתקדם > נהל סיסמאות >
שמה כתובת המייל שלו ולידה סימן של עין. ללחוץ על העין, להזין שם משתמש וסיסמא (המשמשת לכניסה למחשב) והסיסמא למייל תתגלה

נערך לאחרונה ב:

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
במסך איפוס הסיסמא יש אפשרות לבחור דרך אחרת לאיפוס החשבון
הוא נותן כמה אופציות, צריך לבקש ממנו להחליף לאופציה אחרת

בני

משתמש רשום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
התקשר אלי מישהו אובד עצות. יש לו מייל של ג'ימייל, ובטל' הוא רשם טל' כשר [מחוסר ידיעה לשם מה נועד הטל' הזה], ושכח את הסיסמה של המייל שלו. לא היה לו גם תיבת מייל נוספת להזין כאפשרות לאימות בעת שהוא פתח את התיבה הנוכחית.
כעת הוא אינו יכול להכנס לתיבת ההודעות. הם שולחים לו קוד אימות לטל' הכשר שאינו מסוגל לקבל את ההודעה.

יש למישהו פתרונים??
בבקשה, איך הסתדר העניינים בסוף?
לי קרה אותו בעיה, ואין שום אפשרות שחזור

עט

משתמש מקצוען
מצטער על ההקפצה, אבל חבר נקלע לאותה בעייה בדיוק,

כבר אין בגוגל את האופציה של שיחה קולית, והוא לא רשם מייל לשחזור חשבון רק את הטלפון הכשר, יש סיכוי לשחזר את הסיסמא ?

(הוא נכנס רק מטאבלט של הדרן ולא ממחשב)

תודה

אני וביתי

משתמש מקצוען
מצטער על ההקפצה, אבל חבר נקלע לאותה בעייה בדיוק,

כבר אין בגוגל את האופציה של שיחה קולית, והוא לא רשם מייל לשחזור חשבון רק את הטלפון הכשר, יש סיכוי לשחזר את הסיסמא ?

(הוא נכנס רק מטאבלט של הדרן ולא ממחשב)

תודה
אני כבר מזמן לא בדקתי באמת בטאבלט או סמארטפון אין אפשרות לשיחה קולית הוא ניסה גם במחשב?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה