עזרה שכח את הסיסמה של ג'ימייל ויש לו טלפון כשר, יש פתרון?

עט

משתמש מקצוען
אני ניסיתי בשבילו ממחשב ואין אפשרות שיחה קולית, אם מישהו מצליח להגיע לשיחה קולית אשמח לשמוע איך.

משתמש רשום
יש למישהו מושג למה אין לי אפשרות להיכנס למייל שלי ממכשיר אחר?
אני רוצה להכניס את הפלאפון שלי כדי לקבל קוד קולי(אני עם כשר) ואין אופציה כזאת אלא רק אופציה של הודעה
איך אפשר להוסיף את המספר שלי בהגדרות אבטחה ולקבל קוד?

משתמש רשום
זה כשמבקשים שישלח קוד לטלפון
אבל כשאני מכניסה את הטלפון שלי באבטחת החשבון נשלח לי קוד אימות בלי לשאול על דרך שליחה

בס"ד.

שלום וברכה זה קרה לי גם כן.
שוב העניין הזה ואין לי דרך לטפל בזה - אני ממש אובדת עיצות מה עושים??
ההודעה הסמסמ לא מגיעה אליי כי יש לי נייד קשר.
אשמח למישהו שמוכן לטפל בעניין בתשלום כתובת המייל החילופית שלי <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

RRL

משתמש מקצוען
D I G I T A L
גם אני עכשיו באותה בעיה... תכל'ס למשהו יש פתרון? דחוףףףף

שובל 111

משתמש חדש
קרה לי אותו מקרה ולא מצליחה להיכנס בשום דרך . יש למישהו פתרון ?? דחוף לי מאד ..

שקדי

משתמש מקצוען
יש למישהו מושג למה אין לי אפשרות להיכנס למייל שלי ממכשיר אחר?
אני רוצה להכניס את הפלאפון שלי כדי לקבל קוד קולי(אני עם כשר) ואין אופציה כזאת אלא רק אופציה של הודעה
איך אפשר להוסיף את המספר שלי בהגדרות אבטחה ולקבל קוד?
מה עשית?
יש פתרון?

שקדי

משתמש מקצוען
@אסתי3311 כתבה באשכול אחר:
"יש למחוק מאופציות האימות את מספר הטלפון.
גם לי היתה את אותה הבעיה.
באופן מעשי פשוט צריך להכנס להגדרות ניהול חשבון ודרך הלשונית אבטחה פשוט למחוק את המספר."
לתשומת ליבכם @#1 ו @שובל 111 .

• תודה
Reactions: #1

yitzhak3151

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
המשתמש נחסם
@אסתי3311 כתבה באשכול אחר:
"יש למחוק מאופציות האימות את מספר הטלפון.
גם לי היתה את אותה הבעיה.
באופן מעשי פשוט צריך להכנס להגדרות ניהול חשבון ודרך הלשונית אבטחה פשוט למחוק את המספר."
לתשומת ליבכם @#1 ו @שובל 111 .

זה מתעדכן רק אחר כמה ימים , אבל עדיין מצריך לקבל SMS , אם המחשב לא מזוהה או שכחת סיסמא. אבל הפלוס שזה שולח SMS לאיזה מספר שתרצי

• תודה
Reactions: #1

מ. ק.

משתמש מקצוען
בלת"ק
מנסיון שלי
אפשר לבחור בזהות במקום להיכנס עם סיסמה
להיכנס עם מס' הפלאפון ששמרת במערכת בזמן שפתחת את חשבון המייל.
צריך במקום בו הסימון לקבל קוד לנייד, לסמן שם בעיגולים מתחתיו לכניסה באמצעות מס' איתו נרשמתם.
אני לא זוכרת פרטים מדוייקים של ניסוח.
אז זה מה יש

שובל 111

משתמש חדש
כנאה שפתחתי את החשבון לא הכנסתי מייל אחר לשחזור וכרגע אין לי אפשרות . גם לא נותן לי אופציה להכניס מספר אחר שמקבל SMS . יש למישהי/ו דרך או פיתרון לעזור לי ? זה ממש דחוף .. מוכנה אפילו בתשלום ..

רחלי p

משתמש רשום
עריכה והפקת סרטים
לא הבנתי מה עשיתם?
הוא לא נותן לי שום אופציה חוץ מהודעת טקסט, ויש לי כשר
מה עושים? זה ממש דחוף לי...

80108

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לפי מה שאני מכיר, ממקרים שבהם הוא כבר לא נותן שום דרך, לא SMS ולא שיחה קולית, ולא שומדבר אחר, צריך לבדוק איפוא פתחנו פעם את המייל (כמו פלאפון של מישהו, או מחשב באיזה חור...), ואולי אם זה פתוח שם, אפשר להגיע למקור הבעיה.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה