שיתוף- סקראפ- כרטיסי ברכה

• פותח הנושא ו8
  • פורסם בתאריך

ו8

משתמש מקצוען
אני אוהבת מאד להכין, אך אין לי כלכך הרבה צורך להשתמש ( אין לי כלכך הרבה מכרים ..וגם לאלו שכן- אני לא שולחת כל היום...) וחבל לי... אולי יש לכם רעיון כל שהוא?

קבצים מצורפים

• 1.jpg
    KB 622.8 · צפיות: 149
  • 2.jpg
    KB 567.4 · צפיות: 99
  • 3.jpg
    KB 567.7 · צפיות: 82
  • 4.jpg
    KB 608.4 · צפיות: 68
  • 5.jpg
    KB 664.7 · צפיות: 56
  • 6.jpg
    KB 697.2 · צפיות: 59
  • 7.jpg
    KB 620 · צפיות: 56
  • 8.jpg
    KB 594.1 · צפיות: 45
  • 9.jpg
    KB 543.7 · צפיות: 50
  • 10.jpg
    KB 609.7 · צפיות: 51

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הם ממש ממש יפים,
ותתפלאי לשמוע, אנשים שמחים מאד לקבל כרטיס גם בלי כלום, לכל מבחן, יומולדת, שמחה, אחים-אחיות-בעל-ילדים- גיסות- שכנות,
עולם שלם מסביבך...

• תודה
Reactions: ו8

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כרטיסים יפיפיים!!!

• תודה

רוקי

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
מיוחדים.
יש לך סגנון. לא הייתי מתנגדת לקבל אחד כזה:)

• תודה

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
תעצבי אלבומים -לבת מצוה
תעבירי סדנאות -חד פעמי
תשווקי דרך מרמלדה מרקט או אתר בסגנון הזה

• תודה

tovat

משתמש מקצוען
מהממים אחד אחד!
מזדהה. (אני גם עם קופסה מלאה בחדוות יצירה)
לי לא היה נראה שאנשים מתלהבים במיוחד, לצערי, ולא ממש יודעים להעריך את ההשקעה.

• תודה

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים
נורא נורא יפה!!
אהבתי מאוד.
אולי תנסי לבדוק בפורום צלמות אם יש כאלה שרוצות 'עיצוב עם מגע אישי' לאלבומי הלקוחות שלהם?
ותוכלו לעשות שיתוף פעולה?

ואולי
אולי תסרקי באיכות גבוהה
ותמכרי קובץ של רקעים לצלמות?

יש לי קרובת משפחה שניסתה למכור בחנויות פרחים יוקרתיות (באיזורי הי-סוסייטי) כרטיסים לצרף לזרים.
הלך לה - אבל היה כרוך בטרחה גדולה, ואנשים לא היו מוכנים לשלם מספיק...
היום היא מוכרת דרך חנות באסטי, כשהתשלום הוא בדולרים הוא יוצא יותר משתלם.
(אם כי, גם שם יש המון המון עבודה מסביב)

ועוד משהו - מתחומי אומנות אחרים שאני מכירה - נדרשות לפחות שנתיים של עבודת שיווק מאסיבית עד שמתחילים לראות 'תנועה' דרך האינטרנט. צריך סבלנות, סבלנות וסבלנות..... וגם עקשנות ואהבה אמיתית לתחום עד שמצליחים....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה