שיתוף>>>תחפושות מלחים תשפ"ב

אוויר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
התכוונת לכתוב שלא רואים את התמונות?
כי העליתי שוב בהודעה אח"כ

יופי יופי

משתמש רשום
האם עדיין רלוונטי לקנות?
אני צריכה ל2 בנות בת 3 ובת שנה וקצת...
אשמח מאד....
הביצוע מטורף...
תודה

miri.

משתמש רשום
;
קודם כל האוניה- עבודת יד כמובן
הבסיס מקאפה ודפנות האוניה מקרטון ביצוע
גולדי מצאה טפט במטקסטורה של עץ
ועוגן עץ שצבענו בטוש כסף
כמובן שהוספנו צדפים, סרטים ועוד דברים בקונספט
ואוווו
איזה מושקע
ממש מיוחד!

אוויר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

michalor

משתמש מקצוען
ואוו מטורף!
חיפשנו את הבנים למלחים לפני שנתיים
חבל שלא היה לי את הרעיונות היפיפיים האלו אז...

בת ד'

משתמש חדש
אוויר - האם יש אפשרות להשכיר/ לקנות ?
יכולה לכתוב לי מייל שלך או טלפון

תודה רבה

weiserdr @ gmail

אוויר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ואוו מטורף!
חיפשנו את הבנים למלחים לפני שנתיים
חבל שלא היה לי את הרעיונות היפיפיים האלו אז...
תודה רבה:)
אוויר - האם יש אפשרות להשכיר/ לקנות ?
יכולה לכתוב לי מייל שלך או טלפון

תודה רבה

weiserdr @ gmail
יש אפשרות, שלחתי לך מייל

קוקיז

משתמש חדש
אוויר,אפשר להשכיר או לקנות את התחפושת של הילד בן ה-3? או שכבר תפוס?אם כן כמה עולה?
אתן מוכרות גם את האביזרים?

קוקיז

משתמש חדש
מישהי יודעת איפה אני יכולה להשיג תחפושת של מלח לילד בן 4?
הזמנתי בעיקרון מעלי והם עוד לא שלחו לי את זה...

א.ח.מ

משתמש חדש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה